Pozostałe

Łącznie produktów: 44

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki Jake i piraci z Nibylandii zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajek Disneya zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki 'Klinika dla pluszaków' zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki 'Samoloty' zachęcą każdego malucha do układania.

Sześć czteroelementowych układanek dla najmłodszych. Obrazki z postaciami z bajki 'Jej wysokość Zosia' zachęcą każdego malucha do układania.

Układanka drewniana Disney 'Gdzie jest Dory?'

Skakanka z uchwytami w kształcie zwierzątek to znakomita zabawka dla młodszych i starszych dzieci. Zapewni wiele radości i zdrowego dla dziecka ruchu.

Zadanie polega na ułożeniu 5 słoni od najmniejszego do największego. Zabawa uczy rozpoznawania wielkości, kolorów i kształtów.

Dwanaście małych klocków z otworami połączonych elastyczną gumką do układania w dowolnych kombinacjach.

Poznaj pory roku! Jak zmienia się natura i otaczający cię świat wraz z upływem czasu? Ułóż układankę, a dowiesz się, jak wygląda domek dziewczynki wiosną, latem, jesienią, a jak zima?

Cała zabawa polega na odpowiednim dmuchaniu w rurkę tak, aby styropianowa piłeczka unosiła się jak najdłużej w powietrzu.

Kolorowe klocki w dwóch wzorach - klauna oraz krokodyla. Elastyczne elementy pozwolą na tworzenie różnych kształtów.

Praktyczny i funkcjonalny kompas z kolorowymi zdobieniami, który będzie doskonałą pomocą podczas poznawania stron świata oraz kształtowania orientacji Twojego dziecka w terenie.

Idealna i ulubiona zabawka dla dzieci w każdym wieku. Ćwiczy zdolności manualne Twojego dziecka.

Praktyczny i funkcjonalny kompas z kolorowymi zdobieniami, który będzie doskonałą pomocą podczas poznawania stron świata oraz kształtowania orientacji Twojego dziecka w terenie.

Tradycyjny gniotek to wspaniała zabawka dla każdego dziecka. Można go formować w różny sposób. Przy zabawie dziecko rozwija koordynację ruchową dłoni.

Zadanie polega na ułożeniu 4 motylków od najmniejszego do największego. Zabawa uczy rozpoznawania wielkości, kolorów i kształtów.

Tradycyjny bączek, który wydaje dźwięki po nakręceniu. Zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej.

Zadanie polega na ułożeniu 4 ślimaków od najmniejszego do największego. Zabawa uczy rozpoznawania wielkości, kolorów i kształtów.

Zobacz, jak wygląda świat przez pryzmat zabawnego kalejdoskopu!

Zadanie polega na ułożeniu 4 różnych maszyn budowlanychZabawa uczy rozpoznawania wielkości, kolorów i kształtów.

Kolorowe puzzle do układania nauczą dziecko rozpoznawania pór roku, zaznajomią ze zjawiskami pogodowymi oraz różnymi ubiorami, które zależne są od pory roku. Nauka przez zabawę gwarantowana!

Tradycyjny bączek z kolekcji Susibelle wydaje wydaje dźwięki po nakręceniu.

Wkręcaj, wykręcaj! Znakomita zabawa ćwicząca sprawność małych paluszków.

Prawdziwe wyzwanie dla malucha.. 6 dwustronnych puzzli do ułożenia 6 zwierzątek. Dziecko może również dowolnie dobierać główki do tułowia i tworzyć własne wyimaginowane stworzenia.

Budowanie wspaniałej rakiety przez dopasowywanie i odpowiednie układanie.Posadź astronautę i … czas na odliczanie do startu! Kosmiczna przygoda czeka!

Wspaniały zestaw dla małego ogrodnika. Od teraz Twoje dziecko może dbać o swoją roślinkę.

Klasyczna zabawka idealna dla dzieci już od 3 roku życia.

Zobacz, jak wygląda świat przez pryzmat zabawnego kalejdoskopu!

Tradycyjne rzutki na rzepy powróciły do Drewniaczka.

Skakanka z drewnianymi uchwytami to znakomita zabawka dla młodszych i starszych dzieci. Zapewni wiele radości i zdrowego dla dziecka ruchu.

Gra zręcznościowa polegająca na sprytnym wyciągnięciu jak największej ilości patyczków. Gra świetnie wspomaga motorykę dziecka. Gra dla jednej lub więcej osób. Dzięki tej grze na pewno nie będziesz znudzić się popołudniami.

Gra zręcznościowa polegająca na dopasowaniu wszystkich obrazków. Gra świetnie wspomaga motorykę dziecka. Gra dla jednej lub więcej osób. Dzięki tej grze na pewno nie będziesz znudzić się popołudniami.

Plansza z klockami do układania. Plansza świetnie wspomaga motorykę dziecka. Gra dla jednej lub więcej osób. Dzięki tej grze na pewno nie będziesz znudzić się popołudniami.

Układanka polegająca na dopasowaniu i ułożeniu odpowiednich pór roku. Plansza świetnie wspomaga motorykę dziecka. Gra dla jednej lub więcej osób. Dzięki tej grze na pewno nie będziesz znudzić się popołudniami.

Bączek - zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej.

Bączek - zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej.

Układanka, sorter wprowadzą dziecko do świata kształtów oraz kolorów. Plansza świetnie wspomaga motorykę dziecka. Gra dla jednej lub więcej osób. Dzięki tej grze na pewno nie będziesz znudzić się popołudniami.

Tradycyjne bączki w wersji mini! Zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej.

Idealna i ulubiona zabawka dla dzieci w każdym wieku. Ćwiczy zdolności manualne Twojego dziecka.

Zobacz, jak wygląda świat przez pryzmat zabawnego kalejdoskopu!Góra