Taniej 1,09 zł

Kaszka jaglana pełnoziarnista BIO 250g Holle

Kaszka jaglana pełnoziarnista BIO 250g Holle

VIC_0255

11,40 zł 12,49 zł

Zyskujesz 11 pkt [?]

Zdrowa i pożywna kaszka jaglana z pełnego przemiału ziarna, przeznaczona dla naszych pociech od 4-go miesiąca życia. Produkt nie zawiera glutenu, mleka i cukru. Wyprodukowany z zachowaniem wszystkich zasad rolnictwa ekologicznego, certyfikowany przez DE-001- Okokontrollstelle i AGRO BIO TEST PL-EKO-07.

Sposób przygotowania: z dodatkiem mleka powyżej 4 m-ca życia.
Przygotować 200ml mleka zgodnie z instrukcją na opakowaniu, wsypać 5 łyżek (ok. 25g), dobrze wymieszać, nie gotować. Podawać w temp. około 37 C. Przyrządzenie dla starszych dzieci i dorosłych: 70ml przegotowanej wody ostudzić do temp. około 50 C, dodać dwie łyżki stołowe kaszki (ok. 10g).

Producent:

mąka z prosa z pełnego przemiału, witamina B1

Producent artykułów spożywczych dla niemowląt i dzieci w jakości BIO oraz Demeter (niemieckie gospodarstwa ekologiczne w rolnictwo biodynamicznym), tj.: mleko krowie i kozie w proszku, kaszki orkiszowe i jaglane, ryżowe - mleczne i bezmleczne, dania i deserki gotowe w słoiczkach.
 
Dla dobra dziecka dobierane są tylko starannie wybrane zboża i mleko z ekologicznych gospodarstw, a warzywa, owoce i mięso z ekologicznych upraw Demeter lub kwalifikowanego rolnictwa ekologicznego w południowych Niemczech. Tak wytwarzane i naturalnie uprawiane produkty są smaczne, pełne witamin i wysoce wydajne, co jest bardzo istotne w codziennej diecie u niemowląt i małych dzieci.
Czas wysyłki 24 godziny
Opakowanie Kartonowe

Napisz opinię

Kaszka jaglana pełnoziarnista BIO 250g Holle

Kaszka jaglana pełnoziarnista BIO 250g Holle

Pełnoziarnista kaszka jaglana dla najmłodszych.

Produkty powiązane

Góra