Zabawa w teatr

Łącznie produktów: 75

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowej, dwustronnej scenografii do zabawy ' to moje miasto'. Możemy rozkładać na wiele sposobów, zamykać i otwierać okna i drzwi, zabrać ze sobą na wycieczkę czy w podróż. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Dzieci same tworzą scenariusze, dowolnie naklejają postacie i elementy wyposażenia na scenografii,...

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowej, dwustronnej scenografii do zabawy 'dom i ogród'. Możemy rozkładać na wiele sposobów, zamykać i otwierać okna i drzwi, zabrać ze sobą na wycieczkę czy w podróż. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Dzieci same tworzą scenariusze, dowolnie naklejają postacie i elementy wyposażenia na scenografii, a...

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Barcelona. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego hiszpańskiego miasta.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z Kokeshis w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Londyn. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego angielskiego miasta.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Moskwa. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Rosji.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Nowy Jork. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego amerykańskiego miasta.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Paryż. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Francji.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Tokyo. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Francji.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z zwierzętami w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię.

Miękki kocyk przytulanka z Biedronką Liz ma również inne zastosowanie - można ją wykorzystać także jako pacynkę! Wystarczy włożyć w nią rękę, uruchomić wyobraźnię i świetna zabawa gwarantowana.

Pacynka na rękę ma ruchomą głowę i ręce. Odpowiednia na rękę dziecka lub małą dłoń osoby dorosłej.

Bajkowa gąsienica której elementy są jednocześnie mięciutkimi pacynkami zakładanymi na palec. Zwierzątka odpowiadają literkom umieszczonym na gąsienicy świetny pomysł na naukę angielskiego!.

Dwustronny lizak do zabawy w policjanta. Kolor czerwony nakazuje pojazdom zatrzymanie się, a zielony zezwala na jazdę.

Marionetka Żyrafa świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!

Marionetka Lew świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!

Marionetka Struś świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!

Marionetka Smok świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!

Marionetka piesek świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!

Niezwykle pomysłowy zestaw drewnianych owoców do krojenia: jabłko, brzoskwinia i truskawka. Przy krojeniu specjalnym nożem owoce wydają apetyczne chrupnięcie.

Zestaw czterech pacynek, które przedstawiają znane zawody.

Zestaw czterech pacynek, które przedstawiają zwierzątka.

Taniej -10%

Pacynka Czarodziej

Taniej -10%

Pacynka Babcia

Taniej -10%

Pacynka Czerwony Kapturek

Taniej -10%

Pacynka Diabełek

Taniej -10%

Pacynka Dziadek

Taniej -10%

Pacynka Gąska

Taniej -10%

Pacynka Jaś

Taniej -10%

Pacynka Kot w Butach

Taniej -10%

Pacynka Krasnoludek

Taniej -10%

Pacynka Król Żaba

Taniej -10%

Pacynka Królewna Śnieżka

Taniej -10%

Pacynka Królik

Taniej -10%

Pacynka Książe

Taniej -10%

Pacynka Księżniczka

Taniej -10%

Pacynka Lew

Taniej -10%

Pacynka Łakomczuch Wilczek

Taniej -10%

Pacynka Małgosia

Taniej -10%

Pacynka Miś

Taniej -10%

Pacynka muzyczna Hipcio

Taniej -10%

Pacynka muzyczna Krokodyl

Taniej -10%

Pacynka muzyczna Osiołek

Taniej -10%

Pacynka muzyczna Słonik

Taniej -10%

Pacynka na palec Babcia

Taniej -10%

Pacynka na palec Jednorożec

Taniej -10%

Pacynka na palec Kacper

Taniej -10%

Pacynka na palec Królik

Taniej -10%

Pacynka na palec Książe

Taniej -10%

Pacynka na palec Księżniczka

Taniej -10%

Pacynka na palec Myszka

Taniej -10%

Pacynka na palec Smok

Taniej -10%

Pacynka na palec Wilk

Taniej -10%

Pacynka na palec Żabka

Taniej -10%

Pacynka na paleck Czerwony Kapturek

Taniej -10%

Pacynka na rękę Owieczka

Taniej -10%

Pacynka Nakarm Smoka

Taniej -10%

Pacynka Pajacyk Kacper

Taniej -10%

Pacynka Policjant

Góra