Kostiumy i akcesoria na bal

Łącznie produktów: 13

Z tym zestawem twój mały lekarz będzie czuł się jak profesjonalista.

Dzieci pokochają strój policjanta, dzięki któremu każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy stróż prawa.

Twój mały pracownik budowlany będzie gotowy do pracy dzięki m.in. pomarańczowej kamizelce z odblaskami i paskiem z narzędziami.

Teraz z kostiumem strażaka żadna akacja nam nie straszna.

Tarcza rycerza Dragon firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Tarcza Noble Knight jest starannie wykonana z dwóch warstw lekkiej pianki EVA. Dziecko bez trudu utrzyma ją w ręce dzięki uchwytom mocowanym i regulowanym za pomocą rzepów.

Tarcza królewny Queen Rosa  firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodoatkowym elementem do stroju karnawałowego. Tarcza Queen Rosa jest starannie wykonana z kilku warstw lekkiej pianki EVA.

Miecz rycerza Golden Eagle firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodoatkowym elementem do stroju karnawałowego. Miecz Dragon jest starannie wykonany z lekkiej pianki EVA.

Morgensztern Golden Eagle firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub idealnym dodatkiem do stroju karnawałowego.

Peleryna Czarownicy

Maska Wampira Drakuli

Opaska Księżniczka Rosalina

Kapelusz Czarownicy

Kostium ninja zabierze Cię w fantastyczną przygodę.Góra