Owsiane

Łącznie produktów: 21

Taniej -10%

Napój owsiany o smaku czekoladowym z wapniem. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, jest w 100% roślinny, nie zawiera mleka krowiego, sztucznych aromatów. Produkt niskotłuszczowy, bogaty w aminokwasy roślinne.

Taniej -10%

Napój owsiany o smaku waniliowym. Nie zawiera cholesterolu, nie zawiera laktozy, produkt w 100 % roślinny, niskotłuszczowy, bez dodatków sztucznych substancji aromatycznych.

Taniej -10%

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej -10%

Napój owsiany z wapniem. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej -10%

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż.

Napój owsiany czekoladowy wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw ekologicznych, nie zawiera soi i laktozy.

Pełnoziarnista kaszka owsiana firmy Lebenswert dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia, przygotowana specjalnie dla naszych pociech.

Napój owsiany z wapniem wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw ekologicznych, nie zawiera soi i laktozy. 

Napój owsiany naturalny z dodatkiem wapnia, z ziarna owsa pochodzącego z upraw eko, nie zawiera soi i laktozy.

Napój owsiany naturalny wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw eko, nie zawiera soi i laktozy.

Oatly Organic jest w 100% naturalny, produkowany na bazie najwyższej jakości owsa oraz niewielkiej ilości morskiej soli. Napój nie zawiera laktozy i soi, dlatego może być przysmakiem alergików i osób nie tolerujących nabiału.

Napój owsiany naturalny firmy Primavena (Alinor) to napój w 100% roślinny. Nie zawiera glutenu, cholesterolu oraz laktozy.

Oatly Organic jest w 100% naturalny, produkowany na bazie najwyższej jakości owsa oraz niewielkiej ilości morskiej soli. Napój nie zawiera laktozy i soi, dlatego może być przysmakiem alergików i osób nie tolerujących nabiału.

8,35 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

10,99 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Napój z dodatkiem kakao.

12,20 zł

12 szt. lub wielokrotność

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Napój z dodatkiem kokosa.

Napój owsiany z pełnoziarnistego owsa, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Napój naturalny z dodatkiem wapnia.

Ekologiczny napój owsiany bez dodatku glutenu.

Ekologiczny napój owsiany bez dodatków.

Ekologiczny napój owsiany bez dodatku glutenu.Góra