Sprzątanie

Łącznie produktów: 175

Skoncentrowany i łatwy w użyciu płyn do czyszczenia toalet, usuwający brud i kamień z powierzchni porcelanowych i emaliowanych.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg z mydłem lnianym jest skutecznym środkiem do mycia wszelkiego rodzaju podłóg, poczynając od drewnianych, winylowych, przez laminaty po ceramiczne kafelkowe.

Soda to niezastąpiony w każdym domu środek spożywczo-chemiczny.

Ten środek do czyszczenia łazienek szybko i skutecznie usuwa zaschniętą pianę z mydła, kamień i inne rodzaje brudu łazienkowego, dzięki naturalnej antybakteryjnej mocy czyszczenia.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Patyczki Ecozone są innowacyjnym rozwiązaniem dla domu. Działają prawie na wszystkie zanieczyszczenia. Powstrzymują odór w kuchni i łazience.

Skutecznie czyści urządzenia sanitarne - akrylowe i ceramiczne, armaturę, glazurę, terakotę, elementy ozdobne (chromowane oraz ze stali nierdzewnej).

Nietoksyczna formuła jest bezpieczna do stosowania na większości powierzchni i pomaga wyeliminować grzyby i pleśnie z trudno dostępnych miejsc w łazience takich jak fugi, okolice wanny, prysznica, toalety czy umywalki.

Skuteczny i prosty w użyciu spray do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience: wanny, umywalki, luster i kabiny prysznicowej.

Ekologiczny odkamieniacz, który bez trudu usuwa nagromadzenie osadów na powierzchniach codziennego użytku - w czajnikach, w pralce, zmywarce, na wannie i toalecie. Ma także właściwości wybielające. Można go stosować jako proszek do szorowania na sucho i na mokro lub utworzyć roztwór z wodą, otrzymując płyn do mycia delikatnych powierzchni.

Produkt do czyszczenia muszli klozetowej. Jest gęstszy niż płyn, a dzięki lepkiej konsystencji, trwale przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety.

Środek do czyszczenia toalet, to naturalny, ale bardzo skuteczny sposób na utrzymanie porządku w toalecie.

Taniej -10%

Ekologiczny odkamieniacz, usuwa kamień z armatury, umywalek, toalet, glazury, ze zmywarek, pralek, ekspresów do kawy i kocherów.

Skuteczny przy czyszczeniu wapiennych osadów, kamienia, plam po kroplach wody, resztki mydła z armatury i kafelków oraz ścian kabin prysznicowych.

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

Spray do sprzątania kurzu o działaniu antystatycznym. Doskonale zbiera kurz i nie rozprzestrzenia go podczas sprzątania.

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

Płyn do czyszczenia łazienki w postaci spray'u, to idealny sposób na porządek w łazience. Doskonale usuwa osad z mydła, kamień w toalecie, doskonale czyści kafelki, wannę i umywalkę.

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC.

Środek czyszczący i odtłuszczający do kuchni Ecozone 3w1 pozbywa się tłuszczu i brudu, aby pozostawić powierzchnie w kuchni nieskazitelne i błyszczące.

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich, nadających się do ścierania.

Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego jest idealna do mycia podłóg. Zawarty w Płynie Do Mycia Podłóg Lilly's ECO CLEAN energetyzujący olejek pomarańczowy sprawi, ze podłogi pozostaną idealnie czyste i lśniące przez długi czas, bez udziału szkodliwych chemicznych detergentów.

Do gruntownego czyszczenia wszystkich twardych powierzchni takich jak: szkliwa (ceramika, szkło i emalia), stal nierdzewna.

Płyn do udrażniania rur Ecozone działa natychmiastowo i efektywnie. Dzięki obecności w składzie naturalnych enzymów płyn usunie wszelkie zabrudzenia bez niszczenia rur czy szamb.

Środek do Czyszczenia Szyb i Luster Bentley Organic usuwa z okien nawet bardzo trudny bród, taki jak smary. Wyjątkowa formuła płynu pozwala uniknąć powstawania smug podczas mycia okien i luster.

Skoncentrowany i łatwy w użyciu płyn do czyszczenia toalet, usuwający brud i kamień z powierzchni porcelanowych i emaliowanych.

Taniej -10%

Ekologiczny płyn czyszczący do WC, zawiera olejki eteryczne z drzew iglastych o działaniu antyseptycznym.

Taniej -10%

Środek czyszczący o szerokim zastosowaniu do powierzchni sanitarnych i kuchennych.

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC.

Ten środek został stworzony do czyszczenia i odświeżania urządzeń. Sprawia, że pralki i zmywarki są czyste i pachnące i to bez użycia silnych detergentów.

W płynie do podłóg Ekos użyto środki powierzchniowo czynne z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zagwarantowana jest równowaga w środowisku naturalnym.

Spray odtłuszczający do sprzątania łazienek, płytek i powierzchni ze stali nierdzewnej.

Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego doskonale sprawdzi się w sprzątaniu i utrzymaniu czystości w toalecie. Zawarty w Płynie do Toalet Lilly's ECO CLEAN olejek z drzewa herbacianego zapewnia skuteczne czyszczeniem, a także działa jak naturalny odświeżacz powietrza.

Płyn do czyszczenia podłóg i płaskich powierzchni.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Uniwersalny płyn w spray'u idealnie sprawdzi się w czyszczeniu wszelkiego rodzaju powierzchni w domu.

Gotowy do użycia spray do czyszczenia powierzchni szklanych i luster, nie pozostawia smug. Wolny od rozpuszczalników, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów, alkoholu i syntetycznych substancji zapachowych.

Naturalne płyny do czyszczenia podłóg YOPE to uzupełnienie serii środków czystości. Mają takie same kompozycje zapachowe, jak dotychczasowe preparaty do sprzątania – płyn uniwersalny i płyn do łazienki. Dzięki temu idealnie się dopełniają, a świeży zapach na długo wypełnia cały dom.

Ekologiczne mleczko do czyszczenia idealnie usuwa brud oraz plamy z powierzchni drewnianych i malowanych.

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni twardych: płytki, ceramika łazienkowa, blaty, zlew kuchenny.

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

Płyn do czyszczenia luster, szyb, szklanych powierzchni oraz wodoodpornych syntetycznych powierzchni.

Płyn do czyszczenia muszli klozetowych, usuwa kamień oraz inne zabrudzenia.

Taniej -10%

Ekologiczny płyn do mycia okien ze spryskiwaczem, czyści dokładnie i bez zacieków.

Uniwersalny płyn, który idealnie sprawdzi się w czyszczeniu wszelkiego rodzaju powierzchni w domu.

Płyn na bazie octu dokładnie czyści powierzchnie w kuchni i łazience.

Płyn do czyszczenia sanitariatów: umywalek, kranów, kafelków itp.

Taniej -10%

Bardzo łagodny i delikatny środek czyszczący, skutecznie czyści stal nierdzewną, emalię, plastiki i ceramikę, ulega całkowitej biodegradacji.

Środek Czyszczący Lilly's ECO CLEAN jest odpowiedni do usuwania kurzu i polerowania powierzchni. Olejek z liści eukaliptusowych pozostawia świeży, przyjemny zapach. 

Naturalny płyn do czyszczenia łazienki. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni.

Płyn do mycia szyb i luster. 90% składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt jest bezpieczny dla środowiska.

Płyn w sprayu do mycia kabin prysznicowych. Nie tylko nabłyszcza drzwi kabin prysznicowych, ale zapobiega osadzaniu się kamienia i mydła. Nie wymaga skrobania, nie niszczy oryginalnej powłoki nakładanej przez producenta w celu zapobiegania osadzaniu się mydła.

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej 532 ml.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg o różnych rodzajach powierzchni.

Naturalny płyn do czyszczenia łazienki. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich gładkich, nadających się do ścierania, powierzchni takich jak drewno, tworzywa sztuczne, glazura, terakota.

Nowoczesny i alternatywny sposób na walkę z kamieniem, który może stać się siedliskiem licznych bakterii w toalecie.

Góra