Ogródek

Łącznie produktów: 11

Taniej -10%

Zestaw Mały ogrodnik francuskiej marki Janod to idealny prezent dla dziecka lubiącego zabawy w ogrodzie. W skład zestawu wchodzi metalowa konewka, metalowe grabki i łopatka z drewnianą rączką i rękawice do pracy w ogrodzie.

Taniej -10%

Metalowa konewka francuskiej marki Janod to idealny prezent dla dziecka lubiącego zabawy w ogrodzie.

Taniej -20%

Kolorowa i wytrzymała konewka zachęci każdego, młodego ogrodnika do codziennej pielęgnacji ogrodu.

Taniej -20%

Kolorowa i wytrzymała konewka zachęci każdego, młodego ogrodnika do codziennej pielęgnacji ogrodu.

Taniej -20%

Teraz ogródek stanie się piękny, dzięki metalowej i wytrzymałej łopatce.

Krab Clicker jest zawsze gotowy do wspólnego budowania zamku z piasku. Może towarzyszyć dziecku zarówno w ogródku, jak i na plaży.

Tunel do zabawy w domu, ogrodzie, na placu zabawa. Lekki, bezpieczny, szybko się składa i rozkłada. Wymiary: 146x46 cm.

Namiot robaczek to idealny schowek dla każdego dziecka. Malec będzie mógł rozłożyć namiot w dowolnym miejscu ze względu na niewielkie rozmiary.

Taniej -20%

Idealny zestaw do zabaw w piaskownicy bądź na plaży. A może mama potrzebuje pomocy w ogrodzie? Od teraz możesz być prawdziwym ogrodnikiem!

Taniej -20%

Teraz ogródek stanie się piękny, dzięki metalowym i wytrzymałym grabkom. Niezwykle ważne narzędzie dla każdego małego ogrodnika. Długość: ok. 20 cm

Taniej -10%

Bawełniane rękawiczki francuskiej marki JANOD. Mają intensywny jasnozielony kolor oraz motyw krasnala. Miękkie gumowanie od wnętrza dłoni zapewnia ochronę niezbędną przy zabawie w ogródku. Rękawiczki są wygodne i wytrzymałe – idealnie dostosowane do możliwości małego dziecka.Góra