Przytulanki - kocyki

Łącznie produktów: 36

Piękny tkany kocyk ze specjalnym zapięciem do mocowania smoczka. W składzie znajduje się naturalna przędza bawełniana oraz akryl, który nadaj kocykowi delikatność i miękkość.

Przemiły nosorożec Louis, który jest wymarzoną przytulanką dla dziecka. Do zabaweczki można przyczepić smoczek. Rozmiar 25 cm.

Mięciutka przytulanka w kształcie poduszeczki w rozmiarze 25 cm. Jest jednocześnie grzechotką.

Przytulaczek - komforter Robot niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej niebieskiej tkaniny z supełkami na rogach i główką sympatycznego robota – szarą z niebieską antenką w paski.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Piesek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Uroczy, super miękki beżowy piesek ma długie uszy i łapki, pasiaste ubranko z serduszkiem i łatką, zawadiacką chusteczkę pod szyją i nóżki-supełki.

Przytulaczek komforter Królik Rainbow niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej tkaniny z supełkami na rogach i główką uroczego beżowego króliczka z bardzo długimi uszami, na których również można zawiązywać supełki i tęczowym brzuszkiem.

Aktywizujący przytulaczek - komforter Miś niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Płaski miś uszyty jest z przyjemnej w dotyku puchatej tkaniny w kolorze brązowym i bladobeżowym. Jego brzuszek szeleści przy głaskaniu, a do łapki przyczepiona jest truskawka - grzechotka.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Owieczka niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Urocza, supermiękka biała owieczka ma słodkie uszka, pasiaste czerwone ubranko z kwiatkiem, zawadiacką chusteczkę pod szyją, a na rączkach i nóżkach – supełki.

Przytulaczek komforter Żaba Folunder niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej tkaniny z supełkami na rogach i główką radosnej, zielonej żabki. Uszyty ze specjalnej pętelkowej tkaniny.

Przytulaczek komforter Niebieski nietoperz niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać uroczego szaro-niebieskiego, puchatego nietoperza z dużymi rozłożonymi skrzydłami, które lekko szeleszczą przy dotyku.

Aktywizujący przytulaczek - komforter Lisek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Płaski lisek uszyty jest z przyjemnej w dotyku puchatej tkaniny w kolorze czerwonym i białym.

Zając uszyty jest z jasnej, przyjemnej w dotyku, jakby wełnianej dzianiny, ma jasną, pętelkową główkę, długie uszy, obszyte wewnątrz cieńszą tkaniną w kratkę, tułów z dzianiny w jasne i czerwone paski oraz cztery łapki-supełki.

Taniej -10%

Szmatka edukacyjna Gąska

Taniej -10%

Szmatka przytulanka edukacyjna Żabka

Taniej -10%

Szmatka przytulanka Lew

Taniej -10%

Szmatka przytulanka Motylki

Taniej -10%

Szmatka przytulanka Pixies

Taniej -10%

Szmatka przytulanka Wiosenny Króliczek

Taniej -10%

Edukacyjna szmatka przytulanka Lemur

Pięknie wykonana zabawka dla najmłodszych. To jednocześnie drewniany gryzak, przytulanka i mini kocyk. Zabawka wykonana z ekologicznej bawełny.Góra