Gry planszowe i karciane

Łącznie produktów: 157

Gra W ogrodzie (wer. rodzinna)

Gra w Zoo Dzikie zwierzątka

Taniej -10%

Gra Waleczny Ryszard

Gra Wędkowanie (mini)

Gra Wyścigi Baloników

Gra Wyścigi Memo (5+)

Gra Zabawa w chowanego (4+)

Gra Zabawa w chowanego

Taniej -10%

Gra Złap mnie ! (mini)

Gra Zwariowana Farma (4+)

Gra Zwierzak na zwierzaku (Wer. PL)

Gra Zwierzak na zwierzaku Alpejski

Gra Zwierzak na zwierzaku pamięciowy

Taniej -10%

Gra- Lumina w poszukiwaniu świetlików 5+

Gra-nakładanka ''Hokus Pokus''''

Moja pierwsza gra Grający las

Moja pierwsza gra Kolory i Kształty

Moja pierwsza gra Liczenie na farmie

Moja pierwsza gra Miś uczy (Eng)

Gra wyścig Koniki francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch do czterech osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera planszę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 8 pionków w kształcie kolorowych uśmiechniętych koników i 1 kostkę. Gracze mają za zadanie doprowadzić swoje konie do środka planszy. Wygrywa gracz, który...

Gracze wcielają się w role gęsi, które mają za zadanie dotrzeć do karuzeli w środku planszy, tj. do pola nr 63, pokonując po drodze różne przeszkody i korzystając z atrakcji wesołego miasteczka. Wygrywa gracz, który znajdzie się na miejscu jako pierwszy.

Gra wyścig Dżungla francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch do czterech osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera czteropoziomową planszę-dżunglę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 4 pionki-zwierzęta (małpka, słoń, tygrys, hipopotam) i kostkę.

Szachy francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera planszę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 32 szachowe pionki – 16 żółtych i 16 niebieskich. W każdym zestawie znajduje się król, królowa, dwóch klaunów (gońce), dwa konie (skoczki), dwie wieże i 8 cyrkowych namiotów...

Warcaby francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera planszę, wykonaną z solidnego kartonu oraz drewniane elementy: 40 pionków – 20 różowych i 20 niebieskich. Zadanie polega na „zbiciu” wszystkich pionków przeciwnika. Wygrywa gracz, który zrobi to jako pierwszy.

Moja pierwsza gra Dobranoc Misiu (2+)

Góra