Koszty i rodzaje dostawy

Rodzaje Dostawy

Zależy nam na jak najszybszej i najbezpieczniejszej realizacji Twojego zamówienia, dlatego korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych firm kurierskich. W chwili obecnej dostawa za pośrednictwem firm kurierskich jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem dostarczenia Twojego zamówienia na czas.


Kurier Polska

Dostawa na terenie całej Polski realizowana za pośrednictwem sprawdzonych i rzetelnych firm kurierskich. Najbezpieczniejszy i najszybszy sposób dostawy w Polsce. Ponad 95% dostaw za pośrednictwem firm kurierskich realizowana jest w ciągu 1 dnia roboczego. Tylko w przypadku małych miejscowości, znacznie oddalonych od dużych aglomeracji czas realizacji może się przedłużyć do 2 dni roboczych.​  

Firmy kurierskie realizują dostawy w godzinach 8.00-16.00, nie mamy wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Uwaga! – w przypadku płatności “Za Pobraniem” kurier jest zobowiązany do wydania paczki dopiero po uiszczeniu opłaty. Jest to procedura na którą nie mamy żadnego wpływu, stosują ją wszystkie firmy kurierskie. Po wydaniu paczki kurier nie ma obowiązku czekać do momentu sprawdzenia jej zawartości przez Klienta. W przypadku wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta.

Zamówienia złożone po godzinie 14:00 realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej najwcześniej w następnym dniu roboczym.

Realizujemy dostawy kurierem Inpost. Jeżeli zależy Ci na wysyłce paczki inną firmą kurierską, prosimy o taką informację w uwagach do zamówienia.

Paczka w Ruchulogo_PWR.png

Usługa realizowana przez Ruch s.a. Bardzo ciekawa i przede wszystkim tania alternatywa dla paczkomatów. Usługa dostępna na terenie całej Polski. W ramach dostawy Paczka w Ruchu Klient wybiera Punkt Odbioru (zazwyczaj kiosk z prasą) do którego dostarczamy przesyłkę. Od momentu dostawy Klient ma określony czas (do 5 dni) na odbiór przesyłki. Czas dostawy do Punktu Odbioru wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Ze względu na ograniczenia nałożone przez usługodawcę część oferowanych przez nas produktów jest wyłączonych z tej usługi. Dotyczy to produktów świeżych (nabiał, wędliny, świeże owoce i warzywa), produktów szczególnie narażonych na uszkodzenia oraz produktów gabarytowych (wózki, krzesełka, meble itp). Ograniczenie dotyczy również całkowitej wagi produktów, która nie może przekraczać 18 kg.

Odbiór osobisty

Nie realizujemy odbiorów osobistych.


Bezpłatna Dostawa

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy bezpłatną dostawę. Żeby skorzystać z tej opcji musisz dokonać zakupów na kwotę minimum 329zł niezależnie od formy dostawy i płatności.


Góra