Puzzle

Łącznie produktów: 169

Taniej -10%

Puzzle magnetyczne mapa świata, to idealna zabawka dla ciekawych świata młodych odkrywców! Drewniane, pięknie ilustrowane puzzle magnetyczne przedstawiają mapę świata z nazwami w języku angielskim. W zestawie są 92 puzzle-magnesy z charakterystycznymi miejscami i budowlami dla poszczególnych regionów świata i krajów.

Taniej -10%

Puzzle obserwacyjne Straż pożarna marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy ze sobą naukę i zabawę. Puzzle składają się z 208 elementów, które po ułożeniu przedstawiają akcję straży pożarnej. Dodatkowo w ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku.

Puzzle Ocean francuskiej marki Janod to duża układanka, która po złożeniu przeniesie dziecko w świat bajkowego oceanu, gdzie roślinność i stworzenia (m.in. wieloryb, pingwiny i mewy) mają piękne, niebanalne kolory i są bardzo przyjazne. Puzzle składają się z 24 sporych elementów.

Taniej -10%

Drewniane puzzle muzyczne Mieszkańcy Farmy francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek (świnka, owca, ptaszek, krówka i konik) oraz drewnianej planszy-zagrody z wgłębieniami o kształtach tych właśnie zwierząt.

Doskonale wykonane, 24 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Kartonowe puzzle dwustronne to idealny sposób na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Zestaw puzzli dostarczy radości każdemu dziecku. Doskonale dopasowany stopień trudności puzzli do wieku dziecka. Rozwijają myślenie kreatywne oraz pamięć.

Puzzle 36 el. motyw konie marki Crocodile Creek spodoba się każdemu dziecku. Marka ta charakteryzuje się pełnym kolorów designem.

Pierwsze puzzle Bajki

Pierwsze puzzle Pojazdy

Drewniane Puzzle Dzieci Świata

Puzzle Policjant, Strażak...(3 motywy)

Układanka puzzle Zwierzątka w podróży

Puzzle Zwariowane Zwierzątka

Puzzle Truskawkowa Wróżka 3 w 1

Drewniane Puzzle Ogródek Pauliny

Drewniane Puzzle Farma Piotra

Puzzle Pory roku 4 w 1 (15 el.)

Puzzle nakładane Zwierzątka na farmie

Puzzle nakładane Pojazdy

Puzzle Numeryczny Krokodyl

Puzzle-nakładanka Pory roku

Drewniane puzzle-nakładanka Smoki

Puzzle nakładane Traktor

Puzzle nakładane Straż Pożarna

Puzzles Służby mudurowe w akcji (3 mot)

Puzzle układanka Truskawkowa Myszka

Puzzle nakładane Pojazdy ratownicze

Puzzle nakładane Życie na farmie

Pierwsze puzzle Księżniczka

Pierwsze puzzle Pojazdy

Pierwsze puzzle Farma

Pierwsze puzzle Plac budowy

Pierwsze puzzle Zwierzątka

Pierwsze Puzzle Farma

Pierwsze Puzzle W ogrodzie

Pierwsze Puzzle Świat Lilli

Puzzle dźwiękowe W Zoo

Duży zestaw puzzli sensorycznych francuskiej marki JANOD. Składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie w lodowej krainie. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu zwierząt wykonane zostały z teksturowanych materiałów.

Duży zestaw puzzli sensorycznych francuskiej marki JANOD. Składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie zwierząt w zoo. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu stworzeń wykonane zostały z teksturowanych materiałów.

Taniej -10%

Drewniane puzzle muzyczne Moi mali przyjaciele francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek (kot, konik, pies, myszka i ptaszek) oraz drewnianej planszy-domku z wgłębieniami o kształtach tych właśnie zwierzątek.

Trzyczęściowe puzzle Zwierzęta i ich dzieci francuskiej marki JANOD to wspaniała edukacyjna zabawa dla małych dzieci. Zestaw zawiera 10 prostych 3-elementowych układanek.

Góra