Gry planszowe i karciane

Łącznie produktów: 139

Tradycyjna gra w rzucanie obręczy w nowym wydaniu.Zabawka przeznaczona już dla niemowląt. Delikatna w dotyku o ciekawym kolorze.

Troszkę inny sorter do nauki rozróżniania warzyw. 7 elementów w różnych kształtach i kolorach.Wciągająca zabawa już dla najmłodszych !

Zabawka przeznaczona już dla niemowląt. Delikatna w dotyku o ciekawym kolorze..

Tradycyjna gra w kółko i krzyżyk w nowym wydaniu.Zabawka przeznaczona już dla dzieci od 2 roku życia. Delikatna w dotyku o ciekawym kolorze.

Klasyczny sorter do nauki rozróżniania kształtów. 9 elementów w różnych kształtach i kolorach.Wciągająca zabawa już dla najmłodszych !

Klasyczna gra rodzinna znana starszym i młodszym. W drewnianej kasetce znajduje się 28 klocków.

Zestaw do układania domina zawiera 250 elementów, w tym dzwonek, podstawki, pochylnię. Uczy cierpliwości i dokładności.

Starannie i estetycznie wykonane szachy dla dzieci. Drewniana szachownica składa się tworząc zamykaną szkatułkę, wewnątrz której znajdują się specjalne przegródki do układania drewnianych figur

Gra znana na całym świecie. Gry wielopokoleniowe, popularne zarówno wśród młodych jak i starszych miłośników.

Klasyczna gra dla 2-4 osób. Zabawa polega na dopasowywaniu postaci wesołych zwierzątek widocznych na 28 drewnianych tabliczkach.

Gra znana na całym świecie. Gry wielopokoleniowe, popularne zarówno wśród młodych jak i starszych miłośników.

Wspaniały zestaw 12 klocków oznaczonych kolorowymi nutkami.

Wspaniały zestaw 12 klocków oznaczonych kolorowymi odważnikami

Taniej -8%

Gra Equilibloc rozwija koordynację manualną, ćwiczy koncentrację i jest źródłem niekończącej się zabawy dla całej rodziny.

Taniej -8%

Gra statki to wyjątkowa odsłona znanej gry w bitwę morską. Zamiast kartki i ołówka, Janod proponuje innowacyjne rozwiązanie – pięknie ilustrowane statki w postaci magnesów, które umieszcza się na dwóch magnetycznych planszach z motywem pirackim.

Taniej -8%

Magnetyczna gra edukacyjna, dzięki której Twoja pociecha pozna budowę ludzkiego ciała aż w 9 językach! Dziecko uczy się nazw części ciała, kości, organów i mięśni.

Gra od Kids Concept stawia przed Tobą wyzwanie - czy będziesz potrafił wyjąć bez ruchu ułożone wcześniej figurki? Nowoczesna wersja gry w której trzeba wykazać się precyzyjnością, zręcznością i koncentracją.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘MAŁY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 54 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘ŚREDNI DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 32 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Tangram jest to kwadrat podzielony na 7 części: 2 duże trójkąty, 1 średni trójkąt, 2 małe trójkąty, 1 kwadrat, 1 równoległobok. Znana i lubiana w Polsce łamigłówka logiczna. Zadaniem gracza jest ułożenie figury zgodnie z wzorem lub samodzielnie. Idealnie rozwija wyobraźnię oraz jest świetnym ćwiczeniem logicznego myślenia.

Drewniane memo DINO to wspaniała gra pamięciowa dla dzieci w każdym wieku. Karty w kształcie jaja dinozaura należy ułożyć losowo obok siebie i odwrócić, aby nie można było zobaczyć dinozaura Gra polega na odnalezieniu pary pasujących dinozaurów. Gracz, który zbierze największy stos jaj z dinozaurami wygrywa.

Dwa w jednym: gra memo oraz bajka 'Czerwony Kapturek' do ułożenia. Gra ćwiczy koncentrację i pamięć. Dzieci muszą starać się zapamiętać, gdzie były odkładane kwadraty z różnymi ilustracjami aby potem szybciej znaleźć właściwą parę.

Dwa w jednym: gra memo oraz bajka 'Aladdin' do ułożenia. Gra ćwiczy koncentrację i pamięć. Dzieci muszą starać się zapamiętać, gdzie były odkładane kwadraty z różnymi ilustracjami aby potem szybciej znaleźć właściwą parę.

Kartonowa układanka pozwala na zbudowanie domku z kart. Zestaw kart ‘DUŻY DOMEK’ składa się z serii wydrukowanych 20 sztuk kart, tworzących trójwymiarowe struktury o różnych rozmiarach.

Taniej -8%

Gra Dżungla francuskiej marki Janod to wyjątkowe domino dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, zamieszkujących dziką dżunglę, m.in.: pandy, lwa, krokodyla czy szympansa.

Taniej -8%

Zestaw zawiera 4 plansze – na każdej z nich znajduje się 9 niepełnych obrazków – i 9 kart z plexi, które należy jak najszybciej dopasować do tych na planszach – tak, aby utworzyły one wspólnie kompletne rysunki, pozostające w tematyce cyrkowej: małpka i monocykl, klaun i piłeczki do żonglowania.

Taniej -8%

Gra podłogowa Chińczyk francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa dla dzieci składająca się z planszy z puzzli o wymiarach 70 x 70 cm, 8 drewnianych pionków oraz kostki. Gra polega na dotarciu wszystkimi swoimi pionkami do ‘domku’.

Taniej -8%

Gra wyścig kurczaków francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Plansza składa z 10 dużych, barwnie ilustrowanych puzzli, które trzeba ułożyć w odpowiedniej kolejności, tworząc tor wyścigu, liczący w sumie 26 pól, start oraz metę.

Taniej -8%

Gra 3*4=Packa na muchy

Gra Chaos w pokoju dziecięcym

Gra Crash Cup Karambolage (6+)

Gra Czarnoksiężnik Malefix (od 5+)

Gra Czarny Piotruś (mini)

Gra Diego Wypluwacz Ognia (Wer. PL)

Gra Domino Kwiatowa Wróżka (3+)

Gra Dużo zwierząt

Gra Dzicy wikingowie

Gra Festiwal Leśnych Skrzatów (2+)

Gra FEX Roztargniona Czarownica

Gra Głodny Pisklak (3+)

Gra Iquazu (10+)

Gra Jak i gdzie na łące

Gra Jednorożce w chmurkach (Wer. PL)

Gra karcianka Lilly Lotto

Gra Karuba (Wer. PL)

Gra Kim jestem? (mini)

Gra Końskie szczęście

Gra Kostka dżdżownicy (mini)

Gra Księżniczka Magiczna Wróżka

Gra Księżniczka Mina (4+)

Gra Księżniczka na ziarnku grochu

Góra