Sprzątanie

Łącznie produktów: 178

Skoncentrowany i łatwy w użyciu płyn do czyszczenia toalet, usuwający brud i kamień z powierzchni porcelanowych i emaliowanych.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg z mydłem lnianym jest skutecznym środkiem do mycia wszelkiego rodzaju podłóg, poczynając od drewnianych, winylowych, przez laminaty po ceramiczne kafelkowe.

Soda to niezastąpiony w każdym domu środek spożywczo-chemiczny.

Ten środek do czyszczenia upora się trudnozmywalnymi przestrzeniami. Zabija bakterie takie, jak E Coli, Listeria i Salmonella.

Ten środek do czyszczenia łazienek szybko i skutecznie usuwa zaschniętą pianę z mydła, kamień i inne rodzaje brudu łazienkowego, dzięki naturalnej antybakteryjnej mocy czyszczenia.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Skutecznie czyści urządzenia sanitarne - akrylowe i ceramiczne, armaturę, glazurę, terakotę, elementy ozdobne (chromowane oraz ze stali nierdzewnej).

Nietoksyczna formuła jest bezpieczna do stosowania na większości powierzchni i pomaga wyeliminować grzyby i pleśnie z trudno dostępnych miejsc w łazience takich jak fugi, okolice wanny, prysznica, toalety czy umywalki.

Skuteczny i prosty w użyciu spray do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience: wanny, umywalki, luster i kabiny prysznicowej.

Ekologiczny odkamieniacz, który bez trudu usuwa nagromadzenie osadów na powierzchniach codziennego użytku - w czajnikach, w pralce, zmywarce, na wannie i toalecie. Ma także właściwości wybielające. Można go stosować jako proszek do szorowania na sucho i na mokro lub utworzyć roztwór z wodą, otrzymując płyn do mycia delikatnych powierzchni.

Produkt do czyszczenia muszli klozetowej. Jest gęstszy niż płyn, a dzięki lepkiej konsystencji, trwale przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety.

Środek do czyszczenia toalet, to naturalny, ale bardzo skuteczny sposób na utrzymanie porządku w toalecie.

Skuteczny przy czyszczeniu wapiennych osadów, kamienia, plam po kroplach wody, resztki mydła z armatury i kafelków oraz ścian kabin prysznicowych.

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

Spray do sprzątania kurzu o działaniu antystatycznym. Doskonale zbiera kurz i nie rozprzestrzenia go podczas sprzątania.

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

Płyn do czyszczenia łazienki w postaci spray'u, to idealny sposób na porządek w łazience. Doskonale usuwa osad z mydła, kamień w toalecie, doskonale czyści kafelki, wannę i umywalkę.

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC.

Środek czyszczący i odtłuszczający do kuchni Ecozone 3w1 pozbywa się tłuszczu i brudu, aby pozostawić powierzchnie w kuchni nieskazitelne i błyszczące.

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich, nadających się do ścierania.

Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego jest idealna do mycia podłóg. Zawarty w Płynie Do Mycia Podłóg Lilly's ECO CLEAN energetyzujący olejek pomarańczowy sprawi, ze podłogi pozostaną idealnie czyste i lśniące przez długi czas, bez udziału szkodliwych chemicznych detergentów.

Do gruntownego czyszczenia wszystkich twardych powierzchni takich jak: szkliwa (ceramika, szkło i emalia), stal nierdzewna.

Płyn do udrażniania rur Ecozone działa natychmiastowo i efektywnie. Dzięki obecności w składzie naturalnych enzymów płyn usunie wszelkie zabrudzenia bez niszczenia rur czy szamb.

Środek do Czyszczenia Szyb i Luster Bentley Organic usuwa z okien nawet bardzo trudny bród, taki jak smary. Wyjątkowa formuła płynu pozwala uniknąć powstawania smug podczas mycia okien i luster.

Skoncentrowany i łatwy w użyciu płyn do czyszczenia toalet, usuwający brud i kamień z powierzchni porcelanowych i emaliowanych.

Ekologiczny płyn czyszczący do WC, zawiera olejki eteryczne z drzew iglastych o działaniu antyseptycznym.

Środek czyszczący o szerokim zastosowaniu do powierzchni sanitarnych i kuchennych.

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC.

Ten środek został stworzony do czyszczenia i odświeżania urządzeń. Sprawia, że pralki i zmywarki są czyste i pachnące i to bez użycia silnych detergentów.

W płynie do podłóg Ekos użyto środki powierzchniowo czynne z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zagwarantowana jest równowaga w środowisku naturalnym.

Spray odtłuszczający do sprzątania łazienek, płytek i powierzchni ze stali nierdzewnej.

Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego doskonale sprawdzi się w sprzątaniu i utrzymaniu czystości w toalecie. Zawarty w Płynie do Toalet Lilly's ECO CLEAN olejek z drzewa herbacianego zapewnia skuteczne czyszczeniem, a także działa jak naturalny odświeżacz powietrza.

Płyn do czyszczenia podłóg i płaskich powierzchni.

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Uniwersalny płyn w spray'u idealnie sprawdzi się w czyszczeniu wszelkiego rodzaju powierzchni w domu.

Gotowy do użycia spray do czyszczenia powierzchni szklanych i luster, nie pozostawia smug. Wolny od rozpuszczalników, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów, alkoholu i syntetycznych substancji zapachowych.

Taniej -8%

Naturalne płyny do czyszczenia podłóg YOPE to uzupełnienie serii środków czystości. Mają takie same kompozycje zapachowe, jak dotychczasowe preparaty do sprzątania – płyn uniwersalny i płyn do łazienki. Dzięki temu idealnie się dopełniają, a świeży zapach na długo wypełnia cały dom.

Ekologiczne mleczko do czyszczenia idealnie usuwa brud oraz plamy z powierzchni drewnianych i malowanych.

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni twardych: płytki, ceramika łazienkowa, blaty, zlew kuchenny.

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

Płyn do czyszczenia luster, szyb, szklanych powierzchni oraz wodoodpornych syntetycznych powierzchni.

Płyn do czyszczenia muszli klozetowych, usuwa kamień oraz inne zabrudzenia.

Ekologiczny płyn do mycia okien ze spryskiwaczem, czyści dokładnie i bez zacieków.

Uniwersalny płyn, który idealnie sprawdzi się w czyszczeniu wszelkiego rodzaju powierzchni w domu.

Płyn na bazie octu dokładnie czyści powierzchnie w kuchni i łazience.

Płyn do czyszczenia sanitariatów: umywalek, kranów, kafelków itp.

Bardzo łagodny i delikatny środek czyszczący, skutecznie czyści stal nierdzewną, emalię, plastiki i ceramikę, ulega całkowitej biodegradacji.

Środek Czyszczący Lilly's ECO CLEAN jest odpowiedni do usuwania kurzu i polerowania powierzchni. Olejek z liści eukaliptusowych pozostawia świeży, przyjemny zapach. 

Taniej -8%

Naturalny płyn do czyszczenia łazienki. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Taniej -8%

Naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni.

Taniej -8%

Płyn do mycia szyb i luster. 90% składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt jest bezpieczny dla środowiska.

Organiczny płyn do toalet z unikalną antybakteryjną formułą. Udowodniona skuteczność w zwalczaniu 99,9% bakterii, biodegradalny, bezpieczny w użyciu dla Ciebie i środowiska.

Płyn w sprayu do mycia kabin prysznicowych. Nie tylko nabłyszcza drzwi kabin prysznicowych, ale zapobiega osadzaniu się kamienia i mydła. Nie wymaga skrobania, nie niszczy oryginalnej powłoki nakładanej przez producenta w celu zapobiegania osadzaniu się mydła.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg o różnych rodzajach powierzchni.

Taniej -8%

Naturalny płyn do czyszczenia łazienki. Produkt bezpieczny dla środowiska.

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich gładkich, nadających się do ścierania, powierzchni takich jak drewno, tworzywa sztuczne, glazura, terakota.

Nowoczesny i alternatywny sposób na walkę z kamieniem, który może stać się siedliskiem licznych bakterii w toalecie.

Góra