Oświetlenie

Łącznie produktów: 132

Lampka do czytania i nocna 2w1 z funkcją auto wyłączania Urocza lampka, która będzie służyć jako lampka do czytania (jasne światło) oraz lampka nocna (delikatne światło).

Jest bezpieczna, miękka i przyjemna w dotyku.Włącza i wyłącza się oraz zmienia kolor światła poprzez jej delikatne klepnięcie.

Prostota i fajny design to klucz do sukcesu! Zero ostrych krawędzi, okrągła nóżka i miękka powierzchnia grzybka sprawiają, że jest idealną lampką dla dzieci, z którą mogą się bawić bez końca.

Różowa lampa w stylu retro będzie doskonałą ozdobą oraz praktycznym oświetleniem każdego dziecięcego pokoju. Stworzy przyjemną atmosferę w dzień jak również w nocy. Staranność wykonania zapewnia wysoką jakość produktu oraz jego oryginalność.

Lampka nocna projektor Motylki

Lampka nocna aktywowana dźwiękiem.

Wygląda na to, że wieloryb Moby dobrze radzi sobie w wodzie, ale również na lądzie! Bezwzględny must have w każdym pokoju dziecięcym! Prosty, fajny design, brak ostrych krawędzi, ergonomiczny kształt i miękka powierzchnia wieloryba sprawiają, że jest idealną lampką dla dzieci.

Projektor Gwiezdny Skrzat /6 mot.+dźwięk

Projektor Śpiące zwierzątka/6 mo.+dźwięk

Projektorek Słodkie sny

Projektorek Ogród Wróżek (6 motywów)

Kinkiet obrotowy Wielka Podróż

Lampa Kinkiet Sowa

Lampka nocna aktywowana dźwiękiem.

Dzianinowy abażur na lampę. Luksusowy, starannie wykonany dekoracyjny klosz sprzedawany razem z oprawką na żarówkę E-14 oraz kablem do podłączenia do prądu.

Świąteczny Lampion Las

Lampa kinkiet Tęczowy Motylek

Projektorek Tęczowa Galaktyka (6 mot.)

Sowa to bardzo mądre zwierze, które o zmroku, swym delikatnym światłem oświeci pokój dziecka! Weź ją i trzymaj blisko albo ustaw ją na gałęzi. Prosty, fajny design sprawi, że lampka będzie idealnie pasować do każdego dziecięcego wnętrza.

Generacja 2w1, pozwala użytkować ten produkt, jako lampkę o delikatnym świetle, która zapewnienia dziecku komfort przy zasypianiu i poczucie bezpieczeństwa nawet przez całą noc (możesz ją spokojnie zostawić w łóżeczku malucha lub powiesić na szczebelku).

Dzianinowy abażur na lampę. Luksusowy, starannie wykonany dekoracyjny klosz sprzedawany razem z oprawką na żarówkę E-14 oraz kablem do podłączenia do prądu.

Lampka nocna aktywowana dźwiękiem.

Lampka nocna Dobranoc Myszko

Lampa wisząca Słoneczne Kwiaty

Projektorek Gwiezdny Skrzat

Ledowa lampka w kształcie misia panda. Jest piękną ozdobą w dziecięcym pokoju, zapewni maluszkowi spokojny sen.

Lampa kinkiet Totem

Projektorek Dobranoc Myszko

Świąteczny Lampion Miasteczko

Lampa kinkiet Uśmiechnięta Gwiazdka

Lampa kinkiet Kwiat Maku

Metalowa lampa w stylu retro będzie doskonałą ozdobą oraz praktycznym oświetleniem każdego dziecięcego pokoju. Stworzy przyjemną atmosferę w dzień jak również w nocy.

Lampa wisząca Małpki

Ten sympatyczny biały niedźwiedź Björn to strażnik spokojnego snu każdego dziecka! Prosty, fajny design oraz możliwość zamontowania lampki na ścianie sprawią, że będzie idealnie pasować do każdego dziecięcego pokoju. Umieść ją na ścianie a odpędzi koszmary.

Projektorek Księżycowe Kotki

Lampa kinkiet Sen Lotty

Lampka nocna aktywowana dźwiękiem.

Lampa wisząca Mały Wódz

Lampa kinkiet Serdeczne Serce

Lampa wisząca Leśni Przyjaciele

Ledowa lampka w kształcie uroczej kaczki. Jest piękną ozdobą w dziecięcym pokoju, zapewni maluszkowi spokojny sen.

Lampka projektor (różne rodzaje)

Lampka nocna aktywowana dźwiękiem.

Taniej -5%

Stwórz pokój pełen gwiazd dzięki projektorowi Duux.

Projektorek Domek Marzeń

Góra