Klocki

Janod_karta_Producenta_brelok_gratis_116

Łącznie produktów: 106

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych przeznaczony, specjalnie dla najmłodszych dzieci.

Zestaw zawiera 20 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych, przeznaczony specjalnie dla najmłodszych dzieci.

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 1200 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 300 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 480 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 1200 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 480 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 1200 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 300 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 480 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 150 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych przeznaczony, specjalnie dla najmłodszych dzieci.

Ten cudowny pociąg w kolorze różowym zachwyci każde dziecko. Posiada trzy wagony oraz klocki w różnych kolorach i kształtach. Zabawka ta sprawi, że nasze dziecko nie będzie potrafiło się z nią rozstać. Kreuje wyobraźnię naszego dziecka.

Zestaw zawiera 58 kolorowych drewnianych klocków. Różne kształty i rozmiary klocków pozwalają na budowanie płaskich i przestrzennych konstrukcji. Układanie przestrzennych kompozycji stymuluje twórcze myślenie i rozwija dziecięcą wyobraźnię.

Zestaw zawiera 58 kolorowych drewnianych klocków. Różne kształty i rozmiary klocków pozwalają na budowanie płaskich i przestrzennych konstrukcji. Układanie przestrzennych kompozycji stymuluje twórcze myślenie i rozwija dziecięcą wyobraźnię.

Zestaw 28 drewnianych bloków złożonych z dużych i małych liter umocowane na przyczepie ciężarówki pozwoli na zbudowanie wieży, zamku, czy ułożenie swojego imienia.

Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt, mieszkających w lesie i nie tylko: psa, kota, lisa, misia, zająca i jelonka. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami.

Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt: jeża, pingwina, wieloryba, sowy, ptaka i ważki. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami.

Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków, przedstawiających rzeczy, których nazw dziecko uczy się zwykle w pierwszej kolejności: dom, piłkę, statek, samolot, ciastko i auto. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami.

Drewniany dinozaur francuskiej marki Janod składa się z 5 elementów, które dziecko może ze sobą połączyć za pomocą kołeczków. Pomarańczowy triceratops ma przyjazny design, jest poręczny i doskonale sprawdza się zarówno podczas zabaw w domu, jak i przedszkolu czy podróży.

Góra