Warzywne Pozostałe

Łącznie produktów: 25

Czarna Rzepa zawiera witaminy z grupy B oraz witaminy C i A. Jest źródłem dobrze przyswajalnych pierwiastków: potasu, żelaza, magnezu, cynku i wapnia.

Ostropest, jest to roślina jednoroczna z rodziny astrowatych, występująca w całym basenie Morza Śródziemnego, blisko spokrewniona ze słonecznikiem.

Nazwa „Skrzyp” pochodzi od charakterystycznego „skrzypnięcia” jakie wydaje z siebie ta roślina pod wpływem przydepnięcia.

Surowcem używanym w kosmetologii są świeże liście i szczyty pędów, z których otrzymuje się płyn.

Głóg zawiera bioflawonoidy, które m.in. wspomagają działanie witaminy C i wykazują działanie wzmacniające układ krwionośny oraz kwasy organiczne.

Naturalny sok z liści szpinaku.

Naturalny sok z liści jarmużu.

Lucerna jest źródłem chlorofilu który ma działanie alkalizujące i oczyszczające - utrzymuje zdrową florę bakteryjną jelit.

Ekologiczny sok z marchwi i jabłek. Idealny dla dzieci.

6,53 zł

6 szt. lub wielokrotność

Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z pomidorów.

Ekologiczny sok z buraków i selerów kiszonych.

Sok z ekologicznej kapusty czerwonej z dodatkiem moringi i soli. Tłoczony, nie z koncentratu.

Ekologiczny sok z kiszonej kapusty. Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję produktu. Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady.

Ekologiczny sok z czosnku niedźwiedziego.

Sok z młodego jęczmienia z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Naturalny sok z mieszanki ekologicznych warzyw.

Smak soku zależy od odmiany warzyw i owoców. Mętność i osad to zjawisko naturalne.

Produkt pasteryzowany. Smak soku zależy od odmiany  owoców i ziół. Mętność i osad to zjawisko naturalne (naturalna pozostałość drobnych cząstek miąższu). Zawiera naturalnie występujące cukry.

Smak soku zależy od odmiany owoców i warzyw. Mętność i osad są zjawiskiem naturalnym (pozostałość drobnych cząsteczek miąższu). Zawiera naturalnie występujące cukry. Sok pasteryzowany.

Ekologiczny sok pomidorowy.

Ekologiczny sok z korzenia imbiru. Specjalnie wyselekcjonowane korzenie imbiru przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. 

Ekologiczny sok z korzenia kurkumy Specjalnie wyselekcjonowane korzenie kurkumy przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. Góra