Do zawieszania

Łącznie produktów: 72

Aktywna spirala do łóżeczka lub wózka- przyjemne kolory i delikatne dźwięki pobudzają i rozwijają wyobraźnię dziecka. Śliczne lusterko przyciągnie uwagę dziecka, a grzechoczące i szeleszczące pluszowy Misio i Piesek sprawią radość każdemu maluszkowi

Zawieszka, którą zabierzesz wszędzie! Posiada różnorodne tekstury oraz kolorowy materiał, ktore stymulują zmysły malucha. Balon po potrząśnięciu, wydaje wesołe dźwięki. Zawieszka posiada opcję cichej zabawy po wyłaczeniu przyciskiem 'On/Off'.

Miękka zawieszka do fotelika lub wózka Niebieski nietoperz niemieckiej marki sigikid przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać uroczego szaro-niebieskiego, puchatego nietoperza z dużymi rozłożonymi skrzydłami.

Miękki łańcuch do wózka Narzędzia niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Znajdują się na nim kolejno: pluszowy młotek, piła i klucz, umieszczone jakby na wzór paska z narzędziami.

Miękka i kolorowa aktywizująca zawieszka z liskiem niemieckiej marki sigikid. Rekomendowana dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia, do zamocowania przy łóżeczku, foteliku lub wózku. Zapewni maluszkowi rozrywkę w podróży i na spacerze.

Miękka i kolorowa aktywizująca zawieszka z misiem niemieckiej marki sigikid. Rekomendowana dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia, do zamocowania przy foteliku, łóżeczku lub wózku. Zapewni maluszkowi rozrywkę w podróży i na spacerze.

Miękki łańcuch do wózka Zwierzęta na farmie niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Znajdują się na nim kolejno: pluszowa owieczka, tekstylny kwiatek, puchata kaczuszka, drugi kwiatek i uroczy konik.

Doskonale nadaje się do przytulania, a przy okazji rozwija jego zdolności poznawcze (np. odkrywanie ukrytych funkcji), jak również tzw. małą motorykę (chwytanie i naciskanie). Po rozciągnięciu, zwija się samoczynnie i wibruje, aktywizując zmysł wzroku i słuchu.

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Aniołek Anton

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Dżdżownica

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Królik Filip

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Lino Lemur

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Małe koniki

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Miasteczko

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Motylki

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Motylki

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Na Farmie

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Paulina

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Plac budowy

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Przyjaciele z lasu

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Ptaszki

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Serce księżniczki

Taniej -10%

Zawieszka do wózka Żabka i przyjaciele

Taniej -10%

Zawieszka Dragolino

Taniej -10%

Zawieszka edukacyjna Dżdżownica

Taniej -10%

Zawieszka edukacyjna Lusterko Lemur

Taniej -10%

Zawieszka edukacyjna Wiosenna łąka

Taniej -10%

Zawieszka grzechotka Tęczowa Gąsienica

Taniej -10%

Zawieszka Kwiatowi Przyjaciele

Taniej -10%

Zawieszka Magiczna Żabka

Taniej -10%

Zawieszka Pajac

Taniej -10%

Zawieszka przytulanka Żabka

Nosorożec Nozzo uwielbia podróże, więc jest idealnym kompanem dla Twojego dziecka do wypraw dalekich i bliskich. Przyjemna w dotyku zawieszka w eleganckim niebieskim kolorze kryje niespodziankę dla każdego małego odkrywcy. Nad głową Nozo znajduje się dzwoneczek, który gdy tylko nim potrząśniesz wydaje miłe dźwięki.

Taniej -10%

Zabawka edukacyjna zawieszka Motylek

Taniej -10%

Zawieszka Ciuchcia

Taniej -10%

Zawieszka Aniołek Sara

Taniej -10%

Przywieszka do fotelika-łóżeczka Safari

Taniej -10%

Pure Nature Zawieszka Leśny duszek

Taniej -10%

Zawieszka Rosalina Zrób to sam

Góra