Do projektowania

Łącznie produktów: 59

Kreatywny zestaw do zaprojektowania i wykonania własnej kolekcji modelek. Wspaniała przygoda rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Dzieci po pokolorowaniu i udekorowaniu modelek 'księżniczek' przygotowują kolorowy pokaz mody. Gotową modelkę można postawić na biurku lub ustawić jako scenografię do samodzielnie przygotowanej zabawy.

Taniej -8%

Nawlekanka W ogrodzie

Zestaw do samodzielnego robienia breloczków!

Biżuteria do samodzielnego wykonania, naszyjnik - pompony i koraliki od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Kreatywny zestaw do wykonania collage ze światem mody w roli głównej. Własny projekt i realizacja mnóstwa pomysłów to świetna zabawa! W collagu wszystko jest dozwolone: kolorowanie, wycinanie, przyklejanie, ozdabianie.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Tokyo. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów stolicy Francji.

Zestaw FOIL ART: Las tropikalny od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -8%

Nawlekanka Blask Tęczy

Błyszczący, kolorowy, przepiękny podwodny świat!

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z Kokeshis w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię.

Maski do samodzielnego zdobienia, zestaw niebieski od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -8%

Nawlekanka Bambini

Zestaw artystyczny Mozaika Piraci francuskiej marki Janod zawiera karty z ilustracjami nawiązującymi do tematyki piratów. Na obrazkach poszczególne elementy oznaczone są cyferkami, a zadaniem jest naklejenie odpowiednio oznaczonych naklejek na karty.

Biżuteria do samodzielnego wykonania, bransoletki pomponowe od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -8%

Nawlekanka Szczęście

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z zwierzętami w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię.

Witraże, promienie słońca od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -8%

Kreatywny zestaw do szycia

Etykiety AGD sprawią, że organizacja domowej kuchni lub składziku będzie banalnie proste! Etykiety są idealne do wykorzystania przy opisywaniu wszystkiego wokół domu.

Zestaw kreatywny rozbudzi każdy zmysł malucha. Rysuj, koloruj, twórz i baw się, zanurz się w dziecięcej wyobraźni.

Zdrapywanki Transfer Magic, Stwórz Samochód od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Zestaw artystyczny Papierowe Postacie francuskiej marki JANOD zawiera niezbędne elementy do stworzenia 6 fantastycznych trójwymiarowych figur – smoka i rycerza, astronauty i rakiety oraz pirata i ośmiornicy.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Barcelona. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego hiszpańskiego miasta.

Zdrapywanki Transfer Magic, Jednorożce od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku Londyn. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca na bliższe poznanie charakterystycznych elementów znanego angielskiego miasta.

Biżuteria do samodzielnego wykonania, przeszywanki od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -8%

Nawlekanka Figury

Biżuteria do samodzielnego wykonania, naszyjnik - pompony i frędzelki od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Zabawa w tkanie kolorowych wzorków znakomicie ćwiczy cierpliwość, staranność i zręczność palców. Zabawa polecana nie tylko dla dziewczynek.

Maski do samodzielnego zdobienia, zestaw różowy od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -8%

Nawlekanka Kwiatki Bambini

Stwórz własny kocyk od renomowanego producenta drewnianych zabawek Melissa.Góra