Pozostałe

Łącznie produktów: 20

Patyczki Ecozone są innowacyjnym rozwiązaniem dla domu. Działają prawie na wszystkie zanieczyszczenia. Powstrzymują odór w kuchni i łazience.

Produkt chroni tkaniny przed molami. Nadaje się do każdego rodzaju materiałów, nie niszczy ich ani nie wpływa na ich wygląd.

Spray odstrasza pająki nie robiąc im krzywdy. Idealny do użycia w domu, w garażu, namiocie czy przyczepie kempingowej.

chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni o zapachu aloesu i ogórka. 100% biodegradowalne. Mogą być używane na większości twardych powierzchni w całym domu.

Worki na odpadki organiczne wykonane zostały ze składników roślinnych. Odpowiednie do domowych kompostowników.

Patyczki czyszczące odpływy usuwają zatory oraz usuwają brzydki zapach pozostawiając przyjemny, cytrusowy. Patyczki mogą być stosowane zarówno w kuchni jak i w łazience.

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

Butelka ze sprayem do przygotowywania gotowych preparatów do sprzątania z X Koncentratów EDL: do kuchni, łazienki, szyb i luster i uniwersalnego. Pusta butelka do wielokrotnego użytku i ponownego napełniania.

Organiczny preparat z kompleksem 4-6 bakterii Bacillus (laseczki Gram-dodatnie), które oczyszczają szamba, kanalizację i pojemniki na wodę z zanieczyszczeń organicznych.

Mieszanka 21 olejków eterycznych oczyszcza i odświeża powietrze, zapewniając uczucie komfortu. Regularnie odkurzaj pomieszczenie w celu zwiększenia skuteczności produktu.

Rozpyl w powietrzu mieszankę olejków eterycznych. Olejki eteryczne z eukaliptusa, rozmarynu, sosny i mięty znane są ze swoich właściwości pomagających zwalczyć niedogodności zimy, wzmocnić naturalną odporność i oczyścić drogi oddechowe.

Olejek z niaouli pochodzący z Madagaskaru stosowany jest od zawsze ze względy na swoje właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.

Preparat do impregnacji odzieży na mokro (wash-in), przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

Żel do czyszczenia WC zawiera m.in. naturalny kwas mlekowy, który efektywnie usuwa i dezynfekuje zabrudzenia w muszli klozetowej.

Preparat usuwa zabrudzenia z obuwia i wyrobów skórzanych. Zawiera aktywne substancje z olejku kokosowego i olejku z nasion palmy.

Preparat do czyszczenia zamszu działa natłuszczająco i impregnująco na obuwie i inne wyroby z zamszu. Zawiera lanolinę, oliwę z oliwek i alkohol.

Serwetki Winni's są miękkie, trwałe i hipoalergiczne. Mają kremowy, jasny, elegancki odcień.Góra