Przytulanki - kocyki

Łącznie produktów: 37

Przemiły nosorożec Louis, który jest wymarzoną przytulanką dla dziecka. Do zabaweczki można przyczepić smoczek. Rozmiar 25 cm.

Mięciutka przytulanka w kształcie poduszeczki w rozmiarze 25 cm. Jest jednocześnie grzechotką.

Przytulaczek - komforter Robot niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej niebieskiej tkaniny z supełkami na rogach i główką sympatycznego robota – szarą z niebieską antenką w paski.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Piesek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Uroczy, super miękki beżowy piesek ma długie uszy i łapki, pasiaste ubranko z serduszkiem i łatką, zawadiacką chusteczkę pod szyją i nóżki-supełki.

Aktywizujący przytulaczek - komforter Miś niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Płaski miś uszyty jest z przyjemnej w dotyku puchatej tkaniny w kolorze brązowym i bladobeżowym. Jego brzuszek szeleści przy głaskaniu, a do łapki przyczepiona jest truskawka - grzechotka.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Owieczka niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Urocza, supermiękka biała owieczka ma słodkie uszka, pasiaste czerwone ubranko z kwiatkiem, zawadiacką chusteczkę pod szyją, a na rączkach i nóżkach – supełki.

Przytulaczek komforter Żaba Folunder niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej tkaniny z supełkami na rogach i główką radosnej, zielonej żabki. Uszyty ze specjalnej pętelkowej tkaniny.

Przytulaczek komforter Niebieski nietoperz niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać uroczego szaro-niebieskiego, puchatego nietoperza z dużymi rozłożonymi skrzydłami, które lekko szeleszczą przy dotyku.

Przytulaczek - komforter Długouchy królik Ringel Dingel niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Królik uszyty jest z przyjemnej w dotyku dzianiny – ma jasnoszary tułów i główkę, jasny, pętelkowy pyszczek, bardzo długie płaskie uszy w kolorowe pasy, równie barwne pasiaste łapki, kieszonkę na brzuszku i nóżki-supełki.

Aktywizujący przytulaczek - komforter Lisek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Płaski lisek uszyty jest z przyjemnej w dotyku puchatej tkaniny w kolorze czerwonym i białym.

Zając uszyty jest z jasnej, przyjemnej w dotyku, jakby wełnianej dzianiny, ma jasną, pętelkową główkę, długie uszy, obszyte wewnątrz cieńszą tkaniną w kratkę, tułów z dzianiny w jasne i czerwone paski oraz cztery łapki-supełki.

Szmatka edukacyjna Gąska

Szmatka przytulanka edukacyjna Żabka

Szmatka przytulanka Lew

Szmatka przytulanka Motylki

Szmatka przytulanka Pixies

Szmatka przytulanka Wiosenny Króliczek

Edukacyjna szmatka przytulanka Lemur

Pięknie wykonana zabawka dla najmłodszych. To jednocześnie drewniany gryzak, przytulanka i mini kocyk. Zabawka wykonana z ekologicznej bawełny.Góra