Dziecko

Łącznie produktów: 12

Płyn ten jest skuteczny w usuwaniu tłuszczu, żywności oraz kombinacji plam.

Naturalny organiczny środek czyszczący do bezpiecznego mycia butelek i smoczków, naczyń, zabawek i gryzaków.

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dezynfekujący spray do zabawek i najbliższego otoczenia dziecka.

Unikalny dodatek do prania pieluszek wielorazowych, pościeli, bielizny oraz ubranek niemowlęcych.

Bezpieczny płyn do mycia butelek, smoczków oraz naczyń dziecięcych. Detergenty w płynie do ręcznego mycia naczyń, butelek, smoczków i innych elementów, które mogą mieć kontakt z Dzieckiem.

Płyn do powierzchni mających kontakt z dzieckiem, z organicznym olejkiem z drzewka herbacianego.

Delikatny odplamiacz do plam dziecięcych. Idealny do plam na białych i kolorowych ubrankach, działający już w 30 stopniach Celsjusza.

Innowacyjna formuła, proszek do kąpieli jako harmo-nijne połączenie naturalnych składników z dodatkiem ekstraktu otrąb pszennych z upraw ekologicznie kontrolowanych, ekologicznej serwatki, olejków eterycznych i cennej ekologicznej oliwy z oliwek.Góra