Sortery

Łącznie produktów: 50

Zabawka drewniana do sortowania kształtów. Dziesięć klocków o różnych kształtach i kolorach pozwoli dziecku porównać różnice elementów dopasowując do odpowiednich kształtów sortera. Rozwija koordynację ręka-oko i podstawową świadomość przestrzenną poprzez wypychanie kształtów przez pasujące otwory. Wymiary: 13x13x13cm.

Nakładanka Ogrodowe Kwiatki

Zabawka drewniana. Pomóż dziecku nauczyć się ważnych historii z Biblii poprzez zabawę. Wymiary: 24x17,5x20,5cm.

Zabawka drewniana do sortowania kształtów. Puzzle o tematyce dinozaurów rozwijają koordynację ruchów ręka-oko, a także uczą w rozpoznawaniu różnych kształtów i zwierząt. Elementy puzzli posiadają uchwyty, które są idealne dla małych palców, aby z łatwością dopasować kształty do swoich odpowiednich przestrzeni. Wymiary: 29,5x25,5x1,8cm.

Nakładanka Żabka

Drewniana skrzynia z figurami geometrycznymi. W wieczku wycięte są trzy kształty - kółko, kwadrat i trójkąt. W komplecie klocki o takich kształtach. Zadanie polega na wrzuceniu klocków do skrzyni poprzez właściwe dziurki.

Sorter układanka Magiczne formy

Nakładanka Kacper

Nakładanka Ring Rack Row

Sorter Co jedzą zwierzątka?

Sorter Zwierzątka

Sorter Dopasuj i Odkryj

Nakładanka Tęczowa Piłka

Nakładanka Pajacyk Kacper

Plansza firmy Plan Toys z 16 klockami w 4 różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 1,5 roku.

Sorter Pory Roku

Wielofunkcyjna zabawka motoryczna Flower Bead Fun. Rozwija umiejętności motoryczne dziecka. Certyfikowana, wykonana z materiałów najwyższej jakości.

Nakładanka z grą Kot i Myszka

Zabawka drewniana do sortowania kształtów. Puzzle o tematyce dinozaurów rozwijają koordynację ruchów ręka-oko, a także uczą w rozpoznawaniu różnych kształtów i zwierząt. Elementy puzzli posiadają uchwyty, które są idealne dla małych palców, aby z łatwością dopasować kształty do swoich odpowiednich przestrzeni. Wymiary: 28x20x0,9cm.

Nakładanka Przyjaciele z Zoo

Nakładanka Tęczowa Wieża

Nakładanka Myszka i Przyjaciele

Nakładanka Służby Ratunkowe

Sorter Tęczowa Karuzela

Drewniany sorter w kształcie sowy jest nowoczesną wersją klasycznego sortera, gdzie w otwory należy wrzucać klocki o określonych kształtach.

Sorter kształtów (JUMBO)

Plansza firmy Plan Toys z 16 klockami w kształcie 4 figur geometrycznych w czterech kolorach. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 1,5 roku. Zabawka wyróżniona nagrodą Good Toy Award przyznawaną we współpracy z Parents Magazine.

Nakładanka Król Żabka

Nakładanka Mała (el.15)

Klasyczny sortownik z figurami geometrycznymi dla dzieci od 18 mies. życia.

Nakładanka Na budowie

Taniej -8%

Sorter żółty autobus matematyczny to świetna zabawka edukacyjna. Zawiera dziesięć numerów od 0 do 9, trzy znaki matematyczne a także dwustronne karty z ćwiczeniami.

Twoje dziecko spędzi świetny czas na budowaniu wspaniałej, kosmicznej rakiety przez dopasowywanie i odpowiednie układanie. To kilka zabawek w jednej.Zestaw składa się z 11 kolorowych części wraz z 5 różnymi kształtami.

Nakładanka Sorter Mieszanka Geomix

Nakładanka Tęcza

Nakładanka Kolory

Nakładane puzzle W ogrodzie

Sorter QuadrilloGóra