Puzzle

Łącznie produktów: 186

Taniej -10%

Puzzle magnetyczne mapa świata, to idealna zabawka dla ciekawych świata młodych odkrywców! Drewniane, pięknie ilustrowane puzzle magnetyczne przedstawiają mapę świata z nazwami w języku angielskim. W zestawie są 92 puzzle-magnesy z charakterystycznymi miejscami i budowlami dla poszczególnych regionów świata i krajów.

Taniej -10%

Puzzle obserwacyjne Straż pożarna marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy ze sobą naukę i zabawę. Puzzle składają się z 208 elementów, które po ułożeniu przedstawiają akcję straży pożarnej. Dodatkowo w ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku.

Taniej -10%

Puzzle Ocean francuskiej marki Janod to duża układanka, która po złożeniu przeniesie dziecko w świat bajkowego oceanu, gdzie roślinność i stworzenia (m.in. wieloryb, pingwiny i mewy) mają piękne, niebanalne kolory i są bardzo przyjazne. Puzzle składają się z 24 sporych elementów.

Taniej -10%

Zestaw puzzli francuskiej marki JANOD składa się z trzech układanek, przedstawiających kaczki, które układa się na sobie warstwowo. Najmniejsza dwuelementowa kaczka znajduje się na spodzie zagłębienia w podstawce-jeziorze, największa trójelementowa – na wierzchu.

Taniej -10%

Drewniane puzzle muzyczne Mieszkańcy Farmy francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek (świnka, owca, ptaszek, krówka i konik) oraz drewnianej planszy-zagrody z wgłębieniami o kształtach tych właśnie zwierząt.

Taniej -10%

Kartonowe puzzle to idealny sposób na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Stworzone dla całej rodziny.

Doskonale wykonane, 24 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Doskonale wykonane, 12 elementowe kartonowe puzzle. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Kartonowe puzzle dwustronne to idealny sposób na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Zestaw puzzli dostarczy radości każdemu dziecku. Doskonale dopasowany stopień trudności puzzli do wieku dziecka. Rozwijają myślenie kreatywne oraz pamięć.

Puzzle 36 el. motyw konie marki Crocodile Creek spodoba się każdemu dziecku. Marka ta charakteryzuje się pełnym kolorów designem.

Przyjaciele Done by Deer w jednym domku :) Mieszka w nim Żyrafka, Krokodyl, Słonik i Hipopotam. Drewniane puzzle posiadają uchwyty które sprawiają, że małym rączkom łatwo je układać. Podczas zabawy dziecko uczy się dopasowywać kształty, rozpoznawać i nazywać zwierzątka.

Okrągła mata w dwóch odcieniach pudrowego błękitu, która będzie pasowała do każdego pokoiku dziecięcego. Łatwy montaż i różne sposoby ułożenia puzzli spowodują, że mata będzie zarówno praktycznym rozwiązaniem dla rodziców jak i wesołym i rozwijającym placem zabaw dla dzieci.

Pierwsze puzzle Bajki

Pierwsze puzzle Pojazdy

Pierwsze puzzle Księżniczka

Drewniane Puzzle Dzieci Świata

Puzzle Policjant, Strażak...(3 motywy)

Puzzle Jednorożce w chmurkach (3 w 1)

Układanka puzzle Zwierzątka w podróży

Puzzle Zwariowane Zwierzątka

Drewniane Puzzle Kotek i Myszka

Drewniane Puzzle Miasteczko i Wieś

Puzzle Truskawkowa Wróżka 3 w 1

Puzzle 1, 2, Pojazdy

Drewniane Puzzle Ogródek Pauliny

Drewniane Puzzle Farma Piotra

Puzzle Pory roku 4 w 1 (15 el.)

Puzzle nakładane Zwierzątka na farmie

Puzzle nakładane Pojazdy

Puzzle Mapa Świata (100 el.)

Puzzle Numeryczny Krokodyl

Puzzle-nakładanka Pory roku

Drewniane puzzle-nakładanka Smoki

Puzzle nakładane Traktor

Puzzle nakładane Straż Pożarna

Puzzle nakładane Pociąg

Puzzles Służby mudurowe w akcji (3 mot)

Puzzle układanka Truskawkowa Myszka

Puzzle nakładane Lena i zwierzątka

Puzzle nakładane Pojazdy ratownicze

Puzzle nakładane Życie na farmie

Pierwsze puzzle Małe Zwierzątka

Pierwsze puzzle Księżniczka

Pierwsze puzzle Pojazdy

Pierwsze puzzle Farma

Pierwsze puzzle Plac budowy

Pierwsze puzzle Zwierzątka

Pierwsze Puzzle Farma

Pierwsze Puzzle W ogrodzie

Puzzle Wróżka zestaw 3 w 1

Pierwsze Puzzle Świat Lilli

Puzzle 1,2 Liczby 1-10

Puzzle dźwiękowe W Zoo

Duży zestaw puzzli sensorycznych francuskiej marki JANOD. Składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie w lodowej krainie. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu zwierząt wykonane zostały z teksturowanych materiałów.

Góra