Gra Planszowa Zgadnij Kto To Petit Collage

BS_PG-Animal Friends

99,00 zł

Zyskujesz 99 pkt [?]

Petit Collage Gra Planszowa Zgadnij Kto To ?
Numer kat. PG-Animal Friends

Puk Puk! Kto tam? Zgadnij, kto jest twoim tajemniczym przyjacielem, zanim zrobi to twój przeciwnik! Klasyczna, edukacyjna i zabawna gra dla najmłodszych zapewni dziecku wiele godzin zabawy. Oryginalna wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu jest odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra posiada unikalną dwustronną planszę do gry z odwracanymi okienkami oraz 20 kartami postaci. Gra będzie świetną zabawą dla każdego dziecka i całej rodziny. To wspaniała gra która ćwiczy pamięć i spostrzegawczość, rozwija wyobraźnię dziecka ucząc je cierpliwości. Podczas zabawy dzieci mogą nauczyć się opisywać obrazki i zapamiętywać poszczególne elementy.

Wiek: od 4 do 8 lat
Liczba graczy: 2 graczy
Czas gry: ok. 10 minut
Gra zawiera: 1 dwustronną planszę do gry z odwracanymi polami, 16 kart z postaciami

Jak grać:
Ustaw planszę do gry wewnątrz kartonowej przykrywki od pudełka i umieść na stole między graczami. Odwróć wszystkie okna aby postacie były skierowane na zewnątrz. Potasuj karty i umieść je na stole obrazkami skierowanymi do dołu.

Każdy z graczy dobiera ze stosu kartę i umieszcza ją przed sobą. Drugi gracz nie może zobaczyć jaką wylosowałeś kartę! Na zmianę zadawajcie sobie pytania, aby odgadnąć jaką postać ukrywa przeciwnik. Na pytania można odpowiadać wyłącznie 'TAK' lub 'NIE'

Przykładowe pytania: 'Czy masz coś na głowie?', 'Czy trzymasz w rękach kwiaty?', 'Czy masz na sobie coś zielonego?'. Wyeliminuj postacie co do których odpowiedź była przecząca odwracając okienko. Przykładowo, jeśli na pytanie 'Czy masz okulary?' przeciwnik odpowiada 'Nie' odwróć wszystkie okienka z postaciami posiadającymi okulary.

Zadawaj pytania i eliminuj postacie. Jeśli myślisz, że wiesz kto jest tajemniczą postacią, podaj odpowiedź gdy będzie twoja kolej. Jeśli odgadniesz, wygrywasz grę. Jeśli się pomylisz gra jest kontynuowana. Wygrywa osoba, która jako pierwsza odgadnie kartę przeciwnika.

Przyjazna dla środowiska:
- wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i zadrukowana tuszami warzywnymi
- spełnia i przewyższa wszystkie normy bezpieczeństwa

Wymiary planszy:
- szerokość 29,5 cm
- wysokość 29,5 cm
- głębokość 0,4 cm

Wymiary kart: 4 x 5 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 30,5 cm
- wysokość 30,5 cm
- głębokość 3,8 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają  ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.
 

tektura

Producent:

Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Gra Planszowa Zgadnij Kto To Petit Collage

Gra Planszowa Zgadnij Kto To Petit Collage

Produkty powiązane

Góra