Sposoby płatności

Zazwyczaj decydujesz się na płatność  przelewem, a może wolisz zapłacić bezpośrednio w momencie odbioru przesyłki od kuriera? Nie ma problemu, dajemy Tobie obie możliwości, sam zadecyduj jak będziesz płacił za złożone w naszym sklepie zamówienia.  Dla ułatwienia, w kilku słowach przedstawiamy Tobie obie formy płatności.


Przelew zwykły

Płatności dokonujesz przelewem ze swojego konta na konto naszej firmy. Zamówienie realizujemy po dokonaniu przez Ciebie płatności i potwierdzeniu wpłaty przez nasz dział księgowy. Średni czas oczekiwanie na realizację przelewu wynosi 1 dzień roboczy (zobacz przykłady). Zamówienie realizowane jest zazwyczaj następnego dnia roboczego, po potwierdzeniu wpłaty.
Dane do przelewu:

Kids Decor sp. z o.o.

ul. Krakusów 1b/2

30-092 Kraków

56 1140 2004 0000 3902 7979 8712

W tytule proszę wpisać numer zamówienia.


Karty kredytowe i szybkie płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i szybkimi płatnościami przeprowadzane są za pośrednictwem bramki płatniczej Paynow. Płatności kartą kredytową i szybkim przelewem dokonujesz zaraz po złożeniu zamówienia. Potwierdzenie płatności otrzymujemy w kilka minut po jej dokonaniu dzięki czemu realizacja zamówienia może się odbyć nawet tego samego dnia *w zależności od dostępności i czas realizacji zamówienia poszczególnych produktów. Szybkie płatności pozwalają na płatność przelewem z konta bez konieczności osobnego logowania.


Pobranie

Płatności dokonujesz w chwili odbioru przesyłki od kuriera.

Uwaga! - w przypadku płatności "Za Pobraniem" kurier jest zobowiązany do wydania paczki dopiero po uiszczeniu opłaty. Jest to procedura na którą nie mamy żadnego wpływu, stosują ją wszystkie firmy kurierskie. Po wydaniu paczki kurier nie ma obowiązku czekać do momentu sprawdzenia jej zawartości przez Klienta. W przypadku wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta.Góra