Książki, pamiętniki, notatniki

Janod_karta_Producenta_brelok_gratis_116

Łącznie produktów: 37

Kieszonkowy bajkowy notes-pamiętnik z okładką w kwiaty lotosu. Świetna zabawa uzupełnienia skoroszytu tajnymi zapiskami, zdjęciami, naklejkami i wpisami przyjaciół.

Kieszonkowy bajkowy notes-pamiętnik z motylkiem w roli głównej. Świetna zabawa uzupełnienia skoroszytu tajnymi zapiskami, zdjęciami, naklejkami i wpisami przyjaciół.

Kieszonkowy bajkowy notes-pamiętnik z ptaszkami w roli głównej. Świetna zabawa uzupełnienia skoroszytu tajnymi zapiskami, zdjęciami, naklejkami i wpisami przyjaciół.

Kieszonkowy bajkowy notes-pamiętnik z okładką w kolorowe trójkąty. Świetna zabawa uzupełnienia skoroszytu tajnymi zapiskami, zdjęciami, naklejkami i wpisami przyjaciół.

Duży, bajkowy notes-pamiętnik z Matrioszkami w roli głównej. Świetna zabawa uzupełnienia skoroszytu tajnymi zapiskami, zdjęciami, naklejkami i wpisami przyjaciół.

Oryginalne zakładki (8 sztuk) w formie harmonijki z 'Kokeshis' w roli głównej. Rozłożone można postawić w ulubionym miejscu, lub użyć pojedynczo jako zakładka do książki.

Oryginalne zakładki (8 sztuk) w formie harmonijki z robotami w roli głównej. Rozłożone można postawić w ulubionym miejscu, lub użyć pojedynczo jako zakładka do książki.

Oryginalne zakładki (8 sztuk) w formie harmonijki z wróżkami w roli głównej. Rozłożone można postawić w ulubionym miejscu, lub użyć pojedynczo jako zakładka do książki.

Okładka na książeczkę zdrowia z miękkiego materiału. Rozmiar 16x24 cm.

Kolorowa i oryginalna okładka na książeczkę zdrowia dziecka z motywem słodkiej Biedronki Liz pomoże przechować wszystkie niezbędne dokumenty razem. Miękkie etui zapinane jest na zamek z dodatkowym zawiązywanym sznureczkiem.

Dwustronna Muzyczna Książeczka jest zaprojektowana tak, aby zaspokoić dwa etapy rozwoju dziecka. Książeczka posiada miłe dla dziecka spokojne kołysanki (Chopin oraz Hayden) oraz przyjazne okrągłe buźki zapalające się jedna po drugiej, aby zachęcić dziecko do śledzenia wzrokiem oraz przekręcania główki na boki.

Dwustronna miękka Książeczka zaciekawi każdego malucha. Posiada szeleszczące elementy które pobudzają zmysł słuchu oraz wyraziste, czarno białe, kontrastowe kolory które rozwijają zmysł wzroku. Druga strona książeczki zawiera kolorowe maszerujące zwierzątka, które zachęcają dzieci do zabawy.

Książeczka 3w1 Pirat ANG

Książeczka 3w1 Uczymy sie kolorów ANG

Książeczka 3w1 Uczymy sie trójkątów ANG

Książeczka 3w1 w lesie z Fenningan ANG

Książeczka do nauki jez. niemieckiego

Książeczka edukacyjna Lemur

Książeczka Konik

Książeczka Liściasty Domek

Książeczka Magiczna Żabka

Książeczka Miasto Marzeń

Książeczka Na Farmie

Książeczka Pierwsza zabawka

Książeczka Pierwsze słowa

Książeczka Pory roku

Książeczka Przyjaciele z Zoo

Książeczka Wiosenny Motyl

Książeczka Wspaniały dzień w przedsz ANG

Książeczka Wspaniały dzień w zamku ANG

Książeczka- uczy przeciwieństw ANG

Książka 3w1 Emma jeździ na koniu ANG

Książka 3w1Wspaniały dzień z piratem AN

Miękka Książeczka Gąsieniczka

Miękka Książeczka Gąska

Miękka Książeczka Pojazdy Ratunkowe

Miękka Książeczka ŻabkaGóra