Do łóżeczka i wózka

Łącznie produktów: 97

Zawieszka, którą zabierzesz wszędzie! Posiada różnorodne tekstury oraz kolorowy materiał, ktore stymulują zmysły malucha. Balon po potrząśnięciu, wydaje wesołe dźwięki. Zawieszka posiada opcję cichej zabawy po wyłaczeniu przyciskiem 'On/Off'.

Miękka karuzela Sówki niemieckiej marki sigikid przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Składa się z dwóch poziomów – „gałązek”, pokrytych super miękką zieloną tkaniną.

Usypianka z głośnikiem bluetooth.

Tkane serce z wbudowanym systemem grającym delikatną melodię. Bardzo przyjemna zabawka przytulanka, która umili podróż autem czy wieczorne zasypianie.

Ta urocza zawieszka do wózka, łóżeczka bądź fotelika została wykonana z miękkiego w dotyku materiału. Kolory z których została wykonana z pewnością zainteresują maluszka a dołączone zwierzątka żyrafa i hipopotam przyciągną jego uwagę.

Usypianka z głośnikiem bluetooth.

Przywieszka do fotelika-łóżeczka Safari

Zawieszka Dragolino

Urocza zawieszka ze zwierzątkami umili spacer każdego malucha. Dodatkowo zwierzaki będą czuwały nad dzieckiem w czasie jego snu. Każde zwierzątko posiada grzechotkę.

Zawieszka Kwiatowi Przyjaciele

Usypianka z głośnikiem bluetooth.

Zawieszka przytulanka Żabka

Zawieszka do wózka Jungle caboodle

Aktywna spirala do łóżeczka lub wózka - żywe kolory i delikatne dźwięki pobudzają i rozwijają wyobraźnię dziecka.

Zawieszka do wózka Lino Lemur

Zawieszka do wózka Przyjaciele z lasu

Zawieszka do wózka Dżdżownica

Zawieszka Rosalina Zrób to sam

Przytulanka z pozytywką Owieczka Schnuggi niemieckiej marki sigikid przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać ślicznej puchatej owieczki w różowym ubranku, jest delikatna i bardzo dziewczęca.

Pure Nature Zawieszka Leśny duszek

Zawieszka do wózka Królik Filip

Zawieszka do wózka Serce księżniczki

Góra