Rabat na start - 7%!

Zachęcamy naszych przyszłych Klientów do skorzystania z niepowtarzalnej okazji otrzymania jednorazowego rabatu na całe zamówienie.

Projekt_rabat_na_start_pasek_CMS_V2.png

Uwaga - Rabat zostanie naliczony automatycznie po zarejestrowaniu konta w naszym sklepie internetowym!

Podstawowe informacje

Każdy nowy Klient, składając swoje pierwsze zamówienie, otrzyma 7% zniżkę na całą ofertę. Promocja jest jednorazowa i działa wyłącznie dla Klientów którzy nigdy wcześniej nie dokonali zamówień w naszych sklepach internetowych (biomaluch.pl, swiatmiodow.pl)
Rabat na pierwsze zamówienie należy traktować, jako akcję Promocyjną. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do odwołania.

Jak otrzymać rabat?

1. Zarejestruj się w naszym sklepie korzystając z zakładki "Zaloguj/Zarejestruj" która znajduje się w nagłówku obok loga sklepu.

2. Opcjonalnie możesz się zarejestrować także w trakcie składania zamówienia, w takim przypadku po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij w przycisk "Aktualizuj dane adresowe"

3. Rabat automatycznie pojawi się w koszyku po rejestracji, w trakcje składania pierwszego zamówienia.


Kiedy nie można skorzystać z rabatu na start?

Jeżeli Klient wcześniej dokonał zakupów w jednym z naszych sklepów (biomaluch.pl, swiatmiodow.pl)


Dlaczego warto się zarejestrować składając pierwsze zamówienie?

W naszych sklepach (biomaluch.pl, swiatmiodow.pl) działa Program Lojalnościowy, który większość zarejestrowanych Klientów zapewnia stały rabat na wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy do rejestracji w trakcie pierwszego zamówienia i korzystania ze stałych zniżek.

Rabat na pierwsze zamówienie nie łączy się z programem lojalnościowym, nie ma możliwości skorzystania z obu rabatów jednocześnie. Rejestracja w naszym sklepie w trakcje pierwszego zamówienia, automatycznie aktywuje uczestnictwo w Programie Lojalnościowym. W momencie, w którym wartość złożonych zamówień osiągnie 500 zł, automatycznie przekroczony zostanie pierwszy próg rabatowy w Programie Lojalnościowym. Stały 5% rabat zostanie aktywowany po realizacji zamówienia i będzie obowiązywał w przypadku kolejnych zamówień a w przyszłości może ulec zwiększeniu.

Więcej na temat Programu Lojalnościowego przeczytasz tu:  Program Lojalnościowy


Góra