Pozostałe

Łącznie produktów: 265

Taniej -8%

Muzyczny Ślimak to bardzo pomysłowa zabawka, stymulująca do odkrywczej zabawy oraz nauki raczkowania. Wesoła muzyka oraz przyjemny wygląd zachęca do zabawy. Ślimaczek jest zabawką 2w1. Jego 'domek' to regularnych rozmiarów nakładanka wieloma elementami o różnych kształtach oraz piszczałką.

Taniej -8%

Układana Piramidka Grający Kwiatek to kreatywna nakładanka  dająca możliwość  odkrywczej, wesołej zabawy. Zabawka posiada wesołą melodię uruchamianą podczas wrzucania piłeczek. Każdy z modułów posiada coś ciekawego dla dziecka np. klikającą biedrone lub kwiatuszka.

Taniej -8%

Taniej -10%

Zestaw drewnianych magnesów Farma francuskiej marki Janod to wspaniały prezent dla kilkulatka. Zestaw zawiera 24 magnesy o wielkości około 5 cm nawiązujące do tematyki farmy: zwierzęta, snopki siana i pojazdy.

Chwytak drewniany. Kolorowe wzory i kształty pomogą pobudzić zmysły i koncentrację Twojego dziecka. Wymiary: 8,5x2x7,5cm.

Taniej -10%

Drewniana układanka Kształty francuskiej marki Janod to wspaniała, wciągająca zabawka. Zestaw składa się z 6 dwustronnych plansz z barwnymi obrazkami, które należy uzupełnić odpowiednimi kształtami – do wyboru jest aż 29 elementów o prostych geometrycznych formach.

Taniej -8%

Nowy przyjaciel Twojego Malucha - w domu, na spacerze, w podróży. Żyrafka G-Car to innowacyjna zawieszka Benbat, która posiada 4 długie 'nóżki' do których możemy przyczepić, zabawkę, smoczek czy kocyk przytulankę.

Taniej -8%

Taniej -8%

Kulodrom Zestaw kulek (36 szt)

Chwytak drewniany. Kolorowe wzory i kształty pomogą pobudzić zmysły i koncentrację Twojego dziecka. Wymiary: 9x1,2x6,2cm.

Taniej -8%

Pierwszy kulodrom Muzyczna Droga

Taniej -10%

Edukacyjny drewniany zegar sowa to idealna pomoc do nauki godzin i zrozumieniu jak działa zegar. Sowa jest dwustronna, z jednej strony dziecko uczy się dopasowywania godzin do właściwego miejsca na zegarze, z drugiej może malować kredą i zgadywać godziny. Dodatkowo, zamknięte lub otwarte oczy sowy pokazują dziecku czy jest dzień czy noc.

Taniej -10%

Przewlekanka Greta i jej ogródek

Liczydło drewniane. Wymiary: 27x9x32cm.

Taniej -10%

Ekologiczna maskotka aktywizująca Kwiatek niemieckiej marki sigikid przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Jest miękka i utrzymana w łagodnych kolorach kolekcji Green (beż, zieleń, czerwień, kontrastowe paski).

Taniej -8%

Nawlekanka W ogrodzie

Taniej -10%

Przewlekanka Dźwig

Taniej -8%

Kulka do kulodromu Kolorowe efekty

Taniej -10%

Drewniany bucik do nauki wiązania sznurowadeł.

Taniej -8%

Kulodrom Grające schody

Taniej -8%

Przewlekanka Krokodyl

Taniej -8%

Kulodrom Rampa ze śmigłami

Taniej -8%

Kulodrom Circle Drift

Taniej -10%

Bogactwo intensywnych kolorów tej zabawki zachęci Twoje dziecko do przekładania, liczenia, układania żetonów w kubeczkach.

Taniej -10%

Zabawna i pomysłowa koncepcja jajka z niespodzianką, po otwarciu połówek jajeczek w środku dzieci znajdą sympatyczne drewniane drobiazgi.

Taniej -8%

Kulodrom Autostrada

Taniej -8%

Kulka do kulodromu Efekty wodne

Taniej -10%

Kalejdoskop z serii zabawki optycznej. Maluch zobaczy, jak wygląda świat przez pryzmat zabawnego kalejdoskopu w kształcie grzybka!

Taniej -10%

Wspaniały zestaw dla małego ogrodnika. Od teraz Twoje dziecko może dbać o swoją roślinkę.

Góra