Ryżowe

Łącznie produktów: 23

Ekologiczny napój ryżowy z ryżu Basmati.

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym.  Napój z dodatkiem banana i truskawek.

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

10,99 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym.  Napój z dodatkiem kakao.

Taniej -8%

Ekologiczne słomki z granulatem cukrowym do aromatyzowania mleka o smaku czekoladowym.

Ekologiczny napój ryżowy naturalny.

Napój ryżowy z wanilią powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna ryżu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy z grupy B, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Taniej -10%

Napój ryżowy z wapniem powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Napój ryżowo-kokosowy Natumi, podobnie jak pozostałe napoje tej firmy ma uniwersalne zastosowanie.

Napój ryżowo-kokosowy w 100% ekologiczny. Napój o uniwersalnym zastosowaniu.

Napój z czarnego ryżu, bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Produkt w 100% roślinny, bezglutenowy.

Napój z włoskiego ryżu z dodatkiem kakao.

Produkt w 100% roślinny, bezglutenowy. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.

Taniej -10%

Mleko ryżowe z migdałami to napój w 100% roślinny, produkowany przeważnie z brązowego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy.

Mleko ryżowe z wapniem to napój w 100% roślinny. Nie zawiera glutenu, cholesterolu oraz laktozy.Góra