Sól do kąpieli

Łącznie produktów: 20

Taniej -10%

Sól morska nieoczyszczona - karnalitowa do kąpieli.

Taniej -10%

Sól Epsom do kąpieli.

Taniej -10%

Sól gorzka, to związek mineralny: siarczan magnezu siedmiowodny. Może być stosowana zewnętrznie: do kąpieli oraz wewnętrznie jako środek przeczyszczający

Taniej -10%

Sól morska do kąpieli.

Taniej -10%

Sól do kąpieli o energetyzującym zapachu świeżego grejpfruta. Idealna do relaksującej kąpieli w zaciszu domowego SPA.

Taniej -10%

Sól do kąpieli o rozgrzewająco-uspokajającym zapachu świeżych kwiatów lipy. Idealna do relaksującej i rozgrzewającej kąpieli w zaciszu domowego SPA.

Taniej -10%

Sól do kąpieli o kojącym, ciepłym, letnim zapachu kwiatów rumianku. Idealna do relaksującej kąpieli w zaciszu domowego SPA.

Taniej -10%

W kontakcie z ciałem człowieka zaczyna intensywnie oddziaływać na organizm i to zarówno na skórę jak i na organy wewnętrzne. Dolewana do kąpieli ułatwia rozszerzanie się porów skóry oraz stymuluje proces wymiany jonowej miedzy ciałem człowieka a roztworem kąpielowym.

Taniej -10%

Odżywcza syberyjska ziołowa sól do kąpieli wzbogacona jest o ekstrakty i olejki z dzikich ziół syberyjskich, które mają magiczne działanie na młodość i piękno Twojej skóry.

Taniej -10%

Siarczan magnezu siedmiowodny. Środek czysty chemicznie.

Taniej -10%

Solanka działa regeneracyjnie, relaksacyjnie, uspokajająco i kojąco na nasz organizm. Kąpiele oraz okłady i inhalacje z solanki są idealną formą regeneracji organizmu po zmęczeniu psychicznym i fizycznym.Góra