Owsiane

Łącznie produktów: 23

Taniej -10%

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej -10%

Napój owsiany z wapniem. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Napój owsiany czekoladowy wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw ekologicznych, nie zawiera soi i laktozy.

Napój owsiany z wapniem wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw ekologicznych, nie zawiera soi i laktozy. 

Taniej -10%

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż.

Napój owsiany naturalny firmy Primavena (Alinor) to napój w 100% roślinny. Nie zawiera glutenu, cholesterolu oraz laktozy.

Oatly Organic jest w 100% naturalny, produkowany na bazie najwyższej jakości owsa oraz niewielkiej ilości morskiej soli. Napój nie zawiera laktozy i soi, dlatego może być przysmakiem alergików i osób nie tolerujących nabiału.

Taniej -10%

Napój owsiany o smaku waniliowym. Nie zawiera cholesterolu, nie zawiera laktozy, produkt w 100 % roślinny, niskotłuszczowy, bez dodatków sztucznych substancji aromatycznych.

Taniej -10%

Napój owsiany o smaku czekoladowym z wapniem. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, jest w 100% roślinny, nie zawiera mleka krowiego, sztucznych aromatów. Produkt niskotłuszczowy, bogaty w aminokwasy roślinne.

Napój owsiany naturalny wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw eko, nie zawiera soi i laktozy.

8,35 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Napój owsiany naturalny z dodatkiem wapnia, z ziarna owsa pochodzącego z upraw eko, nie zawiera soi i laktozy.

Ekologiczny napój owsiany bez dodatku glutenu.

12,20 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Napój z dodatkiem kokosa.

10,99 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Napój z dodatkiem kakao.

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa i soi. Idealny do stworzenia pysznej pianki w cappuccino lub caffé latte. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Pełnoziarnista kaszka owsiana firmy Lebenswert dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia, przygotowana specjalnie dla naszych pociech.

Ekologiczne słomki z granulatem cukrowym do aromatyzowania mleka o smaku czekoladowym.

Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Napój owsiany stworzony z myślą o baristach. Idealnie nadaje się do kawy i innych napojów na gorąco.

Produkt w 100% roślinny. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.Góra