Do zawieszania

Łącznie produktów: 97

Taniej -8%

Zawieszka, którą zabierzesz wszędzie! Posiada różnorodne tekstury oraz kolorowy materiał, ktore stymulują zmysły malucha. Balon po potrząśnięciu, wydaje wesołe dźwięki. Zawieszka posiada opcję cichej zabawy po wyłaczeniu przyciskiem 'On/Off'.

Taniej -8%

Ta urocza zawieszka do wózka, łóżeczka bądź fotelika została wykonana z miękkiego w dotyku materiału. Kolory z których została wykonana z pewnością zainteresują maluszka a dołączone zwierzątka żyrafa i hipopotam przyciągną jego uwagę.

Taniej -5%

Przywieszka do fotelika-łóżeczka Safari

Taniej -5%

Zawieszka Dragolino

Taniej -8%

Taniej -5%

Zawieszka Kwiatowi Przyjaciele

Doskonale nadaje się do przytulania, a przy okazji rozwija jego zdolności poznawcze (np. odkrywanie ukrytych funkcji), jak również tzw. małą motorykę (chwytanie i naciskanie). Po rozciągnięciu, zwija się samoczynnie i wibruje, aktywizując zmysł wzroku i słuchu.

Taniej -5%

Zawieszka przytulanka Żabka

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Jungle caboodle

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Lino Lemur

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Przyjaciele z lasu

Taniej -8%

Miękki łańcuch do wózka Zwierzęta na farmie niemieckiej marki sigikid przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Znajdują się na nim kolejno: pluszowa owieczka, tekstylny kwiatek, puchata kaczuszka, drugi kwiatek i uroczy konik.

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Dżdżownica

Taniej -5%

Zawieszka Rosalina Zrób to sam

Taniej -5%

Pure Nature Zawieszka Leśny duszek

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Królik Filip

Taniej -8%

Aktywna spirala do łóżeczka lub wózka- przyjemne kolory i delikatne dźwięki pobudzają i rozwijają wyobraźnię dziecka. Śliczne lusterko przyciągnie uwagę dziecka, a grzechoczące i szeleszczące pluszowy Misio i Piesek sprawią radość każdemu maluszkowi

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Serce księżniczki

Taniej -5%

Zawieszka Pajac

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Motylki

Taniej -5%

Zawieszka do wózka Miasteczko

Góra