Plażowe i do kąpieli

Łącznie produktów: 59

Drewniana zabawka nie tylko dla chłopców. Klasyczna pukawka z korkiem daje wystrzał prawie jak z butelki szampana!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest urocza foczka!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest niedźwiedź polarny!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest pingwin!

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest urocza foczka!

Taniej -30%

Piękne, wytrzymałe wiaderko zapewni jeszcze więcej zabawy na plaży, czy w ogrodzie.

Taniej -30%

Wiaderko ośmiorniczka to najbardziej przydatna rzecz podczas zabaw w piasku.

Taniej -25%

Zestaw zabawek do piasku pozwoli dziecku stworzyć prawdziwe babeczki! A więc łapiemy foremki babeczek do rąk i ruszamy bawić się w piasku! Zestaw składa się z 12 elementów w tym: 4 foremek, podstawki, 3 nakładek do robienia wzorów i innych elementów. Materiały bezpieczne dla twojego dziecka. Plastik wysokiej jakości, nie traci kolorów w kontakcie ze słońcem.

Taniej -25%

Zestaw zabawek do piasku pozwoli dziecku stworzyć prawdziwe ciasteczka!

Wyjątkowa zabawka do kąpieli na baterie! Oryginalne połączenie łatwego w obsłudze prysznica z systemem cyrkulacji wody pompowanej przez okręt podwodny, oraz pełnego niespodzianek  centrum aktywności z magicznymi efektami wodnymi.

Zasilana na baterie muzyczna zabawka do wody z unikalnym systemem pompującym wodę zaprojektowana z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli! Kolorowa zabawka 'Wyścig kaczuszek' to idealny przedmiot do wspólnej rozwijającej zabawy z dzieckiem.

Wesoły kranik to wspaniała zabawka oferująca wiele sposobów odkrywczej zabawy w wodzie! Ta zasilana na baterie muzyczna zabawka posiada unikalny system pompujący wodę zaprojektowana została z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli.

Fontanna z Łódeczkami to wspaniała zabawka oferująca wiele sposobów odkrywczej zabawy w wodzie! Ta zasilana na baterie zabawka posiada unikalny system pompujący wodę a zaprojektowana została z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli.

Metalowe wiaderko francuskiej marki JANOD. Ma intensywny jasnozielony kolor oraz motyw muchomora, jak wszystkie produkty z serii. Wygodna profilowana rączka ułatwia dziecku chwyt i noszenie. Wiaderko jest lekkie i jednocześnie wystarczająco pojemne – dostosowane do możliwości małego dziecka.

Szczotka do zamiatania francuskiej marki JANOD. Ma intensywną jasnozieloną rączkę i czerwone włosie – jest to zestaw kolorów wszystkich produkty z serii. Wygodna rączka dostosowana została długością do wzrostu i możliwości małego dziecka.

Taniej -20%

Pierwsze kręgle dla małego sportowca. Zestaw 6 kręgli w kształcie robaczków w specjalnej torbie z uchwytami. W domu, na spacerze, na plaży czy placu zabaw - możesz grać wszędzie. Kręgle są lekkie i bezpieczne dla dziecka.

Śliczny pojazd w kształcie dinozaura idealnie pasuje do małych rączek.

Psikawka Król Żaba

Psikawka Pirat Miś

Psikawka Pirat Thor

Psikawka Słoń siedzący

Psikawka Słoń w spodenkach

Psikawka Smok Bodo

Psikawka Smok Bodo

Psikawka Syrenka Nele

Psikawka Wiking Tim

Wodni Przyjaciele 1szt. (do art. 5798)

Wodno piaskowe grabki mini

Wodny kulodrom labirynt

Taniej -20%

Foremka Autko

Taniej -20%

Wiaderko-szufla

Łopatka do piasku (dwustronna)

Kauczukowa, zielona żaba Fred to doskonały towarzysz każdej kąpieli. Zabawna, zielona zabawka jest odpowiednia dla niemowląt i maluchów.

Taniej -20%

Łopatka do piasku Walec

Taniej -20%

Pojazd Cysterna

Taniej -20%

Pojazd WalecGóra