Gry i puzzle

Janod_karta_Producenta_brelok_gratis_116

Łącznie produktów: 558

Taniej -8%

Gra Equilibloc rozwija koordynację manualną, ćwiczy koncentrację i jest źródłem niekończącej się zabawy dla całej rodziny.

Taniej -8%

Puzzle statek piracki to duże, podłogowe puzzle, które po złożeniu przeniosą dziecko w bajkowy, piracki świat. Puzzle składają się z 39 elementów. Opakowanie puzzli ma formę walizeczki z uchwytem, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Taniej -8%

Gra statki to wyjątkowa odsłona znanej gry w bitwę morską. Zamiast kartki i ołówka, Janod proponuje innowacyjne rozwiązanie – pięknie ilustrowane statki w postaci magnesów, które umieszcza się na dwóch magnetycznych planszach z motywem pirackim.

Taniej -8%

Puzzle pojazdy to zabawka idealna dla starszych dzieci. Puzzle składają się ze 100 elementów, które po złożeniu przeniosą dziecko w świat motoryzacji. Opakowanie puzzli ma formę walizeczki z uchwytem, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Puzzle wykonane zostały z trwałego kartonu z idealnymi kształtami, które pozwalają dziecku na łatwe łączenie...

Taniej -8%

Puzzle Fleurus to uzupełnienie serii książeczek Mały chłopiec i Mała dziewczynka. W ozdobnej walizce z kartonu z rączką znajdują się cztery różnej trudności puzzle, zawierające 6,9,12 i 16 elementów. Puzzle wykonane zostały z trwałego kartonu z idealnymi kształtami, które pozwalają dziecku na łatwe łączenie elementów.

Taniej -8%

Dwustronne puzzle błękitna planeta to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy ze sobą naukę i zabawę. Puzzle składają się z 208 elementów. Układając puzzle dzieci poznają kontynenty, państwa i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz budowle z całego świata. Opakowanie puzzli ma formę walizeczki z uchwytem, dzięki czemu idealnie nadaje się...

Taniej -8%

Puzzle składają się z 27 elementów, każdy element to jedna literka alfabetu. Idealne do nauki alfabetu. Opakowanie puzzli ma formę walizeczki z uchwytem, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Taniej -8%

Gra przeznaczona jest dla młodszych, jak również starszych dzieci. Idealna do zabawy w domu z przyjaciółmi na przyjęciu urodzinowym.

Taniej -8%

Gra zręcznościowa rybki ćwiczy koordynację ruchową oraz cierpliwość, pomaga również w nauce kolorów. Zestaw zawiera 8 rybek z magnesem w różnych kolorach oraz dwie wędki również zakończone magnesem, za pomocą którego można łowić rybki. Doskonała zabawa dla dwójki dzieci

Taniej -8%

Magnetyczna gra edukacyjna, dzięki której Twoja pociecha pozna budowę ludzkiego ciała aż w 9 językach! Dziecko uczy się nazw części ciała, kości, organów i mięśni.

Taniej -8%

Puzzle magnetyczne mapa świata to idealna zabawka dla ciekawych świata młodych odkrywców! Drewniane, piękne ilustrowane puzzle magnetyczne przedstawiają mapę świata z nazwami w języku angielskim. W zestawie są 92 puzzle-magnesy z charakterystycznymi miejscami i budowlami dla poszczególnych regionów świata i krajów.

Taniej -8%

Puzzle obserwacyjne Straż pożarna marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy ze sobą naukę i zabawę. Puzzle składają się z 208 elementów, które po ułożeniu przedstawiają akcję straży pożarnej. Dodatkowo w ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku.

Taniej -8%

Puzzle obserwacyjne Restauracja marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy ze sobą naukę i zabawę. Puzzle składają się z 208 elementów, które po ułożeniu przedstawiają kuchnie restauracyjną. Dodatkowo w ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku.

Gra od Kids Concept stawia przed Tobą wyzwanie - czy będziesz potrafił wyjąć bez ruchu ułożone wcześniej figurki? Nowoczesna wersja gry w której trzeba wykazać się precyzyjnością, zręcznością i koncentracją.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘MAŁY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 54 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘ŚREDNI DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 32 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Tangram jest to kwadrat podzielony na 7 części: 2 duże trójkąty, 1 średni trójkąt, 2 małe trójkąty, 1 kwadrat, 1 równoległobok. Znana i lubiana w Polsce łamigłówka logiczna. Zadaniem gracza jest ułożenie figury zgodnie z wzorem lub samodzielnie. Idealnie rozwija wyobraźnię oraz jest świetnym ćwiczeniem logicznego myślenia.

Puzzle 3D 'Morze' to drewniane puzzle ze zwierzętami morskimi dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek morskich, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu. Zwierzątka wykonano z myślą o najmłodszych dzieciach, dlatego każdy puzzel jest odpowiedniej grubości (2cm), aby ułatwić zabawę...

Puzzle 3D 'W ogrodzie' to drewniane puzzle ze zwierzętami, które możemy spotkać w ogrodzie dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek (pszczółkę, ważkę, biedronkę, żółwia i robaczka), które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Drewniana gra 'Łowimy rybki' to wspaniała zabawa, która będzie długo towarzyszyła dziecku. Początkujący gracze łowią rybki za pomocą wędki, któej uchwyt jest zakończony magnesem. Ten kto złowi więcej rybek, wygrywa grę.

Drewniana gra 'Łowimy rybki' to wspaniała zabawa, która będzie długo towarzyszyła dziecku. Początkujący gracze łowią rybki za pomocą wędki, któej uchwyt jest zakończony magnesem. Ten kto złowi więcej rybek, wygrywa grę.

Drewniana gra 'Łowimy rybki' to wspaniała zabawa, która będzie długo towarzyszyła dziecku. Początkujący gracze łowią rybki za pomocą wędki, któej uchwyt jest zakończony magnesem. Ten kto złowi więcej rybek, wygrywa grę.

Puzzle i roller coaster w jednym, to wspaniała zabawa, a jednocześnie niezwykła łamigłówka. Zestaw składa się z 2 kul, 16 kostek sześciennych, z czego 3 z nich mają specjalnie rozmieszczone otwory. Dziecko ma za zadanie takie rozmieszczenie puzzli, aby te utworzyły rollercoster dla kul. Tylko prawidłowe rozmieszczenie i połaczenie puzzli pozwoli, aby...

Drewniane puzzle ze zwierzętami, które możemy spotkać w wiejskiej zagrodzie dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Drewniane puzzle ze zwierzętami żyjącymi w Afryce dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Drewniane puzzle ze zwierzętami żyjącymi w morzu dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Tradycyjna gra w rzucanie obręczy w nowym wydaniu.Zabawka przeznaczona już dla niemowląt. Delikatna w dotyku o ciekawym kolorze.

Troszkę inny sorter do nauki rozróżniania warzyw. 7 elementów w różnych kształtach i kolorach.Wciągająca zabawa już dla najmłodszych !

Zabawka przeznaczona już dla niemowląt. Delikatna w dotyku o ciekawym kolorze..

Tradycyjna gra w kółko i krzyżyk w nowym wydaniu.Zabawka przeznaczona już dla dzieci od 2 roku życia. Delikatna w dotyku o ciekawym kolorze.

Klasyczny sorter do nauki rozróżniania kształtów. 9 elementów w różnych kształtach i kolorach.Wciągająca zabawa już dla najmłodszych !

Świąteczne puzzle drewniane. Zabawka rozwija zdolności manualne u dzieci. Puzzle nadają się również znakomicie na niezobowiązujący prezent świąteczny, który może stanowić ozdobę domu lub biurka w pracy.

4-elementowa układanka dla najmłodszych. Kolorowa koparka zachęci do pierwszych prób układania puzzli.

Klocki drewniane w skrzyneczce z zasuwanym wieczkiem. Z klocków można ułożyć 6 obrazków przedstawiających bohaterów z bajki Jakie i piraci z Nibylandii.

Klocki drewniane w skrzyneczce z zasuwanym wieczkiem. Z klocków można ułożyć 6 obrazków przedstawiających bohaterów z bajek Disney'a.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki Jake i piraci z Nibylandii zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajek Disneya zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki 'Klinika dla pluszaków' zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki 'Samoloty' zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki 'Jej wysokość Zosia' zachęcą każdego malucha do układania.

Klocki drewniane w skrzyneczce z zasuwanym wieczkiem. Z klocków można ułożyć 6 obrazków przedstawiających bohaterów z filmu serialu emitowanego na kanale Disney Junior 'Jej wysokość Zofia'

4-elementowa układanka dla najmłodszych. Odważni piraci zachęci do pierwszych prób układania puzzli.

Drewniane 9 elementowe puzzle dla najmłodszych. Kolorowe zwierzątka zachęcą dzieci do układania puzzli. Zestaw składa się z czterech obrazków.

Drewniane 9 elementowe puzzle dla najmłodszych. Kolorowe zwierzątka zachęcą dzieci do układania puzzli. Zestaw składa się z czterech obrazków.

Układanka drewniana Disney 'Gdzie jest Dory?'

Drewniane domino ze zwierzątkami w praktycznym drewnianym pudełku.

Wspaniałe dwuelementowe puzzle jako pierwsze układanki dla najmłodszych.

Wspaniałe dwuelementowe puzzle jako pierwsze układanki dla najmłodszych.

Doskonale wykonane, 48 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każdą małą księżniczkę.

Doskonale wykonane, 48 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 48 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 48 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 48 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 72 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 72 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 200 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 24 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 24 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 24 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Góra