Gry planszowe i karciane

Łącznie produktów: 89

Gra Equilibloc rozwija koordynację manualną, ćwiczy koncentrację i jest źródłem niekończącej się zabawy dla całej rodziny.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘MAŁY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 54 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘ŚREDNI DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 32 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Tangram jest to kwadrat podzielony na 7 części: 2 duże trójkąty, 1 średni trójkąt, 2 małe trójkąty, 1 kwadrat, 1 równoległobok. Znana i lubiana w Polsce łamigłówka logiczna. Zadaniem gracza jest ułożenie figury zgodnie z wzorem lub samodzielnie. Idealnie rozwija wyobraźnię oraz jest świetnym ćwiczeniem logicznego myślenia.

Drewniane memo DINO to wspaniała gra pamięciowa dla dzieci w każdym wieku. Karty w kształcie jaja dinozaura należy ułożyć losowo obok siebie i odwrócić, aby nie można było zobaczyć dinozaura Gra polega na odnalezieniu pary pasujących dinozaurów. Gracz, który zbierze największy stos jaj z dinozaurami wygrywa.

Dwa w jednym: gra memo oraz bajka 'Czerwony Kapturek' do ułożenia. Gra ćwiczy koncentrację i pamięć. Dzieci muszą starać się zapamiętać, gdzie były odkładane kwadraty z różnymi ilustracjami aby potem szybciej znaleźć właściwą parę.

Dwa w jednym: gra memo oraz bajka 'Aladdin' do ułożenia. Gra ćwiczy koncentrację i pamięć. Dzieci muszą starać się zapamiętać, gdzie były odkładane kwadraty z różnymi ilustracjami aby potem szybciej znaleźć właściwą parę.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘DUŻY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 20 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Gra Dżungla francuskiej marki Janod to wyjątkowe domino dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, zamieszkujących dziką dżunglę, m.in.: pandy, lwa, krokodyla czy szympansa.

Zestaw zawiera 4 plansze – na każdej z nich znajduje się 9 niepełnych obrazków – i 9 kart z plexi, które należy jak najszybciej dopasować do tych na planszach – tak, aby utworzyły one wspólnie kompletne rysunki, pozostające w tematyce cyrkowej: małpka i monocykl, klaun i piłeczki do żonglowania.

Gra podłogowa Chińczyk francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa dla dzieci składająca się z planszy z puzzli o wymiarach 70 x 70 cm, 8 drewnianych pionków oraz kostki. Gra polega na dotarciu wszystkimi swoimi pionkami do ‘domku’.

Gra wyścig kurczaków francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Plansza składa z 10 dużych, barwnie ilustrowanych puzzli, które trzeba ułożyć w odpowiedniej kolejności, tworząc tor wyścigu, liczący w sumie 26 pól, start oraz metę.

Gra 3*4=Packa na muchy

Gra Chaos w pokoju dziecięcym

Gra Crash Cup Karambolage (6+)

Gra Czarny Piotruś (mini)

Gra Diego Wypluwacz Ognia (Wer. PL)

Gra Domino Kwiatowa Wróżka (3+)

Gra FEX Roztargniona Czarownica

Gra Głodny Pisklak (3+)

Gra Iquazu (10+)

Gra Jak i gdzie na łące

Gra Kim jestem? (mini)

Gra Kostka dżdżownicy (mini)

Gra Księżniczka Magiczna Wróżka

Gra Księżniczka na ziarnku grochu (2+)

Gra Księżniczka na ziarnku grochu

Gra Labirynt magnetyczny Drzewo

Gra Labirynt magnetyczny Krecia norka

Gra Labirynt magnetyczny Kwiaty

Gra labirynt magnetyczny Na budowie

Gra Labirynt magnetyczny Robot Ron

Gra Labirynt magnetyczny Straż pożarna

Gra liczbowa do kulodromu

Gra Liczbowi Piraci (5+)

Gra Liczby Dinozaura (MINI)

Gra Magiczne piórka (4+)

Gra magnetyczna Ubierz zwierzaka

Gra Makao Miau Miau (4+)

Gra Matematyczny Wyścig (6+)

Gra Monza wyścigi (Wer. PL)

Gra Na grzbiecie osiołka (mini)

Gra podróżna Korek uliczny (5+)

Gra Pralnia Potworów (7+)

Gra Pralnia Potworów (7+)

Gra prezent-Szalone przyjęcie numerów

Gra Przybijanka Małpka Anton

Gra Ratz Fatz Na farmie

Gra Remik Junior Księżniczka Mina (5+)

Gra Rzutki Latające krążki

Gra Skacz koniku, skacz !

Gra Skarpetkowy potwór Active Kids(5+)

Gra Smocza Wieża (5+)

Góra