KĄPIEL

Łącznie produktów: 122

Ogranizer kąpielowy 3 Sprouts idealnie pomieści wszystkie kąpielowe skarby naszego maluszka i utrzyma je suche. Szeroki, rozciągliwy otwór ułatwia dostęp do zabawek. Organizer jest montowany za pośrednictwem przyssawki, która trzyma się mocno każdej płytki lub powierzchni szkła.

Ręcznik z kapturkiem 3 Sprouts sprawdza się podczas kąpieli niemowląt jak również starszych dzieci. Dostępny jest w różnych wzorach, takich jak mors, kurczak, małpka, hipopotam itp. Wykonany jest z bawełny organicznej co sprawia, że jest niezwykle mięciutki.

Organizer kąpielowy 3 Sprouts idealnie pomieści wszystkie kąpielowe skarby naszego maluszka i utrzyma je suche.

Wanienka Camele’o do kąpieli niemowląt oraz starszych dzieci, francuskiej marki BEABA. Do stosowania od pierwszych dni życia maluszka. Utrzymana w łagodnej niebieskiej kolorystyce. Ma ergonomiczny, opływowy kształt i szerokie krawędzie, co ułatwia trzymanie i stabilność.

Organiczna Gąbka Morska jest cudownie delikatna. Niesamowite właściwości gąbeczki sprawiają, że jest to najbardziej chłonna gąbka na Ziemi! Idealna dla wrażliwej skóry bardzo malutkich dzieci. Wielkość gąbki: ok. 9cm długości.

Taniej -25%

Szlafrok frotte 50 x 30 cm w kolorze białym.

Bardzo wygodna wanienka – zarówno dla dziecka jak i dla kąpiącego rodzica ze względu na swoją szerokość. Wanienka ma wycięty otworek i praktyczną dokręcaną rurkę, która odprowadzi wodę do umywalki lub dużej miski.

Świetnie wyprofilowana mała wanienka, która nie zajmie dużo miejsca w podróży lub będzie zastępczą wanienką u dziadków czy na działce.

Wygodny i stabilny stojak na wanienkę. Łatwo go złożyć i przechować nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Taniej -25%

Szlafrok frotte 50 x 30 cm w kolorze różowym.

Taniej -20%

Szlafrok frotte 50 x 30 cm w kolorze miętowym.

Bardzo wysokiej jakości, luksusowy, jedwabiście miękki, przyjazny naturze, o wysokim stopniu absorpcji, szybko schnący. Ręcznik, który ucieszy każdego rodzica i malucha.

Magiczny ręcznik Pirat/Syrenka

Rękawiczka-myjka Muszelka

Rękawiczka-myjka Rekinek

Rękawica do mycia Krokodyl

Rękawica do mycia Krab

Ręcznik z kapturkiem Smok Bodo

Góra