Gry planszowe

Łącznie produktów: 90

Zestaw do układania domina zawiera 250 elementów, w tym dzwonek, podstawki, pochylnię. Uczy cierpliwości i dokładności.

Niezwykły wariant gry typu memo polegający na znajdywaniu par za pomocą dotyku. Walcowate klocki mają różną powierzchnię, którą należy rozpoznać palcami. Gra znakomicie rozwija zmysł dotyku.

Gra Tęczowa nakładanka

Gra W ogrodzie (mini)

Gra Księżniczka Magiczna Wróżka

Gra Labirynt magnetyczny Drzewo

Gra Na grzbiecie osiołka (mini)

Gra Czarny Piotruś (mini)

Gra Szalone Kotki (mini)

Gra Przybijanka Małpka Anton

Gra Kalambury (mini)

Gra Kim jestem? (mini)

Gra Labirynt magnetyczny Liczby

Gra Labirynt magnetyczny Straż pożarna

Gra Waleczny Ryszard

Gra Super Rhino (Wer. PL)

Gra Magiczne piórka (4+)

Gra Księżniczka na ziarnku grochu

Gra magnetyczna ABC

Gra Głodny Pisklak (3+)

Gra Wyścigi Memo (5+)

Gra Zwariowana Farma (4+)

Gra Matematyczny Wyścig (6+)

Gra Liczbowi Piraci (5+)

Gra podróżna Korek uliczny (5+)

Gra labirynt magnetyczny Pociąg

Gra Iquazu (10+)

Gra Świat Dinozaurów (6+)

Gra Skarpetkowy potwór Active Kids(5+)

Gra W ogrodzie (wer. rodzinna)

Gra Przewracający się rycerze

Gra W ogrodzie (Wer. max)

Gra Dzicy wikingowie

Gra 3*4=Packa na muchy

Moja pierwsza gra Grający las

Gra Diego Wypluwacz Ognia (Wer. PL)

Gra Tańczące jajeczka (Wer. PL)

Gra Rzutki Latające krążki

Moja pierwsza gra Liczenie na farmie

Gra Liczby Dinozaura (MINI)

Gra FEX Roztargniona Czarownica

Moja pierwsza gra Miś uczy (Eng)

Gra w Zoo Dzikie zwierzątka

Gra statki to wyjątkowa odsłona znanej gry w bitwę morską. Zamiast kartki i ołówka, Janod proponuje innowacyjne rozwiązanie – pięknie ilustrowane statki w postaci magnesów, które umieszcza się na dwóch magnetycznych planszach z motywem pirackim.

Taniej 20,00 zł

Magnetyczna gra edukacyjna, dzięki której Twoja pociecha pozna budowę ludzkiego ciała aż w 9 językach! Dziecko uczy się nazw części ciała, kości, organów i mięśni.

Gra Dżungla francuskiej marki Janod to wyjątkowe domino dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, zamieszkujących dziką dżunglę, m.in.: pandy, lwa, krokodyla czy szympansa.

Gra wyścig Dżungla francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch do czterech osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera czteropoziomową planszę-dżunglę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 4 pionki-zwierzęta (małpka, słoń, tygrys, hipopotam) i kostkę.

Gracze wcielają się w role gęsi, które mają za zadanie dotrzeć do karuzeli w środku planszy, tj. do pola nr 63, pokonując po drodze różne przeszkody i korzystając z atrakcji wesołego miasteczka. Wygrywa gracz, który znajdzie się na miejscu jako pierwszy.

Szachy francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera planszę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 32 szachowe pionki – 16 żółtych i 16 niebieskich. W każdym zestawie znajduje się król, królowa, dwóch klaunów (gońce), dwa konie (skoczki), dwie wieże i 8 cyrkowych namiotów...

Warcaby francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera planszę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 40 pionków – 20 różowych i 20 niebieskich. Zadanie polega na „zbiciu” wszystkich pionków przeciwnika. Wygrywa gracz, który zrobi to jako pierwszy.

Góra