Mały majsterkowicz

Łącznie produktów: 16

Drewniana, w pełni wyposażony walizka z narzędziami francuskiej marki Janod to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Dzięki 9 drewnianym elementom, zabawa wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne zachęcając do odgrywania scen...

Designerski, drewniany robot z ruchomymi elementami. Głowa robota może być jednocześnie zabawną grą w spinnig (szybko kręcący się krążek po gładkiej powierzchni).

Zabawka drewniana. Każde dziecko uczy się poprzez odgrywanie ról, odkrywanie i ćwiczenie poprzez naśladowanie tego, co zobaczył. Drewniana skrzynka z narzędziami zawiera stół warsztatowy, śruby, młotek, klucz, piłę, odłączane części i linijkę do budowania zręczności i świadomości przestrzennej. Wymiary: 21,5x11,5x13cm.

Przytulanka z pozytywką Wiertarka niemieckiej marki sigikid przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać miękkiej wiertarki w łagodnych kolorach – szarym, zielonym i niebieskim.

Przybijanka Autka

Przybijanka Farma Moo&Baa

Przybijanka Gra Kształtów

Przybijanka Kształty Large

Przybijanka Pałac Wróżek

Przybijanka Statek Piracki

Przybijanka Tack Zap (Mini)

Przykręcane klocki duża paczka

Klocki Śrubowe (Zestaw mały)

Zestaw małego stolarza

Wiertło Terra KidsGóra