Waciki, patyczki, papier toaletowy itp.

Łącznie produktów: 17

Taniej -10%

Pakowane w higienicznych warunkach. Nie zawiera wybielaczy optycznych i barwników. Bielone przez utlenianie.

Taniej -10%

100% ekologiczne włókna bawełniane.

Taniej -10%

Płatki kosmetyczne ze 100% bawełny.

Taniej -10%

Patyczki do uszu HYDROPHIL są w 100% biodegradowalne. Wykonane z bawełny i bambusa.

Taniej -10%

Delikatne chusteczki do higieny osobistej Ekos zaprojektowane specjalnie w celu zagwarantowania odświeżenia o każdej porze dnia. Jego naturalna formuła może być certyfikowana zgodnie ze specyfikacją Cosmos Natural i jest wzbogacona o obecność Inuliny.

Taniej -10%

Bezpieczne Patyczki do Uszu wykonane z papieru odzyskanego w recyklingu oraz w 100% bawełny organicznej niebielonej chlorem.

Taniej -10%

Duże prostokątne płatki wykonane w 100 % z bawełny organicznej niebielonej chlorem, z certyfikatem Soil Association oraz Fair Trade International - sprawiedliwego handlu.

Taniej -10%

Organiczne patyczki kosmetyczne mają wiele zastosowań zarówno dla dzieci i rodziców. Certyfikat Soil Association.

Taniej -10%

Innowacyjne nawilżane płatki kosmetyczne do demakijażu. Wykonane w 100 % z bawełny organicznej, do składu formuły nawilżania zastosowano olejek Aloe Vera.

Taniej -15%

Bawełniane waciki w formie kulek są idealne do wycierania rąk i nóg dziecku, usuwają kurz i brud, a także delikatnie oczyszczają otarcia i rany.

Taniej -10%

Bawełniane waciki w formie płatków są idealne do wycierania rąk i nóg dziecku, usuwają kurz i brud, a także delikatnie oczyszczają otarcia i rany.

Taniej -10%

Wata w 100% wykonana z bawełny organicznej. Bawełna pozbawiona modyfikacji genetycznej (GMO-free), wolna od pestycydów, wybielana bezchlorowo, wykonana ze 100% włókien naturalnych.Góra