Do nawilżenia

Łącznie produktów: 14

Woda micelarna do skóry szczególnie wrażliwej z chabrem bławatkiem. Oczyszcza dokładnie skórę nie wysuszając jej przy tym i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Produkt nie zawiera perfum ani składników chemicznych, dzięki temu nie podrażnia nawet wrażliwej, skłonnej do alergii skóry i oczu. Skóra staje się miękka i delikatna.

Lotion przeznaczony do skóry suchej i alergicznej (atopowe zapalenie skóry).

Nawilżająca mgiełka do ciała z Letniej Kolekcji BIO2YOU o świeżym, słonecznym zapachu owoców Granatu.

Nawilżający krem BB Beauty Balm o lekkiej, odżywczej formule, który łączy zaawansowaną pielęgnację z delikatnym, naturalnym makijażem.

Nawilżająca mgiełka do ciała z Letniej Kolekcji BIO2YOU o relaksującym zapachu soczystej Wiśni.

Nawilżająca mgiełka do ciała z Letniej Kolekcji BIO2YOU o południowym zapachu egzotycznego Mango.

Serum zawiera wysoce skoncentrowane aktywne składniki roślinne oraz naturalne i niezbędne kwasy tłuszczowe, które wspomagają odporność skóry.

Nawilżający krem BB Beauty Balm o lekkiej, odżywczej formule, który łączy zaawansowaną pielęgnację z delikatnym, naturalnym makijażem.

Lekka nawilżająca mgiełka do ciała z Letniej Kolekcji BIO2YOU o południowym zapachu słodkiej Brzoskwini. Łączy rolę lekkiej letniej wody toaletowej z rewitalizującym działaniem rokitnika.

Nawilżająca mgiełka do ciała z Letniej Kolekcji BIO2YOU o optymistycznym zapachu soczystego Melona.

Żel Aloe Vera z kwasem hialuronowym i heksapeptydem pomaga zwiększyć tworzenie się kolagenu i elastyny - jest czystym organicznym nawilżeniem i odżywką dla suchej skóry.

Nawilżająca mgiełka do ciała z Letniej Kolekcji BIO2YOU o energetycznym, soczystym zapachu Zielonego Jabłka.

Taniej -7%

Nawilżający mus do ciała o zapachu arbuza zawierający ekstrakt z arbuza, masło shea, olej kokosowy, olej z awokado i olej migdałowy.

Taniej -7%

Nawilżający olejek do ciała i masażu o zapachu arbuza zawierający olejki naturalne: migdałowy, ryżowy i awokado.Góra