Gry logiczne

Łącznie produktów: 25

Tangram to znana gra logiczna polegająca na układaniu różnych figur. Do gry dołączone są wzory do układania, resztę podpowie wyobraźnia! Pierwsze zadanie polega na takim ułożeniu 7 elementów, żeby zmieściły się w opakowaniu...

Zadanie polega na ułożeniu przesuwanych elementów zgodnie ze wzorami pokazanymi na kartach. Gra ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Kolorowa kostka edukacyjna składa się z 24 klocków o różnych kształtach. Zadaniem dziecka jest przekształcenie kostki w układankę - mozaikę lub ułożenie własnej budowli.

Zadaniem dziecka jest ułożenie piramidy z 6 elementów - dwóch składających się z czterech kulek i czterech składających się z trzech kulek.

Celem gry jest pozostawienie na planszy jak najmniejszej liczby pionków. Gra kończy się gdy na planszy pozostanie tylko jeden pionek .

Zadaniem dziecka jest ułożenie krzyżyka z 3 elementów. Świetna zabawa i układanka logiczna.

Zadanie polega na ułożeniu 9 przesuwanych elementów w odpowiednie miejsca na planszy!

Zadanie polega na ułożeniu 9 przesuwanych elementów w odpowiednie miejsca na planszy!

Zadanie polega na ułożeniu 9 przesuwanych elementów w odpowiednie miejsca na planszy!

Po wybraniu kolorów żetonów, gracze nakładają na zmianę po jednym żetonie tak aby ułożyć cztery w rzędzie.

Zadaniem dziecka jest ułożenie literki T z 4 elementów. Świetna zabawa i układanka logiczna.

Tradycyjna gra w nowej odsłonie.

Łamigłówka ta znana jest od 3000 lat, jednak do Europy dotarła dopiero w XVIII wieku.Tangram to kwadrat podzielony na 7 części:2 duże trójkąty, 1 średni trójkąt, 2 małe trójkąty, 1 kwadrat, 1 równoległobok.

Tradycyjna gra w nowej odsłonie.

Gra wisielec może posłużyć jako gra podróżna dla starszych dzieci. Zabawa dla dwóch osób.

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Taniej -8%

Gra pamięciowa memo Zwierzęta na farmie francuskiej marki JANOD to wspaniała rozrywka dla 2 do 6 graczy. Gra składa się z 40 okrągłych kart, z 20 parami uroczych zwierzątek, m.in. myszek, baranków czy zajączków. Zadanie polega na odnalezieniu dwóch takich samych obrazków. Wygrywa ten gracz, który zbierze najwięcej par.

Loteryjka Szczęśliwa FarmaGóra