ŚRODKI CZYSTOŚCI

W tej kategorii sklepu internetowego Biomaluch.pl znajdziesz szeroki wybór bezpiecznych preparatów na bazie ekologicznych składników, które pozwolą Ci utrzymać higienę w domu. W zakres przygotowanej przez nas oferty wchodzi szeroka gama naturalnych środków do sprzątania różnych powierzchni, ekoligicznych tabletek do zmywarki, proszków do prania, antybakteryjnych odplamiaczy oraz wielu innych preparatów, dzięki którym z łatwością zadbasz o porządek w swoim mieszkaniu. Ich skład został skomponowany w ten sposób, aby działać najskuteczniej z minimalnym niekorzystnym oddziaływaniem na przyrodę. Dostawcami ekologicznych środków czystości bez chemii do naszego sklepu są wyłącznie sprawdzone marki stawiające na naturalne rozwiązania. Należą do nich między innymi tacy producenci jak Almacabio, Aleva Naturals, Bio-D, Ecover, Gron Balance, Bentley Organic oraz Yope.

Ekologiczne środki czystości

Konwencjonalna chemia czyszcząca zawiera w swoim składzie sporą liczbę związków mogących zagrażać zarówno zdrowiu, jak i środowisku przyrodniczemu. Alternatywą dla takich produktów są eko środki czystości, które spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Są one tworzone na bazie wyselekcjonowanych substancji pochodzenia roślinnego, dzięki czemu nie szkodzą zdrowiu i współgrają z naszym biologicznym otoczeniem. Naturalne środki czystości bez chemii nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają też w składzie składników zaklasyfikowanych jako toksyczne, drażniące, uczulające itp. Oznacza to, że są wolne od parabenów, enzymów, fosforanów, syntetycznych barwników oraz związków modyfikowanych genetycznie. Większość ekologicznych środków czystości jest preparatami bezzapachowymi lub wzbogaconymi o roślinne olejki eteryczne. Dzięki temu są hipoalergiczne i przyjazne dla skóry, a co za tym idzie – mogą być bezpiecznie używane nawet przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do uczuleń.

Naturalne środki czystości

Z myślą o osobach pragnących dokonywać świadomych wyborów ofertę sklepu internetowego wzbogaciliśmy o starannie wyselekcjonowane ekologiczne środki czystości bez chemii. Są to preparaty przeznaczone do czyszczenia, prania, płukania, a także do mycia naczyń, które skutecznie usuwają brud i plamy z różnego rodzaju powierzchni. Wśród szerokiej gamy naturalnych artykułów do sprzątania w tej kategorii można znaleźć między innymi:

  • skoncentrowane i łatwe w użyciu płyny do odświeżania toalet,
  • spraye do mycia szyb i luster wolne od rozpuszczalników,
  • uniwersalne preparaty do czyszczenia podłóg z mydłem lnianym,
  • tabletki do zmywania uwalniające swoją siłę ze składników biodegradowalnych,
  • bezzapachowe nabłyszczacze do zmywarek.

Prezentowane eko środki czystości zostały opracowane z naturalnie pozyskanych składników, co czyni je niezwykle przyjaznymi dla skóry. Dzięki temu można ich bezpiecznie używać do czyszczenia oraz odświeżania wszelkiego rodzaju powierzchni sanitarnych, roboczych itp.

Łącznie produktów: 478

Proszek ten nie zawiera: fosforanów, środków konserwujących, składników pochodzenia zwierzęcego.

Idealny do mycia wszelkiego rodzaju naczyń ze szkła, ceramiki, stali nierdzewnej oraz sztućców z plastiku. Usuwa wszelkie pozostałości.

Taniej -10%

Ekologiczny płyn do prania, który eliminuje brud, nie pozostawia śladów.

Płyn, dzięki któremu bez obaw można prać delikatną i kolorową odzież (jedwab oraz inne delikatne tkaniny).

Płyn ten nie zawiera: fosforu, fosforanów, enzymów, środków konserwujących, barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Naturalnie zmiękcza i odświeża pranie. Wygładza tkaniny i redukuje pozostałości po środkach piorących co ułatwia prasowanie.

Proszek ten jest idealny do prania bielizny i odzieży. Aktywny na plamy, tłuszcz, organiczne pozostałości. Pozostawia przyjemny zapach.

Idealne do mycia wszelkiego rodzaju naczyń ze szkła, ceramiki, stali nierdzewnej oraz naczyń z plastiku. Nadają się również do mycia kryształu, aluminium oraz porcelany.

Taniej -5%

Ekologiczny płyn do prania ręcznego oraz w pralce o zapachu lawendy.

Idealny do mycia wszelkiego rodzaju naczyń ze szkła, ceramiki, stali oraz sztućców z plastiku. Usuwa wszelkie pozostałości. 

Ekologiczne mleczko do czyszczenia idealnie usuwa brud oraz plamy z powierzchni drewnianych i malowanych.

Ekologiczny płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin idealnie eliminuje brud nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

Ekologiczny płyn do prania ubrań kolorowych. Idealnie podtrzymuje kolory. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ekologiczny płyn do mycia naczyń o zapachu rokitnika i mandarynki. Idealnie usuwa brud z zaschniętych naczyń.

Ekologiczny koncentrat do mycia wszystkich powierzchni. Idealnie czyści brud oraz usuwa gumę, klej, trawę, atrament.

Skutecznie czyści warzywa i owoce (jabłka, winogrona, ogórki, pomidory, brokuły, czerwone papryki) z niepożądanych zanieczyszczeń takich jak wosk, chemikalia rolnicze lub ziemia. 

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ekologiczny płyn do mycia naczyń o zapachu trawy cytrynowej. Bardzo wydajny. Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli to możliwe.

Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości. Można jej używać do sprzątania praktycznie wszystkich powierzchni w domu.

Antybakteryjna pianka do rąk Bentley Organic skutecznie zabija bakterie, nie wysuszając rąk. Działa antyseptycznie. Idealna dla aktywnych Maluchów.

Ten środek do czyszczenia upora się trudnozmywalnymi przestrzeniami. Zabija bakterie takie, jak E Coli, Listeria i Salmonella.

Łagodne składniki organiczne zawarte w płynie są delikatne dla rąk, lecz skutecznie usuwają tłuste zabrudzenia i zabijają 99,9% szkodliwych bakterii.

Organiczny płyn do toalet z unikalną antybakteryjną formułą. Udowodniona skuteczność w zwalczaniu 99,9% bakterii, biodegradalny, bezpieczny w użyciu dla Ciebie i środowiska.

Środek do Czyszczenia Szyb i Luster Bentley Organic usuwa z okien nawet bardzo trudny bród, taki jak smary. Wyjątkowa formuła płynu pozwala uniknąć powstawania smug podczas mycia okien i luster.

Taniej -10%

To wyjątkowe certyfikowane rozwiązanie pozwoli Ci usunąć zanieczyszczenia ze świeżych owoców i warzyw. Środek zabija bakterie takie jak E-coli, Salmonella i Listeria.

Unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste. Natura pomoże Ci usunąć niebezpieczne bakterie, a nie zniszczyć tych koniecznych dla zdrowia Twojego dziecka.

Środek do Czyszczenia Szyb i Luster Bentley Organic usuwa z okien nawet bardzo trudny bród, taki jak smary. Wyjątkowa formuła płynu pozwala uniknąć powstawania smug podczas mycia okien i luster.

Skuteczny nawóz i użyźniacz doglebowy, o najwyższej możliwej zawartości azotu organicznego do stosowania na trawnik.

Skuteczny nawóz doglebowy, do stosowania raz w sezonie pod uprawy roślin ozdobnych, owocowych i warzyw.

Skuteczny nawóz i użyźniacz doglebowy, stosowany do roślin iglastych.

Skuteczny nawóz i użyźniacz doglebowy, stosowany do borówek i roślin kwasolubnych.

Skuteczny nawóz interwencyjny do stosowania nalistnego lub doglebowego. Jest dedykowany roślinom ogrodowym i doniczkowym.

Nawóz BiOgardena Owoce Warzywa Rośliny Ozdobne, to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający  w formie peletu.

Nawóz do roślin iglastych BiOgardena, to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający w formie peletu. Dzięki zawartości siarki elementarnej zapewnia roślinom optymalne pH gleby.

Taniej -10%

Uniwersalny, niebiologiczny i skoncentrowany płyn do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach oraz do prania ręcznego.

Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń Bio-D zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego. Gliceryna ma zbawienny wpływ na Twoją skórę, dzięki czemu mycie naczyń bez rękawiczek nie jest kłopotem.

Taniej -10%

Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Unikalny dodatek do prania pieluszek wielorazowych, pościeli, bielizny oraz ubranek niemowlęcych.

Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarek różnego typu. Zapobiega powstawaniu zacieków na szkle oraz sztućcach. Bardzo skuteczny i wydajny.

Skoncentrowany proszek do zmywarek. Dużo wydajniejszy od tabletek, gdyż nie jest konieczna zawartość składnika 'musującego'. Unikalny produkt Bio-d. Nie działa drażniąco, jest lepiej skoncentrowany od konwencjonalnych tabletek do zmywarek. Działa skuteczniej w połączeniu z nabłyszczaczem Bio-d.

Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni twardych: płytki, ceramika łazienkowa, blaty, zlew kuchenny.

Góra