Rysowanie i Kolorowanie

Łącznie produktów: 64

Cztery wodne kolorowanki z pisakiem w zestawie.

Cztery wodne kolorowanki z pisakiem w zestawie.

Cztery wodne kolorowanki z pisakiem w zestawie.

Kolorowanka wodna – Dinozaury od renomowanego producenta drewnianych zabawek Melissa.

Taniej -10%

Nauka rysowania od podstaw!

Taniej -10%

Zestaw 40 kolorowanek ze zwierzątkami.

Neonowy zestaw plastyczny: Jednorożec i Przyjaciel od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Kolorowanka wodna – Przygody od renomowanego producenta drewnianych zabawek Melissa.

Taniej -10%

WOW! Jak niesamowicie jest zrobić zaproszenia dla serdecznych przyjaciół samodzielnie!W tym komplecie mamy wszystko, co potrzebujemy, aby zaproszeni goście poczuli się szczególnie wyróżnieni!

Pełen pakiet kolorowanek dla maluchów z wyobraźnią!

Pełny pakiet kolorowanek dla maluchów z wyobraźnią!

Zestaw kreatywny, przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia. W zestawie pędzle, farbki i 3 pojazdy do złożenia i pomalowania.

Magiczne Malarstwo. Obrazki wodne: Safari od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Taniej -10%

Koparki, UFO, piraci, sporty, samoloty i duże pojazdy! Pełen pakiet kolorowanek dla maluchów z wyobraźnią!

Stwórz własną skarbonkę wyścigówkę i zbieraj pieniążki.

Samochody! Auta! Pojazdy!Pełen pakiet kolorowanek dla maluchów z wyobraźnią!

Taniej -10%

Maluj wodą! To jest możliwe! Magiczne obrazki ukazują się wtedy, gdy specjalnym pędzelkiem napełnionym wodą maluch będzie 'kolorował' planszę! Delikatne pociągnięcia pędzlem odkryją sekretny świat!

Wyjątkowy zeszyt do rysowania Piraci amerykańskiej marki MUDPUPPY to doskonała zabawa dla małych artystów. Pozwala nie tylko stworzyć oryginalne postacie z wilków morskich, ale dzięki podziałowi każdej strony na części (głowę, tułów i nogi) umożliwia tworzenie coraz to nowych kombinacji.

Piękne, duże obrazy z tańczącymi zwierzętami, wykonane na 12 stronach kredowego papieru spiętych na spirali. Rozkładana okładka z kolorowymi rysunkami stanowi przepiękną scenografię do wykonywanego rysunku

Pełen pakiet kolorowanek dla maluchów z wyobraźnią!

Magiczne Malarstwo. Obrazki wodne: Ocean od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Kolorowanka 3D, Science-Fiction z okularami 3d od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

Neonowy zestaw plastyczny: Królowie szos od renomowanego producenta zabawek kreatywnych - Tiger Tribe - idealnych na podróż.

WOW! Jak niesamowicie jest zrobić pocztówki dla serdecznych przyjaciół samodzielnie!W tym komplecie mamy wszystko, co potrzebujemy, aby bliskie osoby poczuły się szczególnie wyróżnione otrzymując taką niespodziankę z wakacji!

Góra