Pieluszki do pływania

Planując kąpiel maluszka w morzu, jeziorze czy nawet w przydomowym baseniku, warto mieć pod ręką praktyczną pieluszkę do pływania. Dlatego w tej kategorii sklepu internetowego Biomaluch.pl przygotowaliśmy duży wybór strojów stworzonych z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci. Są to pieluszki do pływania wielokrotnego użytku, które zostały uszyte z bardzo miękkich, elastycznych i niepowodujących uczuleń materiałów. Dzięki temu nie tylko z łatwością dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała, ale także są bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Dostawcami prezentowanych w tej kategorii wyrobów są między innymi tacy producenci jak Close oraz Zoocchini, którzy specjalizują się w tworzeniu przepięknych i uroczo wyglądających artykułów dla najmłodszych.

Praktyczne pieluszki kąpielowe

Aby zapewnić maluchowi pełen komfort i optymalną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, z pomocą przyjdą dostępne w naszym sklepie wielorazowe pieluszki do pływania. Są to produkty stworzone z dbałością o najmniejsze detale, które dla bezpieczeństwa dziecka zostały wyposażone w ochronę przed słońcem UPF 50+. Można ich używać, ale nie trzeba, ze specjalną wkładką. Każda z prezentowanych pieluszek do pływania pozwala na radosną zabawę we wodzie, nie podrażniając delikatnej skóry malucha i zapewniając mu wielogodzinną wygodę. W ofercie mamy także dwuczęściowe zestawy składające się z pieluch i czapeczek przeciwsłonecznych, które zostały uszyte przy użyciu wysokogatunkowej i szybkoschnącej mikrofibry.

Łącznie produktów: 5

Już nie musisz się martwić, jak przebierzesz maluszka na basenie. Wkładki do kąpielówek rozwiązują problem higienicznego przebierania maluszka. Pamiętaj, żeby przed założeniem majteczek kąpielowych założyć dziecku wkład, a przewijanie stanie się proste i czyste.

Pop-In Swim to innowacyjna pieluszka do pływania wykonana ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren. Pop-In Swim to innowacyjna pieluszka do pływania wykonana ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren.Góra