OŚWIETLENIE

Łącznie produktów: 54

Wygląda na to, że wieloryb Moby dobrze radzi sobie w wodzie, ale również na lądzie! Bezwzględny must have w każdym pokoju dziecięcym! Prosty, fajny design, brak ostrych krawędzi, ergonomiczny kształt i miękka powierzchnia wieloryba sprawiają, że jest idealną lampką dla dzieci.

Ten sympatyczny biały niedźwiedź Björn to strażnik spokojnego snu każdego dziecka! Prosty, fajny design oraz możliwość zamontowania lampki na ścianie sprawią, że będzie idealnie pasować do każdego dziecięcego pokoju. Umieść ją na ścianie a odpędzi koszmary.

Jest bezpieczna, miękka i przyjemna w dotyku.Włącza i wyłącza się oraz zmienia kolor światła poprzez jej delikatne klepnięcie.

Wygląda na to, że wieloryb Moby Medium dobrze radzi sobie w wodzie, ale również na lądzie! Bezwzględny must have w każdym pokoju dziecięcym! Prosty, fajny design, brak ostrych krawędzi, ergonomiczny kształt i miękka powierzchnia wieloryba sprawiają, że jest idealną lampką dla dzieci.

Lampka nocna/kinkiet Myszka w chmurkach

Lampka nocna Dobranoc Myszko

Projektorek Tęczowa Galaktyka (6 mot.)

Lampka nocna projektor Motylki

Projektorek Myszki

Świąteczny Lampion Miasteczko

Świąteczny Lampion Las

Lampa wisząca Domek Ptaszków

Lampa wisząca Mały Wódz

Lampa wisząca Słoneczne Kwiaty

Lampa kinkiet Słoneczne Kwiaty

Lampa wisząca Leśni Przyjaciele

Kinkiet Senny Paw

Kinkiet obrotowy Wielka Podróż

Lampa wisząca Małpki

Lampa kinkiet Wiosenne Motyle

Lampa kinkiet Sen Lotty

Lampa kinkiet Rybka

Taniej -10%

Stojąca lampka z motywem gwiazdek będzie doskonałą ozdobą oraz praktycznym oświetleniem każdego dziecięcego pokoju. Lampka pozwoli na uzyskanie efektu półmroku, który ułatwi zasypianie stwarzając przy tym bezpieczeństwo podczas zasypiania. Lampka została wykonana w przyjemnej niebieskiej kolorystyce.

Lampka nocna aktywowana dźwiękiem.Góra