Szelki bezpieczeństwa Safety Harness LittleLife

TUB_L10258

93,00 zł

Zyskujesz 93 pkt [?]

Jak wiadomo nasze maluszki po zrobieniu pierwszych kroków szybko chcą być samodzielne i drażni je ciągła opieka rodzica. Teraz rodzic może poczuć spokój i być pewien, że dziecko jest bezpieczne. Maluszek zaś wreszcie będzie mógł robić to na co będzie miał ochotę. Uprzęże są rewelacyjne nie tylko na spacery, wędrówki, w góry czy nad morze, ale też do centrum handlowego. Najważniejsze cechy:uprząż jest w pełni regulowana, zapinana z tyłu, więc nie ma możliwości, by nasz zdolny maluch się rozpiął, do uprzęży dołączony jest pasek/smycz bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad dzieckiem, szelki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa BS EN 13210:2004, ozdobione z przodu sympatycznym odblaskiem w kształcie jeżyka, waga 140g. Materiał: 100% poliester

Producent:

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. Tworząc produkty dla dzieci firma zawsze ma na uwadze bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka. LittleLife wierzy, że sukces wynika z wielu lat projektowania produktów do wypraw i podróżowania po świecie.

Czas wysyłki 2-5 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Szelki bezpieczeństwa Safety Harness LittleLife

Szelki bezpieczeństwa Safety Harness LittleLife

Jak wiadomo nasze maluszki po zrobieniu pierwszych kroków szybko chcą być samodzielne i drażni je ciągła opieka rodzica. Teraz rodzic może poczuć spokój i być pewien, że dziecko jest bezpieczne. Maluszek zaś wreszcie będzie mógł robić to na co będzie miał ochotę. Uprzęże są rewelacyjne nie tylko na spacery, wędrówki, w góry czy nad morze, ale też do centrum handlowego.

Produkty powiązane

Góra