Pozostałe

Łącznie produktów: 19

Patyczki Ecozone są innowacyjnym rozwiązaniem dla domu. Działają prawie na wszystkie zanieczyszczenia. Powstrzymują odór w kuchni i łazience.

Spray odstrasza pająki nie robiąc im krzywdy. Idealny do użycia w domu, w garażu, namiocie czy przyczepie kempingowej.

Produkt chroni tkaniny przed molami. Nadaje się do każdego rodzaju materiałów, nie niszczy ich ani nie wpływa na ich wygląd.

Preparat do impregnacji odzieży na sucho (spray-on) jest przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.

Preparat do czyszczenia zamszu działa natłuszczająco i impregnująco na obuwie i inne wyroby z zamszu. Zawiera lanolinę, oliwę z oliwek i alkohol.

Mieszanka 21 olejków eterycznych oczyszcza i odświeża powietrze, zapewniając uczucie komfortu. Regularnie odkurzaj pomieszczenie w celu zwiększenia skuteczności produktu.

Rozpyl w powietrzu mieszankę olejków eterycznych. Olejki eteryczne z eukaliptusa, rozmarynu, sosny i mięty znane są ze swoich właściwości pomagających zwalczyć niedogodności zimy, wzmocnić naturalną odporność i oczyścić drogi oddechowe.

Olejek z niaouli pochodzący z Madagaskaru stosowany jest od zawsze ze względy na swoje właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.

chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni o zapachu aloesu i ogórka. 100% biodegradowalne. Mogą być używane na większości twardych powierzchni w całym domu.

Butelka ze sprayem do przygotowywania gotowych preparatów do sprzątania z X Koncentratów EDL: do kuchni, łazienki, szyb i luster i uniwersalnego. Pusta butelka do wielokrotnego użytku i ponownego napełniania.

Organiczny preparat z kompleksem 4-6 bakterii Bacillus (laseczki Gram-dodatnie), które oczyszczają szamba, kanalizację i pojemniki na wodę z zanieczyszczeń organicznych.

Skoncentrowany, organiczny płyn do mycia, usuwania brudu oraz zanieczyszczeń fizycznych i chemicznych z sałat, owoców i warzyw.

Oryginalne, tradycyjne Mydło Marsylskie w kostce z linii Retro Etamine du Lys ze stylizowaną etykietą, o zawartości min. 72% olejów roślinnych, głównie oliwy z oliwek.

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

Preparat do impregnacji odzieży na mokro (wash-in), przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

Naturalny oczyszczacz powietrza i pochłaniacz wilgoci o specjalnym kształcie saszetki stworzonym do optymalnego oczyszczania każdego rodzaju obuwia z potu oraz wszelkich zapachów.

Serwetki Winni's są miękkie, trwałe i hipoalergiczne. Mają kremowy, jasny, elegancki odcień.Góra