Klocki

Łącznie produktów: 181

Zestaw drewnianych klocków-puzzli francuskiej marki JANOD. Składa się z 6 drewnianych klocków i pudełka-podstawki, na którym się je układa. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt: niedźwiedzia, sowy, lisa, królika, szopa i łosia.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych przeznaczony, specjalnie dla najmłodszych dzieci.

Drewniane zwierzątka francuskiej marki JANOD składają się każde z 3 elementów przestrzennych, które dziecko może ze sobą łatwo połączyć z pomocą magnesów.

Zestaw zawiera 300 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Taniej -20%

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 150 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych przeznaczony, specjalnie dla najmłodszych dzieci.

Taniej -20%

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 480 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw 28 drewnianych bloków złożonych z dużych i małych liter umocowane na przyczepie ciężarówki pozwoli na zbudowanie wieży, zamku, czy ułożenie swojego imienia.

Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt, mieszkających w lesie i nie tylko: psa, kota, lisa, misia, zająca i jelonka. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami.

Zestaw zawiera 20 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych, przeznaczony specjalnie dla najmłodszych dzieci.

9 drewnianych klocków sześciennych z których można ułożyć 4 obrazki pokazujące poszczególne etapy rozwoju motyla: jaja, gąsienica, poczwarka, motyl.

Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt: jeża, pingwina, wieloryba, sowy, ptaka i ważki. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami.

Zestaw zawiera 300 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w kolorach pastelowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw drewnianych klocków, klasyczne kształty i kolory w połączeniu z dodatkami typu kolorowe wieżyczki czy schody.

Klocki o jakości premium z cyferkami do kształcenia i budowania.

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini w kolorach podstawowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Bajkowe, drewniane klocki zawierające w zestawie wiele ciekawych, dodatkowych elementów: 3 rycerzy, konia i oczywiście klasyczne klocki, z których można stworzyć niezwykły królewski zamek.

Klasycznie wykonany, drewniany zestaw klocków, tradycyjna zabawa dla małych budowniczych. Część klocków jest barwionych na delikatne, pastelowe kolory.

Taniej -8%

Klocki Żyrafa Gisi

Doskonale wykonane, 9 elementowe kartonowe klocki. Innowacyjny design puzzli zaciekawi każde dziecko.

Taniej -8%

Klocki Zabawa z dźwiękiem (el. 6)

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini w kolorach neonowych. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców.

Zestaw dużych kolorowych klocków z solidnego wytrzymałego kartonu francuskiej marki JANOD składa się z 6 ilustrowanych na każdym boku brył, z których można ułożyć w sumie 6 scenek ze zwierzątkami, podróżującymi różnymi środkami transportu (np. pociągiem, samolotem czy łodzią podwodną).

Zestaw zawiera 58 kolorowych drewnianych klocków. Różne kształty i rozmiary klocków pozwalają na budowanie płaskich i przestrzennych konstrukcji. Układanie przestrzennych kompozycji stymuluje twórcze myślenie i rozwija dziecięcą wyobraźnię.

Góra