Zagęszczone produkty roślinne

Łącznie produktów: 11

Zagęszczony produkt orkiszowy naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu. Idealna do kawy, kakao, doskonale zastępuje śmietankę z mleka krowiego.

Zagęszczony produkt sojowy naturalna bez dodatku cukru i cholesterolu. Idealny do kawy, kakao, doskonale zastępuje śmietankę z mleka krowiego.

Zagęszczony produkt sojowy naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu. Idealna do kawy, kakao, doskonale zastępuje śmietankę z mleka krowiego.

Śmietanka migdałowa wytwarzana jest z migdałów pochodzących z upraw ekologicznych, a także oleju migdałowego, syropu z agawy.

Ekologiczny zagęszczony produkt kokosowy.

Oatly Organic jest w 100% naturalny, produkowany na bazie najwyższej jakości owsa oraz niewielkiej ilości morskiej soli. Produkt ten nie zawiera laktozy i soi, dlatego może być przysmakiem alergików i osób nie tolerujących nabiału.

Stworzone z najlepszych kokosów ze Sri Lanki, które są specjalnie selekcjonowane, potem łuskane, rozdrabiane, prasowane i filtrowane.

Ekologiczna kokosowa alternatywa mleka firmy Terrasana.

Ekologiczna kokosowa alternatywa mleka firmy Terrasana.

Ekstrakt miąższu kokosa ze Sri Lanki  z wodą z zawartością 17% tłuszczu. Idealne do tworzenia prawdziwych wschodnich dań, takich jak np. curry.Góra