Przytulanki - kocyki

Łącznie produktów: 45

Zając uszyty jest z jasnej, przyjemnej w dotyku, jakby wełnianej dzianiny, ma jasną, pętelkową główkę, długie uszy, obszyte wewnątrz cieńszą tkaniną w kratkę, tułów z dzianiny w jasne i czerwone paski oraz cztery łapki-supełki.

Ekologiczny przytulaczek-komforter Piesek niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Uroczy, super miękki beżowy piesek ma długie uszy i łapki, pasiaste ubranko z serduszkiem i łatką, zawadiacką chusteczkę pod szyją i nóżki-supełki.

Szmatka przytulanka Lew

Aktywizujący przytulaczek - komforter Miś niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Płaski miś uszyty jest z przyjemnej w dotyku puchatej tkaniny w kolorze brązowym i bladobeżowym. Jego brzuszek szeleści przy głaskaniu, a do łapki przyczepiona jest truskawka - grzechotka.

Szmatka przytulanka edukacyjna Żabka

Przytulaczek komforter Żaba Folunder niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej tkaniny z supełkami na rogach i główką radosnej, zielonej żabki. Uszyty ze specjalnej pętelkowej tkaniny.

Szmatka przytulanka Pixies

Pięknie wykonana zabawka dla najmłodszych. To jednocześnie drewniany gryzak, przytulanka i mini kocyk. Zabawka wykonana z ekologicznej bawełny.

Przytulaczek - komforter Robot niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia. Ma postać poręcznej niebieskiej tkaniny z supełkami na rogach i główką sympatycznego robota – szarą z niebieską antenką w paski.

Szmatka edukacyjna Gąska

Szmatka przytulanka Motylki

Ekologiczny przytulaczek-komforter Owieczka niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Urocza, supermiękka biała owieczka ma słodkie uszka, pasiaste czerwone ubranko z kwiatkiem, zawadiacką chusteczkę pod szyją, a na rączkach i nóżkach – supełki.

Szmatka przytulanka Wiosenny Króliczek

Przytulaczek - komforter Długouchy królik Ringel Dingel niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Królik uszyty jest z przyjemnej w dotyku dzianiny – ma jasnoszary tułów i główkę, jasny, pętelkowy pyszczek, bardzo długie płaskie uszy w kolorowe pasy, równie barwne pasiaste łapki, kieszonkę na brzuszku i nóżki-supełki.

Edukacyjna szmatka przytulanka LemurGóra