100% Sok z owoców granatowca BIO 750ml Rabenhorst

VIC_0400

Więcej za mniej:
Kupując w wielopakach oszczędzasz

2 szt.

-3%

3 szt.

-5%

6 szt.

-8%

30,99 zł

Zyskujesz 30 pkt [?]

Naturalny sok z owoców granatowca. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Produkt rolnictwa ekologicznego, system kontroli WE 2092/91.

 

Skład: 100% sok z owoców granatowca bio

 

      Dowiedz się więcej (linki):

 

Producent:

Kilka słów o producencie: Rabenhorst
Producent wysokiej jakości soków owocowych i warzywnych BIO, nektarów BIO, soków dla dzieci BIO z serii "Rumiane Policzki'', Smoothie BIO, soków prozdrowotnych z serii "VITASSE". 200 letnia tradycja, 200 letnie doświadczenie i uznana obecność na rynku soków w Europie. Rabenhorst zawsze produkował w zgodzie z naturą, w  rzeczywistości był producentem żywności organicznej na długo zanim produkty organiczne były w modzie.
Narodziny pierwszego soku Rabenhorst – soku winogronowego, datowane są na 1898 rok, kiedy to Lauffs Alexander zdecydował się skorzystać z niedawno odkrytej przez Ludwika Pasteura metody pasteryzacji. Świeży sok winogronowy był popularny wśród hodowców winorośli od wielu lat, ale dopiero wynalezienie pasteryzacji spowodowało, że możliwe stało się przechowywanie i sprzedawanie wina "bezalkoholowego". Na kanwie tego odkrycia powstał sztandarowy do dziś dnia klasyczny Sok z czerwonych winogron firmy Rabenhorst.
Czas wysyłki 24 godziny
Opakowanie Butelka

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

100% Sok z owoców granatowca BIO 750ml Rabenhorst

100% Sok z owoców granatowca BIO 750ml Rabenhorst

Naturalny sok z ekologicznych owoców granatowca.


Produkty powiązane

Góra