Gry planszowe

Łącznie produktów: 59

Magnetyczna gra edukacyjna, dzięki której Twoja pociecha pozna budowę ludzkiego ciała aż w 9 językach! Dziecko uczy się nazw części ciała, kości, organów i mięśni.

Warcaby francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera planszę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 40 pionków – 20 różowych i 20 niebieskich. Zadanie polega na „zbiciu” wszystkich pionków przeciwnika. Wygrywa gracz, który zrobi to jako pierwszy.

Gra Tęczowa nakładanka

Gra Labirynt magnetyczny Drzewo

Gra Na grzbiecie osiołka (mini)

Gra Czarny Piotruś (mini)

Gra Kalambury (mini)

Gra Labirynt magnetyczny Liczby

Gra Labirynt magnetyczny Straż pożarna

Gra Waleczny Ryszard

Gra magnetyczna ABC

Gra Matematyczny Wyścig (6+)

Gra Liczbowi Piraci (5+)

Gra podróżna Korek uliczny (5+)

Gra labirynt magnetyczny Pociąg

Gra Iquazu (10+)

Gra W ogrodzie (wer. rodzinna)

Gra Przewracający się rycerze

Gra W ogrodzie (Wer. max)

Gra 3*4=Packa na muchy

Moja pierwsza gra Grający las

Gra Diego Wypluwacz Ognia (Wer. PL)

Gra Rzutki Latające krążki

Gra Liczby Dinozaura (MINI)

Moja pierwsza gra Miś uczy (Eng)

Gra w Zoo Dzikie zwierzątka

Gra Dżungla francuskiej marki Janod to wyjątkowe domino dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, zamieszkujących dziką dżunglę, m.in.: pandy, lwa, krokodyla czy szympansa.

Gracze wcielają się w role gęsi, które mają za zadanie dotrzeć do karuzeli w środku planszy, tj. do pola nr 63, pokonując po drodze różne przeszkody i korzystając z atrakcji wesołego miasteczka. Wygrywa gracz, który znajdzie się na miejscu jako pierwszy.

Taniej -15%

Gra wisielec może posłużyć jako gra podróżna dla starszych dzieci. Zabawa dla dwóch osób.

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Zabawka składa się z 'ogródka' oraz 20 drewnianych elementów (2 komplety po 10 sztuk), zaopatrzonych w metalowy kapsel oraz 2 wędek z magnesami.

Tradycyjna gra logiczna w nowej, bajkowej wersji dla dzieci.Góra