Kostiumy i akcesoria na bal

Łącznie produktów: 17

Taniej -5%

Opaska Księżniczka Rosalina

Taniej -5%

Peleryna Czarownicy

Taniej -5%

Kapelusz Czarownicy

Taniej -8%

Morgensztern Golden Eagle firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub idealnym dodatkiem do stroju karnawałowego.

Taniej -5%

Maska Wampira Drakuli

Dwustronny lizak do zabawy w policjanta. Kolor czerwony nakazuje pojazdom zatrzymanie się, a zielony zezwala na jazdę.

Kostium rycerza zabierze Cię w fantastyczną przygodę.

Taniej -8%

Miecz rycerza Noble Kinght firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Miecz Dragon jest starannie wykonany z lekkiej pianki EVA.

Fantastyczny kostium ninja zabierze Cię w przygodę, której nigdy nie zapomnisz. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Twój mały pracownik budowlany będzie gotowy do pracy dzięki m.in. pomarańczowej kamizelce z odblaskami i paskiem z narzędziami.

Piękna różowo-biała suknia na bal.

Taniej -8%

Tarcza rycerza Dragon firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Tarcza Noble Knight jest starannie wykonana z dwóch warstw lekkiej pianki EVA. Dziecko bez trudu utrzyma ją w ręce dzięki uchwytom mocowanym i regulowanym za pomocą rzepów.

Dzieci pokochają strój policjanta, dzięki któremu każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy stróż prawa.

Taniej -8%

Tarcza królewny Queen Rosa  firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodoatkowym elementem do stroju karnawałowego. Tarcza Queen Rosa jest starannie wykonana z kilku warstw lekkiej pianki EVA.Góra