Gry planszowe i karciane

Łącznie produktów: 166

Gra statki to wyjątkowa odsłona znanej gry w bitwę morską. Zamiast kartki i ołówka, Janod proponuje innowacyjne rozwiązanie – pięknie ilustrowane statki w postaci magnesów, które umieszcza się na dwóch magnetycznych planszach z motywem pirackim.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘MAŁY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 54 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘ŚREDNI DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 32 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘DUŻY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 20 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Dwa w jednym: gra memo oraz bajka 'Czerwony Kapturek' do ułożenia. Gra ćwiczy koncentrację i pamięć. Dzieci muszą starać się zapamiętać, gdzie były odkładane kwadraty z różnymi ilustracjami aby potem szybciej znaleźć właściwą parę.

Dwa w jednym: gra memo oraz bajka 'Aladdin' do ułożenia. Gra ćwiczy koncentrację i pamięć. Dzieci muszą starać się zapamiętać, gdzie były odkładane kwadraty z różnymi ilustracjami aby potem szybciej znaleźć właściwą parę.

Tangram jest to kwadrat podzielony na 7 części: 2 duże trójkąty, 1 średni trójkąt, 2 małe trójkąty, 1 kwadrat, 1 równoległobok. Znana i lubiana w Polsce łamigłówka logiczna. Zadaniem gracza jest ułożenie figury zgodnie z wzorem lub samodzielnie. Idealnie rozwija wyobraźnię oraz jest świetnym ćwiczeniem logicznego myślenia.

Drewniane memo DINO to wspaniała gra pamięciowa dla dzieci w każdym wieku. Karty w kształcie jaja dinozaura należy ułożyć losowo obok siebie i odwrócić, aby nie można było zobaczyć dinozaura Gra polega na odnalezieniu pary pasujących dinozaurów. Gracz, który zbierze największy stos jaj z dinozaurami wygrywa.

Gra Dżungla francuskiej marki Janod to wyjątkowe domino dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, zamieszkujących dziką dżunglę, m.in.: pandy, lwa, krokodyla czy szympansa.

Gra 3*4=Packa na muchy

Gra Chaos w pokoju dziecięcym

Gra Crash Cup Karambolage (6+)

Gra Czarny Piotruś (mini)

Gra Diego Wypluwacz Ognia (Wer. PL)

Gra Domino Kwiatowa Wróżka (3+)

Gra FEX Roztargniona Czarownica

Gra Głodny Pisklak (3+)

Gra Jak i gdzie na łące

Gra Kostka dżdżownicy (mini)

Gra Księżniczka na ziarnku grochu (2+)

Gra Księżniczka na ziarnku grochu

Gra Labirynt magnetyczny Drzewo

Gra Labirynt magnetyczny Krecia norka

Gra Labirynt magnetyczny Kwiaty

Gra Labirynt magnetyczny Liczby

Gra labirynt magnetyczny Pociąg

Gra Labirynt magnetyczny Straż pożarna

Gra liczbowa do kulodromu

Gra Liczbowi Piraci (5+)

Gra Magiczne piórka (4+)

Gra Makao Miau Miau (4+)

Gra Matematyczny Wyścig (6+)

Gra Monza wyścigi (Wer. PL)

Gra Na grzbiecie osiołka (mini)

Gra Paul i Księżyc (3+)

Gra podróżna Korek uliczny (5+)

Gra Pralnia Potworów (7+)

Gra Pralnia Potworów (7+)

Gra prezent-Szalone przyjęcie numerów

Gra Przewracający się rycerze

Gra Przybijanka Małpka Anton

Gra Ratz Fatz Na farmie

Gra Remik Junior Księżniczka Mina (5+)

Gra Rzutki Latające krążki

Gra Skarpetkowy potwór Active Kids(5+)

Gra Smocza Wieża (5+)

Gra Super Rhino (Wer. PL)

Gra Szalone Kotki (mini)

Gra Świat Dinozaurów (6+)

Góra