Edukacyjne i zręcznościowe

Łącznie produktów: 291

Układanka drewniana 3D farma to zestaw 7 drewnianych klocków- zwierząt spotykanych na wsi. W komplecie znajdują się: krowa, koń, owca, świnka, królik, kurka i kaczka. Zadaniem dziecka jest dopasowanie zwierzątek w odpowiednie miejsce na drewnianej, kolorowej planszy.

Chwytak drewniany. Kolorowe wzory i kształty pomogą pobudzić zmysły i koncentrację Twojego dziecka. Wymiary: 8,5x2x7,5cm.

Zabawka drewniana do sortowania kształtów. Dziesięć klocków o różnych kształtach i kolorach pozwoli dziecku porównać różnice elementów dopasowując do odpowiednich kształtów sortera. Rozwija koordynację ręka-oko i podstawową świadomość przestrzenną poprzez wypychanie kształtów przez pasujące otwory. Wymiary: 13x13x13cm.

Taniej -5%

Kulodrom Zestaw kulek (36 szt)

Chwytak drewniany. Kolorowe wzory i kształty pomogą pobudzić zmysły i koncentrację Twojego dziecka. Wymiary: 9x1,2x6,2cm.

Taniej -5%

Pierwszy kulodrom Muzyczna Droga

Taniej -5%

Kulodrom Muzyczna autostrada

Edukacyjny drewniany zegar sowa to idealna pomoc do nauki godzin i zrozumieniu jak działa zegar. Sowa jest dwustronna, z jednej strony dziecko uczy się dopasowywania godzin do właściwego miejsca na zegarze, z drugiej może malować kredą i zgadywać godziny. Dodatkowo, zamknięte lub otwarte oczy sowy pokazują dziecku czy jest dzień czy noc.

Zabawka drewniana. Pomóż dziecku nauczyć się ważnych historii z Biblii poprzez zabawę. Wymiary: 24x17,5x20,5cm.

Taniej -10%

Przewlekanka Greta i jej ogródek

Kolorowe puzzle do układania nauczą dziecko rozpoznawania pór roku, zaznajomią ze zjawiskami pogodowymi oraz różnymi ubiorami, które zależne są od pory roku. Nauka przez zabawę gwarantowana!

Liczydło drewniane. Wymiary: 27x9x32cm.

Zestaw magnetycznych cyferek jest ciekawym sposobem na poznawanie cyfr i liczb a tym samym nabycia umiejętności liczenia już na wczesnym etapie rozwoju dziecka.

Taniej -10%

Wspaniałe, niezwykle kreatywne puzzle dla dzieci od dwóch lat. Cztery zwierzątka, każde składa się z kilku elementów. Dziecko nie tylko dopasowuje kształty, ale stara się również odpowiednio połączyć elementy.

Taniej -10%

Przewlekanka Dźwig

Taniej -5%

Kulka do kulodromu Kolorowe efekty

Taniej -5%

Pierwszy Kulodrom Optyczne Efekty

Zestaw 50 kolorowy klocków firmy Plan Toys, zapakowanych w elegancki kartonik. Komplet zawiera 36 klocków w naturalnym kolorze drewna, oraz 14 klocków kolorowych.Klocki rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię dziecka.

Taniej -5%

Przewlekanka Numeryczny Smok

Drewniana tablica w linie z drewnianą ramką. W zestawie znajduje się kreda oraz gąbka.

Wypłyń na głębokie morza z żaglówką, której kapitanem jest niedźwiedź polarny!

Zabawna i pomysłowa koncepcja jajka z niespodzianką, po otwarciu połówek jajeczek w środku dzieci znajdą sympatyczne drewniane drobiazgi.

Te drewniane klocki pomogą dzieciom w nauce o ułamkach, częściach, wysokościach. 10 elementów, które układają się w bajecznie zieloną wieżę :)

Taniej -5%

Kulodrom Muzyczne klocki

Taniej -5%

Kulodrom Zestaw kulek do kulodromu

Taniej -5%

Pierwszy kulodrom Muzyczna Droga

Kulodrom do samodzielnego zaprojektowania i zbudowania. Zestaw składa się z 30 kolorowych części.

Zanurkuj wraz ze sternikiem i odkrywaj głębię podwodnego świata! Od teraz dzięki tej zabawce Twoje dziecko pokocha zabawę w wannie.

Drewniany bucik do nauki wiązania sznurowadeł.

Zadanie polega na ułożeniu 4 różnych zwierzątekUkładanka z serii Susibelle.

Sorter w nowej odsłonie! Teraz Twoje dziecko będzie ćwiczyło rozpoznawanie kolorów i dopasowywanie kształtów oraz nakładanie. Taka zabawa to dopiero wyzwanie dla malucha!

Taniej -5%

Kulodrom Stop and Go

Taniej -5%

Kulodrom Świecące kulki + latarka

Taniej -5%

Przewlekanka Krokodyl

Zabawka sensoryczna dla najmłodszych. Zestaw składa się z trzech drewnianych kulek z różnązawartością w środku, pobudzają zmysły słuchu, dotyku, wzroku. Wykonane z bardzo trwałegomateriału jakim jest drewno kauczukowe.

Taniej -5%

Drewniane Puzzle Ogródek Pauliny

Góra