Sklep stacjonarny

UWAGA!

Od dnia 28.02.2020 roku, Sklep Stacjonarny zlokalizowany w Warszawie, u. Cieszkowskiego 1/3 lok. 147 będzie zamknięty.

Wszystkim Klientom, którzy korzystali z usług Sklepu Stacjonarnego, serdecznie dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do korzystania z usług sklepu internetowego oraz dostawy za pośrednictwem firm kurierskich.

Klienci, którzy złożyli zamówienia z odbiorem osobisty, odbiorą je w normalnym trybie. O przygotowanych zamówieniach poinformujemy drogą mailową.

-----------------------

Kilka słów o sklepie

Pierwszy sklep stacjonarny BioMaluch został otwarty w Warszawie na Starym Żoliborzu przy ul.Słowackiego. Żoliborz to dla nas miejsce magiczne dlatego zależało nam, żeby nasz najmłodszy sklep również miał w sobie magię. Jeżeli chcecie się przekonać na własne oczy  czy nam się udało, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na zakupy. 

W ofercie sklepu znajdziecie naprawdę ogromny wybór produktów spożywczych dla niemowląt i dzieci. Przede wszystkim ponad 50 rodzajów kaszek dziecięcych, prawie dwukrotnie tyle dań obiadowych i deserów. Oprócz tego soki, makarony, batony, cukierki, lizaki i wiele innych produktów. Wszystkie ekologiczne, naturalne, certyfikowane. Nasz sklepik to nie tylko artykuły spożywcze, to również a może przede wszystkim zabawki dla naszych milusińskich. Zabawki drewniane, kreatywne, edukacyjne, piękne, kolorowe, wspierające rozwój dziecka i pobudzające wyobraźnie. Wszak to właśnie wyobraźnia dziecka jest tym co ociera się o magię, budzi śmiech, radość i dumę kochających rodziców. Produkty do higieny, pielęgnacji, bezpieczeństwa, przewijania, ubranka niemowlęce, przytulanki i wszystko co potrzeba do opieki naszych maluszków. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują pieluszki ekologiczne, przede wszystkim jednorazowe, biodegradowalne, wolne od szkodliwych substancji. Posiadające certyfikaty hipoalergiczne. To nadal nie wszystko, to nawet nie 50% naszej oferty stacjonarnej! Prawie zapomniałem o krzesełkach do karmienia i wózkach ekologicznych!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca, w ofercie sklepu stacjonarnego znajdują się wybrane produkty z naszej oferty internetowej. Klienci, którzy dokonają zamówienia poprzez sklep internetowy, będą oczywiście mogli odebrać zamówienie w godzinach pracy sklepu stacjonarnego. 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  10.00 - 18.00

Jak do nas dojechać

Sklep wprawdzie znajduje się na ul. Cieszkowskiego, ale wejście do sklepu jest od ul. Słowackiego, dlatego szukając Nas, należy podążać wzdłuż ul.Słowackiego. Sklep BioMaluch znajduje się na wysokości Teatru Komedia, po przeciwnej stronie ulicy, pomiędzy Apteką a Sklepem Papierniczym, 200m w linii prostej od Pl.Wilsona dlatego dojazd komunikacją miejską jest znakomity. 

 

 Plac Wilsona
Autobusy: 114, 116, 122, 157, 181, 185, 205, 503, 303.   Tramwaje: 6, 15.


Góra