Kostiumy i akcesoria na bal

Łącznie produktów: 18

Piękna różowo-biała suknia na bal.

Z tym zestawem twój mały lekarz będzie czuł się jak profesjonalista.

Dzieci pokochają strój policjanta, dzięki któremu każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy stróż prawa.

Twój mały pracownik budowlany będzie gotowy do pracy dzięki m.in. pomarańczowej kamizelce z odblaskami i paskiem z narzędziami.

Kostium rycerza zabierze Cię w fantastyczną przygodę.

Tarcza rycerza Dragon firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Tarcza Noble Knight jest starannie wykonana z dwóch warstw lekkiej pianki EVA. Dziecko bez trudu utrzyma ją w ręce dzięki uchwytom mocowanym i regulowanym za pomocą rzepów.

Tarcza królewny Queen Rosa  firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub dodoatkowym elementem do stroju karnawałowego. Tarcza Queen Rosa jest starannie wykonana z kilku warstw lekkiej pianki EVA.

Morgensztern Golden Eagle firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub idealnym dodatkiem do stroju karnawałowego.

Miecz rycerza Noble Kinght firmy Liontouch jest idealnym elementem do zabawy w świecie fantazji lub strojem podczas balu karnawałowego. Miecz Dragon jest starannie wykonany z lekkiej pianki EVA.

Peleryna Czarownicy

Maska Wampira Drakuli

Opaska Księżniczka Rosalina

Fantastyczny kostium ninja zabierze Cię w przygodę, której nigdy nie zapomnisz. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Dwustronny lizak do zabawy w policjanta. Kolor czerwony nakazuje pojazdom zatrzymanie się, a zielony zezwala na jazdę.Góra