Plażowe i do kąpieli

Łącznie produktów: 56

Drewniana zabawka nie tylko dla chłopców. Klasyczna pukawka z korkiem daje wystrzał prawie jak z butelki szampana!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest urocza foczka!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest niedźwiedź polarny!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest pingwin!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest urocza foczka!

Taniej -20%

Wiaderko ośmiorniczka to najbardziej przydatna rzecz podczas zabaw w piasku.

Taniej -20%

Zestaw zabawek do piasku pozwoli dziecku stworzyć prawdziwe babeczki! A więc łapiemy foremki babeczek do rąk i ruszamy bawić się w piasku! Zestaw składa się z 12 elementów w tym: 4 foremek, podstawki, 3 nakładek do robienia wzorów i innych elementów. Materiały bezpieczne dla twojego dziecka. Plastik wysokiej jakości, nie traci kolorów w kontakcie ze słońcem.

Taniej -20%

Zestaw zabawek do piasku pozwoli dziecku stworzyć prawdziwe ciasteczka!

Taniej -8%

Wyjątkowa zabawka do kąpieli na baterie! Oryginalne połączenie łatwego w obsłudze prysznica z systemem cyrkulacji wody pompowanej przez okręt podwodny, oraz pełnego niespodzianek  centrum aktywności z magicznymi efektami wodnymi.

Taniej -8%

Zasilana na baterie muzyczna zabawka do wody z unikalnym systemem pompującym wodę zaprojektowana z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli! Kolorowa zabawka 'Wyścig kaczuszek' to idealny przedmiot do wspólnej rozwijającej zabawy z dzieckiem.

Taniej -8%

Wesoły kranik to wspaniała zabawka oferująca wiele sposobów odkrywczej zabawy w wodzie! Ta zasilana na baterie muzyczna zabawka posiada unikalny system pompujący wodę zaprojektowana została z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli.

Taniej -8%

Fontanna z Łódeczkami to wspaniała zabawka oferująca wiele sposobów odkrywczej zabawy w wodzie! Ta zasilana na baterie zabawka posiada unikalny system pompujący wodę a zaprojektowana została z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli.

Metalowe wiaderko francuskiej marki JANOD. Ma intensywny jasnozielony kolor oraz motyw muchomora, jak wszystkie produkty z serii. Wygodna profilowana rączka ułatwia dziecku chwyt i noszenie. Wiaderko jest lekkie i jednocześnie wystarczająco pojemne – dostosowane do możliwości małego dziecka.

Szczotka do zamiatania francuskiej marki JANOD. Ma intensywną jasnozieloną rączkę i czerwone włosie – jest to zestaw kolorów wszystkich produkty z serii. Wygodna rączka dostosowana została długością do wzrostu i możliwości małego dziecka.

Pierwsze kręgle dla małego sportowca. Zestaw 6 kręgli w kształcie robaczków w specjalnej torbie z uchwytami. W domu, na spacerze, na plaży czy placu zabaw - możesz grać wszędzie. Kręgle są lekkie i bezpieczne dla dziecka.

Układanka zachęcająca dzieci do nauki o życiu w morzu. Do dopasowania są: żółw, muszelka, rybka oraz krab. Zabawka wspiera rozwój zdolności manualnych oraz koordynację ręka - oko.

Śliczny pojazd w kształcie dinozaura idealnie pasuje do małych rączek.

Psikawka Król Żaba

Psikawka Pirat Miś

Psikawka Pirat Thor

Psikawka Słoń siedzący

Psikawka Słoń w spodenkach

Psikawka Smok Bodo

Psikawka Smok Bodo

Psikawka Syrenka Nele

Psikawka Wiking Tim

Wodni Przyjaciele 1szt. (do art. 5798)

Wodno piaskowe grabki mini

Wodny kulodrom labirynt

Łopatka do piasku (dwustronna)

Kauczukowa, zielona żaba Fred to doskonały towarzysz każdej kąpieli. Zabawna, zielona zabawka jest odpowiednia dla niemowląt i maluchów.Góra