Koszty i rodzaje dostawy

tabela_kosztow_dostawy_SM_2018_FEDEX.png

tabela_kosztow_dostawy_SM_BM_2018_PACZKA

fedex_wysyłka_2020.png

tabela_kosztow_dostawy_BM_2018_OSOBISTY.

Rodzaje Dostawy

Zależy nam na jak najszybszej i najbezpieczniejszej realizacji Twojego zamówienia, dlatego korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych firm kurierskich. W chwili obecnej dostawa za pośrednictwem firm kurierskich jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem dostarczenia Twojego zamówienia na czas. Dla ułatwienia, w kilku słowach przedstawiamy dostępne rodzaje dostawy.


Kurier Polska

Dostawa na terenie całej Polski realizowana za pośrednictwem sprawdzonych i rzetelnych firm kurierskich. Najbezpieczniejszy i najszybszy sposób dostawy w Polsce. Ponad 95% dostaw za pośrednictwem firm kurierskich realizowana jest w ciągu 1 dnia roboczego. Tylko w przypadku małych miejscowości, znacznie oddalonych od dużych aglomeracji czas realizacji może się przedłużyć do 2 dni roboczych.​  

Firmy kurierskie realizują dostawy w godzinach 8.00-16.00, nie mamy wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Uwaga! – w przypadku płatności “Za Pobraniem” kurier jest zobowiązany do wydania paczki dopiero po uiszczeniu opłaty. Jest to procedura na którą nie mamy żadnego wpływu, stosują ją wszystkie firmy kurierskie. Po wydaniu paczki kurier nie ma obowiązku czekać do momentu sprawdzenia jej zawartości przez Klienta. W przypadku wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta.

Zamówienia złożone po godzinie 14:00 realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej najwcześniej w następnym dniu roboczym.

Kurier Express Warszawa   (Usługa tymczasowo niedostępna)

Jeżeli zależy ci na szybkiej dostawie ale cenisz swój czas prywatny i nie chcesz go poświęcać na odbiory w naszym punkcie czy czekanie na kuriera, ta usługa jest przeznaczona dla Ciebie.

Dostawa usługą SameDay jest realizowana wyłącznie na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy najszybszy sposób dostawy w Warszawie. Czas realizacji zamówienia wynosi około 2-5 godzin od chwili złożenia zamówienia, maksymalnie nie przekracza 1 dnia roboczego. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od godziny złożenia zamówienia w sklepie. Zamówienia złożone do godziny 14:00 realizowane są tego samego dnia roboczego w godzinach wieczornych. Zamówienia złożone po godzinie 14:00, z przyczyn organizacyjnych realizowane są następnego dnia roboczego.

Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem zaprzyjaźnionej, profesjonalnej firmy kurierskiej Xpress Couriers specjalizującej się w dostawach na ternie Warszawy i okolic. Zapewniamy 100% bezpieczeństwa dla przesyłek dostarczanych w usłudze SameDay. Dostawy realizowane są w godzinach 18.00-22.00.


W przypadku wyboru płatności przelewem, dostawa jest realizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy Eco Life s.c. Realizacja zamówienia w usłudze SameDay w tym samym dniu jest możliwa tylko w przypadku jeżeli zamówione produkty znajdują się w naszym podręcznym magazynie. 

Paczka w Ruchulogo_PWR.png

Usługa realizowana przez Ruch s.a. Bardzo ciekawa i przede wszystkim tania alternatywa dla paczkomatów. Usługa dostępna na terenie całej Polski. W ramach dostawy Paczka w Ruchu Klient wybiera Punkt Odbioru (zazwyczaj kiosk z prasą) do którego dostarczamy przesyłkę. Od momentu dostawy Klient ma określony czas (do 5 dni) na odbiór przesyłki. Czas dostawy do Punktu Odbioru wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Ze względu na ograniczenia nałożone przez usługodawcę część oferowanych przez nas produktów jest wyłączonych z tej usługi. Dotyczy to produktów świeżych (nabiał, wędliny, świeże owoce i warzywa), produktów szczególnie narażonych na uszkodzenia oraz produktów gabarytowych (wózki, krzesełka, meble itp). Ograniczenie dotyczy również całkowitej wagi produktów, która nie może przekraczać 18 kg.


Odbiór osobisty

Mieszkasz w Warszawie? Nie chcesz ponosić kosztów dostawy i czekać na realizację za pośrednictwem firmy kurierskiej ? Zapraszamy do naszego biura obsługi gdzie bez problemu i dodatkowych opłat będziesz mógł odebrać i zapłacić za swoje zamówienie.

Punkt odbioru osobistego mieści się na Bielanach w dogodnej lokalizacji. Łatwo dojedziesz do nas samochodem, możesz również skorzystać z komunikacji miejskiej i metra. Odbioru można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

Zobacz jak do nas dojechać »


Bezpłatna Dostawa

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy bezpłatną dostawę. Żeby skorzystać z tej opcji musisz dokonać zakupów na kwotę minimum 329zł niezależnie od formy dostawy i płatności.


Góra