Do łóżeczka i wózka

Łącznie produktów: 126

Łuk ze zdejmowanymi zabawkami z funkcjami lusterka, grzechotki i piszczałki francuskiej marki BEABA, przeznaczony do leżaczka Bouncer Up & Down III tej samej marki.

Łuk ze zdejmowanymi zabawkami z funkcjami lusterka, grzechotki i piszczałki francuskiej marki BEABA, przeznaczony do leżaczka Bouncer Up & Down III tej samej marki.

Nowy przyjaciel Twojego Malucha - w domu, na spacerze, w podróży. Żyrafka G-Car to innowacyjna zawieszka Benbat, która posiada 4 długie 'nóżki' do których możemy przyczepić, zabawkę, smoczek czy kocyk przytulankę.

Uniwerslane zawieszki w trzech kolorach: złotym, szarym i różowym, mają wiele wspaniałych zastosowań. Uchwyty są idealne do zawieszania zabawek do maty edukacyjnej, fotelika bądź wózka. Wszędzie tam gdzie jest Wasze Maleństwo.

Uniwerslane zawieszki w trzech kolorach: złotym, szarym i niebieskim, mają wiele wspaniałych zastosowań. Uchwyty są idealne do zawieszania zabawek do maty edukacyjnej, fotelika bądź wózka. Wszędzie tam gdzie jest Wasze Maleństwo.

Urocza szara pozytywka Elphee zachwyci każde dziecko, a dzięki przyjemnej melodyjce „Over the rainbow” ukołysze każdego maluszka do snu. Dzięki mocowaniu na rzep wesołą pozytywkę można zamontować w dowolnym miejscu np. na łóżeczku, kojcu lub w wózku.

Nosorożec Nozzo uwielbia podróże, więc jest idealnym kompanem dla Twojego dziecka do wypraw dalekich i bliskich. Przyjemna w dotyku zawieszka w eleganckim niebieskim kolorze kryje niespodziankę dla każdego małego odkrywcy. Nad głową Nozo znajduje się dzwoneczek, który gdy tylko nim potrząśniesz wydaje miłe dźwięki.

Przywieszka do fotelika-łóżeczka Safari

Zawieszka do wózka Ptaszki

Zawieszka do wózka Serce księżniczki

Mini mobile Aniołek Felicia

Klipsy magnetyczne

Zawieszka do wózka Żabka i przyjaciele

Zawieszka do wózka Motylki

Zawieszka Magiczna Żabka

Zawieszka edukacyjna Pajacyk Kacper

Zawieszka do wózka Motylki

Pozytywka Kotek Kira

Zawieszka do wózka Królik Filip

Kinkiet obrotowy z pozytywką Przyjaciele

Zabawka edukacyjna zawieszka Motylek

Pozytywka zawieszka Aniołek

Pozytywka Osiołek Eddy

Pozytywka Owieczka Sissi

Pozytywka Laleczka Mali

Pozytywka Żabka Felix

Pozytywka Owieczka Suzy

Karuzela mobilna Dmuchawiec

Zawieszka przytulanka Żabka

Zawieszka grzechotka Tęczowa Gąsienica

Zawieszka do wózka Miasteczko

Zawieszka do wózka Lino Lemur

Zawieszka do wózka Dżdżownica

Pozytywka Żabka w podróży

Góra