Krzesełko do karmienia Lolly 08 Pink Baby Design

BABYDES_LOLLY08

350,55 zł 369,00 zł

Zyskujesz 350 pkt [?]

Twoje dziecko lubi być otulane miękką kołderką lub kocykiem? Hmm… ale czy takie uczucie można mieć siedząc w krzesełku? Można, pod warunkiem, że to krzesełko Lolly! Jego wkładka wykonana jest z wyjątkowo miękkiego i miłego materiału, dzięki czemu maluszek czuje się tak komfortowo, jak to tylko możliwe.

Funkcje Krzesełka:

 1. Dodatkowa, zdejmowana tacka
 2. Zdejmowana tacka
 3. Miejsce na kubek
 4. Miękka, ceratowa tapiecerka łatwa do utrzymania w czystości
 5. Miękka, aksamitna wkładka
 6. Element zabezpieczający przed wysunięciem się dziecka
 7. Trzy pozycje regulacji pochylenia oparcia
 8. Pięć pozycji regulacji wysokości siedziska
 9. Trzy pozycje regulacji podnóżka
 10. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 11. Miękkie otulinki na pasy
 12. Trzy pozycje regulacji głębokości blatu
 13. Kosz na drobiazgi
 14. Podgumowane koła
 15. Tylne stopery
 16. Uchwyt do mocowania tacek

Akcesoria w zestawie:

 • Kosz na drobiazgi
 • Dodatkowa tacka
 • Aksamitna wkładka

Wymiary krzesła: wysokość 110cm, długość 54cm, głębokość 77cm
Wagi: krzesła 9,3kg, dziecka max do 15kg

Producent:

Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, od 2002 roku, wciąż z tym samym entuzjazmem znana i ceniona Polska firma BabyDesing projektuje wózki, krzesełka do karmienia, kojce, łóżeczka i foteliki samochodowe dla Waszych dzieci.

Wiele w tym czasie się zmieniło. Zmieniły się trendy dotyczące designu, produkty zyskują coraz więcej praktycznych funkcjonalności, są coraz bardziej zaawansowane technicznie. BabyDesign produkuje je z coraz lepszych materiałów. W każdym aspekcie ich pracy widać postęp. W czasie tych wielu lat funkcjonowania nie zmieniło się tylko jedno. Zawsze dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz wygodę ich Mam BabyDesign stawia na pierwszym miejscu.

Dlatego wszystkie produkty przechodzą bardzo długi i skomplikowany proces, zanim trafią w Wasze ręce. Najpierw jest pomysł, później projekt nad którym projektanci spędzają długie godziny pracy. Następnie powstaje prototyp, który jest poddawany wnikliwej ocenie całego zespołu pod kontem wszystkich funkcjonalności. Później testy wytrzymałości i funkcjonalności.

Producent wysyła swoje produkty do uznanych instytucji, między innymi takich jak Instytut Matki i Dziecka, KOMAG czy SGS, gdzie poddawane są wnikliwej ocenie specjalistów. Wszystko po, żeby zyskać stuprocentową pewność ich bezpieczeństwa, zgodnie z zasadą podwyższonego standardu i wysokiej jakości. Dopiero taki produkt – sprawdzony i bezpieczny – trafia w Wasze ręce.

Czas wysyłki 2-3 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Krzesełko do karmienia Lolly 08 Pink Baby Design

Krzesełko do karmienia Lolly 08 Pink Baby Design

Wkładka tego krzesełka wykonana jest z wyjątkowo miękkiego i miłego materiału, dzięki czemu maluszek czuje się tak komfortowo, jak to tylko możliwe.

Produkty powiązane

Góra