Przytulanki - kocyki

Łącznie produktów: 45

Zając uszyty jest z jasnej, przyjemnej w dotyku, jakby wełnianej dzianiny, ma jasną, pętelkową główkę, długie uszy, obszyte wewnątrz cieńszą tkaniną w kratkę, tułów z dzianiny w jasne i czerwone paski oraz cztery łapki-supełki.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Piesek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Uroczy, super miękki beżowy piesek ma długie uszy i łapki, pasiaste ubranko z serduszkiem i łatką, zawadiacką chusteczkę pod szyją i nóżki-supełki.

Taniej -5%

Szmatka przytulanka Lew

Taniej -5%

Szmatka przytulanka edukacyjna Żabka

Przytulaczek komforter Żaba Folunder niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej tkaniny z supełkami na rogach i główką radosnej, zielonej żabki. Uszyty ze specjalnej pętelkowej tkaniny.

Taniej -5%

Szmatka przytulanka Pixies

Pięknie wykonana zabawka dla najmłodszych. To jednocześnie drewniany gryzak, przytulanka i mini kocyk. Zabawka wykonana z ekologicznej bawełny.

Przytulaczek - komforter Robot niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej niebieskiej tkaniny z supełkami na rogach i główką sympatycznego robota – szarą z niebieską antenką w paski.

Taniej -5%

Szmatka edukacyjna Gąska

Taniej -5%

Szmatka przytulanka Motylki

Aktywizujący przytulaczek - komforter Lisek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Płaski lisek uszyty jest z przyjemnej w dotyku puchatej tkaniny w kolorze czerwonym i białym.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Owieczka niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Urocza, supermiękka biała owieczka ma słodkie uszka, pasiaste czerwone ubranko z kwiatkiem, zawadiacką chusteczkę pod szyją, a na rączkach i nóżkach – supełki.

Taniej -5%

Szmatka przytulanka Wiosenny Króliczek

Przemiły nosorożec Louis, który jest wymarzoną przytulanką dla dziecka. Do zabaweczki można przyczepić smoczek. Rozmiar 25 cm.

Taniej -5%

Edukacyjna szmatka przytulanka LemurGóra