Plażowe i do kąpieli

Łącznie produktów: 62

Taniej -8%

Zestaw zabawek do piasku pozwoli dziecku stworzyć prawdziwe ciasteczka!

Taniej -8%

Zestaw zabawek do piasku pozwoli dziecku stworzyć prawdziwe babeczki! A więc łapiemy foremki babeczek do rąk i ruszamy bawić się w piasku! Zestaw składa się z 12 elementów w tym: 4 foremek, podstawki, 3 nakładek do robienia wzorów i innych elementów. Materiały bezpieczne dla twojego dziecka. Plastik wysokiej jakości, nie traci kolorów w kontakcie ze słońcem.

Wodny kulodrom labirynt

Wodny kulodrom Młynek

Taniej -8%

Pierwsze kręgle dla małego sportowca. Zestaw 6 kręgli w kształcie robaczków w specjalnej torbie z uchwytami. W domu, na spacerze, na plaży czy placu zabaw - możesz grać wszędzie. Kręgle są lekkie i bezpieczne dla dziecka.

Taniej -10%

Piękne, wytrzymałe wiaderko zapewni jeszcze więcej zabawy na plaży, czy w ogrodzie.

Psikawka Słoń w spodenkach

Taniej -10%

Łopatka do piasku (dwustronna)

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest niedźwiedź polarny!

Psikawka Smok Bodo

Puzzle do wody. Historie z Kąpieli: Wiosenne Kwiatki od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Ten zestaw pobudza wyobraźnię malucha i wspiera interaktywną zabawę. Towarzysz w kąpieli w postaci sternika wraz z jego szybką motorówką sprawi, że dziecko pokocha zabawę w wannie!

Wiaderko Konewka niebieska

Taniej -10%

Wiaderko ośmiorniczka to najbardziej przydatna rzecz podczas zabaw w piasku.

Puzzle do wody. Historie z Kąpieli: Złap Rybę od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Zabawki do kąpieli, które będą towarzyszyły Twojemu dziecku. Zestaw składa się z rozgwiazdy, muszelki, żółwia i delfinka.

Kauczukowa, zielona żaba Fred to doskonały towarzysz każdej kąpieli. Zabawna, zielona zabawka jest odpowiednia dla niemowląt i maluchów.

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest pingwin!

Psikawka Wiking Tim

Taniej -10%

Foremka Autko

Łódź ratownicza to wyjątkowy towarzysz kąpieli, pomoże chronić wszystkie inne zabawki przed utonięciem w morzu i zaginięciem w pianie... Od teraz dzięki tej łódce Twoje dziecko pokocha zabawę w wannie.

Psikawka Pirat Miś

Psikawka Słoń siedzący

Psikawka Smok Bodo

Wodny park stół do piasku

Zestaw sztućców do piasku

Foremki do piasku Patelnia z jajkiem

Zestaw kuchenny do piasku

Łopatka poszukiwacza skarbów

Zestaw łopatka z sitkiem i foremką

Góra