Zabawa w teatr

Łącznie produktów: 67

Opaska Księżniczka Rosalina

Peleryna Czarownicy

Maska Wampira Drakuli

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Londyn. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego angielskiego miasta.

Pacynka Księżniczka

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Paryż. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Francji.

Dwustronny lizak do zabawy w policjanta. Kolor czerwony nakazuje pojazdom zatrzymanie się, a zielony zezwala na jazdę.

Pacynka muzyczna Słonik

Miękki kocyk przytulanka z Biedronką Liz ma również inne zastosowanie - można ją wykorzystać także jako pacynkę! Wystarczy włożyć w nią rękę, uruchomić wyobraźnię i świetna zabawa gwarantowana.

Pacynka na paleck Czerwony Kapturek

Pacynka Królewna Śnieżka

Pacynka na palec Kacper

Pacynka muzyczna Krokodyl

Pacynka na palec Królik

Pacynka na palec Księżniczka

Pacynka Czerwony Kapturek

Pacynka Śpiąca Królewna

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Nowy Jork. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego amerykańskiego miasta.

Zestaw czterech pacynek, które przedstawiają znane zawody.

Pacynka Łakomczuch Wilczek

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Tokyo. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Francji.

Pacynki rękawica Król i Księżniczka

Pacynka na palec Babcia

Pacynki rękawica Czerwony Kapturek

Pacynka muzyczna Hipcio

Zestaw czterech pacynek, które przedstawiają zwierzątka.

Pacynka na palec Myszka

Pacynka na palec Wilk

Pacynka na palec Żabka

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z Kokeshis w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Moskwa. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Rosji.

Pacynka rękawica Zwierzęta Świata

Pacynka muzyczna Osiołek

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z zwierzętami w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię.

Pacynka na palec Książe

Pacynka rękawica Smok

Pacynka na palec Smok

Góra