Pasty dla dorosłych

Łącznie produktów: 41

Taniej -7%

Unikalna pasta do zębów - połączenie czystego Olejku Manuka z Propolisem - zapewnia naturalne i skuteczne działanie przeciwbakteryjne, antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i lekko znieczulające.

Pasta do zębów z zawartością kredy i drobinek krzemu skutecznie usuwa osad nazębny.

Pasta do zębów z olejkiem z czarnuszki z kontrolowanych upraw ekologicznych. Naturalnie czyści i pielęgnuje dziąsła i zęby. Zapobiega próchnicy i paradontozie.

Taniej -7%

Pasta chroni zęby i dziąsła dzięki aktywnemu kompleksowi składników: fluorek sodu, ksylitol i szałwii.

Taniej -7%

Organiczna pasta do zębów z delikatnym efektem wybielającym.

Wzmacnia szkliwo zębów, dziąseł i wspomaga zachowanie naturalnej równowagi w ustach. Produkt dokładnie usuwa płytkę nazębną i pozostawia zęby dokładnie oczyszczone. Dzięki zawartości mentolu produkt odświeża.

Taniej -7%

Ekologiczna pasta do zębów z aloesem. Nie zawiera fluoru. Ma bardzo przyjemny smak.

Taniej -7%

Organiczna pasta do zębów zapewnia skuteczną pielęgnacji jamy ustnej.

Taniej -7%

Ekologiczna pasta do zębów z olejkiem miętowym i ekstraktem z zielonej herbaty.

Taniej -7%

Pasta do zębów z roślin i ziół syberyjskich dla zdrowych i mocnych zębów.

Taniej -7%

Ekologiczna pasta do zębów z olejkiem z drzewa herbacianego.

Taniej -7%

Pasta do zębów zapewniająca skuteczną profilaktykę od nieświeżego oddechu.

Taniej -7%

Ekologiczna pasta z eukaliptusem. Nie zawiera fluoru. Ma bardzo przyjemny smak.

Taniej -7%

Organiczna pasta do zębów umożliwia efektywną pielęgnację jamy ustnej.

Taniej -7%

Delikatna miętowa pasta do zębów przygotowana specjalnie do intensywnej ochrony i delikatnej pielęgnacji wrażliwych zębów.

Taniej -7%

Potrójnie działająca, naturalnie wybielająca pasta do zębów. Unikalna kombinacja kamczackiej wody termalnej, aktywnego wapnia, ekstraktu z pereł, dziko rosnącego i ręcznie zbieranego Różeńca Górskiego.

Unikalna formuła pasty łączy sole mineralne i pierwiastki śladowe, aby załagodzić podrażnienia i remineralizować szkliwo. Chroni zęby przed powstawaniem płytki bakteryjnej oraz delikatnie wybiela. Zastosowany propolis bio oprócz swoich właściwości antybakteryjnych ma także działanie regeneracyjne i przeciwzapalne.

Żel do mycia zębów bez fluoru i fosfatów łagodnie oczyszcza zęby z osadu.

Zapewnia szczególnie łagodne oczyszczanie i pielęgnację zębów wrażliwych na ból oraz odsłoniętych szyjek zębowych.

Taniej -7%

Ziołowa pasta do zębów, zawierająca unikalną kombinację 7 dziko rosnących i ręcznie zbieranych syberyjskich ziół organicznych roślin.

Taniej -7%

Pasta do zębów z wyjątkową kombinacją składników aktywnych.

Pasta do zębów z Miodem Manuka MGO 400+ i Propolisem. Stymuluje gojenie się dziąseł oraz zapobiega powstawaniu próchnicy, posiada łagodzące właściwości ściągające, działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia.

Pasta do zębów z Miodem Manuka MGO 400+ i Propolisem. Stymuluje gojenie się dziąseł oraz zapobiega powstawaniu próchnicy, posiada łagodzące właściwości ściągające, działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia.

Ekologiczna pasta do zębów o potrójnym działaniu zawiera kompleks składników niezbędnych do efektywnej pielęgnacji zębów i najbardziej wrażliwych powierzchni jamy ustnej. Biała glinka pomaga odbudować właściwą mineralizację szkliwa. Propolis zmniejsza krwawienie i nadwrażliwość dziąseł i działa profilaktycznie przeciw parodontozie.

Całkowita codzienna pielęgnacja eliminację płytkę nazębną i kamień nazębny dzięki działaniu aktywnego kompleksu proteolitycznego.

Taniej -7%

Ekologiczna pasta do zębów miętowa z fluorem.

Taniej -7%

Wybiela, poleruje, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną z obecnych bakterii. Sekret działania tkwi w utlenionej wersji węgla aktywnego, który wykazuje zdolność do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń.

Taniej -7%

Węgiel aktywny w proszku.

Taniej -7%

Wzmacnia i napina dziąsła dzięki ściągającym i wzmacniającym właściwościom naturalnego wyciągu z drzewa arakowego.

Taniej -7%

Ta remineralizująca pasta do zębów z glinką i olejkiem z organicznej mięty odświeża oddech i pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła.

Taniej -7%

Pasta do zębów Mohani Smile oprócz węgla aktywnego zawiera ksylitol, stewię, olejek eteryczne z mięty pieprzowej i drzewka herbacianego, ekstrakt z goździka, ekstrakt z czarnej porzeczki.

Taniej -7%

Węgiel aktywny skutecznie i delikatnie oczyszcza powierzchnię szkliwa, usuwając przebarwienia z kawy, herbaty czy nikotyny.

Taniej -7%

Ta remineralizująca pasta do zębów z glinką i olejkiem z szałwii organicznej trwale łagodzi wrażliwe dziąsła i pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła.Góra