Kostiumy i akcesoria na bal

Łącznie produktów: 11

Hak pirata Captain Cross firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodatkowym elementem stroju karnawałowego. Hak jest starannie wykonany, składa się z dwóch części: haka oraz rękojeści.

Tarcza rycerza Dragon firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Tarcza Noble Knight jest starannie wykonana z dwóch warstw lekkiej pianki EVA. Dziecko bez trudu utrzyma ją w ręce dzięki uchwytom mocowanym i regulowanym za pomocą rzepów.

Tarcza królewny Queen Rosa  firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodoatkowym elementem do stroju karnawałowego. Tarcza Queen Rosa jest starannie wykonana z kilku warstw lekkiej pianki EVA.

Morgensztern Golden Eagle firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub idealnym dodatkiem do stroju karnawałowego.

Tarcza rycerza Golden Eagle firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodoatkowym elementem do stroju karnawałowego. Tarcza jest starannie wykonana z kilku warstw lekkiej pianki EVA.

Miecz rycerza Noble Kinght firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Miecz Dragon jest starannie wykonany z lekkiej pianki EVA.

Peleryna Czarownicy

Maska Wampira Drakuli

Skrzydełka Wróżki

Opaska Księżniczka Rosalina

Kapelusz CzarownicyGóra