Dżemy

Łącznie produktów: 29

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

Dżem czarna porzeczka bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy.

Produkt przygotowany jest tak, aby zachowane były wszystkie cenne składniki znajdujące się w owocach róży.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagody kamczackiej z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

Ekologiczna galaretka z płatków nagietka. Produkt pasteryzowany. Opakowanie zawiera 1,8 sugerowanej porcji produktu.

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagód z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

Owoc borówki brusznicy w pektynie jabłkowej.

Ekologiczna marmolada z sycylijskich cytryn.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców maliny z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców agrestu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

Taniej -10%

Wyśmienity ekologiczny mus z moreli dojrzewających we włoskim słońcu.

Ekologiczna czarna porzeczka bez dodatku cukru.

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

Ekologiczne owoce malin bez dodatku cukru.

Ekologiczne powidła ze śliwek węgierek bez dodatku cukru.

Ekologiczny dżem z owoców borówki amerykańskiej bez dodatku cukru.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców malin z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnego bzu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców aronii z dodatkiem koncentratu jabłkowego.

Truskawka z figą 200 g. Pasta owocowa.Góra