Sok z owoców granatu BIO 330ml Medicura

BP_6904

Więcej za mniej:
Kupując w wielopakach oszczędzasz

2 szt.

-3%

3 szt.

-5%

6 szt.

-8%

13,57 zł

Zyskujesz 13 pkt [?]

Ekologiczny sok z granatów. Dobroczynne właściwości granatów były znane już starożytnym Sumerom. Na bliskim wschodzie uznawano go za szczególny owoc, m.in. w judaizmie, gdzie miał on duże znaczenie obrzędowe. W wielu kulturach owoc ten był symbolem płodności, a kwiaty granatowca symbolizowały miłość. Owoc granatowca był uważany w starożytnej Grecji za symbol wiecznej młodości i płodności. Granaty zawierają cukier (8–19% z tego 5–10% glukozy), białko, kwasy organiczne, żelazo, wapń, witaminę C. Granat jest jednym z niewielu owoców zawierających związki typu estrogenowego, które powinny znaleźć się w diecie kobiet, gdyż mają wpływ na złagodzenie objawów menopauzy. Produkt rolnictwa ekologicznego.
 

Producent:

100% sok z owoców granatowca bio.
„Oczywiście naturalnie" to hasło firmy Medicura Naturprodukte AG. Zdrowie oraz wieczna młodość jest tym czego pragną wszyscy ludzie. Aby spełnić te marzenia potrzebna nam jest żywność najwyżej jakości. Dlatego firma Medicura proponuje produkty, które opierają się na siłach natury, co pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Firma została założona w 1998 roku przez Oswalda Gessnera i od początku wykorzystuje własne receptury do produkcji produktów naturalnych i suplementów diety. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie składniki z upraw ekologicznych. Firma posiada również wszystkie certyfikaty do produkcji ekologicznych produktów i podlega starannym kontrolom ekologicznej żywności. Posiada również niezbędne atesty (Federalnej Agencji ds. Rolnictwa i Żywności w Bonn). Wzrost doświadczenia, pozwala firmie na kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, tak aby zaspokoić potrzeby swoich klientów.

Surowce do soków importowane są z Ameryki Środkowej, Wysp Cooka (Południowy Pacyfik), Cejlonu, Tajlandii, Tybetu oraz z Bliskiego Wschodu i Kanady. Z Niemiec pozyskiwana jest aronia, rokitnik oraz czarny bez wykorzystywane do produkcji organicznych soków. Obecnie firma Medicura Naturprodukte eksportuje swoje produkty do niemal wszystkich krajów europejskich, a także Szwajcarii, Chin oraz Turcji.
Czas wysyłki 2-3 dni
Opakowanie Butelka

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Sok z owoców granatu BIO 330ml Medicura

Sok z owoców granatu BIO 330ml Medicura

Sok z owoców granatu zawiera dużą ilość flawonoidów, polifenoli, kwasu cytrynowego, antyoksydanty i witaminy C. Sok ekologiczny.

Produkty powiązane

Góra