O Nas

ECO LIFE, to młoda firma założona przez młodych ludzi. Proszę nie mylić jednak młodości z brakiem doświadczenia. Firma prowadzona profesjonalnie, z dbałością o ofertę, a w szczególności o Klienta. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży internetowej i wiedzę oraz pasję niezbędną do prowadzenia sklepów, którego dewizą jest zdrowie i zdrowe odżywianie. Jesteśmy jedyną firmą na rynku Polskim,  która w tak szerokim zakresie propaguje i oferuje produkty pszczelarskie.

Stawiamy na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze miody z najlepszych Polskich pasiek. Dążąc do doskonałości chcemy i musimy stawiać na najlepszych. Dlatego naszym oficjalnym partnerem handlowym jest  Watson & Son, jeden z największych producentów miodów Manuka na rynku światowym.

Oprócz miodów stawiamy na żywność ekologiczną a także ekologiczne produkty dla dzieci i niemowląt. To właśnie dla nich stworzyliśmy sklep dziecięcy w którym oprócz produktów ekologicznych oferujemy szeroką gamę produktów do pielęgnacji dzieci i niemowląt, ubranka, pieluszki i oczywiście zabawki.

Całą naszą charyzmę, wiedzę i umiejętności wkładamy w rozwój naszych sklepów internetowych (swiatmiodow.pl oraz biomaluch.pl) tak, żeby sprostały oczekiwaniom naszych Klientów. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do składania zamówień. Góra