Fotelik samochodowy Leo 10 Black (0-13kg) Baby Design

BABYDES_LEO10

217,55 zł 229,00 zł

Zyskujesz 217 pkt [?]

Fotelik Leo, produkowany w kategorii wagowej 0-13 kg. to idealny wybór jeśli zdecydowałaś się na korzystanie z jednego z wózków 3w1 Baby Design, ponieważ z użyciem adapterów bez trudu wepniesz go w stelaż wózka. A to oznacza, że Leo może towarzyszyć Wam nie tylko podczas podróży samochodem, ale także na przykład w czasie zakupów w centrum handlowym, gdzie poruszanie się dużym wózkiem nie jest komfortowe. Leo jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Możesz więc wybrać taki, który kolorem odpowiada wózkowi z jakiego korzysta Twoje dziecko.

FUNKCJE FOTELIKA

 1. Klamra szwedzkiej marki Holmbergs
 2. Miękkie otulinki na pasy bezpieczeństwa
 3. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją długości
 4. Zdejmowana budka z dodatkowym daszkiem
 5. Miękka wkładka
 6. Mechanizm składania
 7. Montaż na wózkach Lupo, Lupo Comfort, Dotty, Husky, przy pomocy odpowiednich adapterów
 8. Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia, umożliwiająca zablokowanie fotelika na podłodze

lupo limit1.png

AKCESORIA W ZESTAWIE

 • Pokrowiec na nóżki
 • Miękka wkładka
 • Dodatkowy daszek
GWARANCJA

12 miesięczna gwarancja z wygodnym systemem reklamacji, daje Wam poczucie bezpieczeństwa nawet w sytuacji powstania usterki. A dla tych z Was, które zarejestrowały swój produkt na stronie producenta (babydesign.eu) i oceniły go, pomagając nam w jego udoskonalaniu, mamy prezent – dodatkowe 12 miesięcy gwarancji na wady fizyczne produktu.
PARAMETRY


Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, od 2002 roku, wciąż z tym samym entuzjazmem znana i ceniona Polska firma BabyDesing projektuje wózki, krzesełka do karmienia, kojce, łóżeczka i foteliki samochodowe dla Waszych dzieci.

Wiele w tym czasie się zmieniło. Zmieniły się trendy dotyczące designu, produkty zyskują coraz więcej praktycznych funkcjonalności, są coraz bardziej zaawansowane technicznie. BabyDesign produkuje je z coraz lepszych materiałów. W każdym aspekcie ich pracy widać postęp. W czasie tych wielu lat funkcjonowania nie zmieniło się tylko jedno. Zawsze dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz wygodę ich Mam BabyDesign stawia na pierwszym miejscu.

Dlatego wszystkie produkty przechodzą bardzo długi i skomplikowany proces, zanim trafią w Wasze ręce. Najpierw jest pomysł, później projekt nad którym projektanci spędzają długie godziny pracy. Następnie powstaje prototyp, który jest poddawany wnikliwej ocenie całego zespołu pod kontem wszystkich funkcjonalności. Później testy wytrzymałości i funkcjonalności.

Producent wysyła swoje produkty do uznanych instytucji, między innymi takich jak Instytut Matki i Dziecka, KOMAG czy SGS, gdzie poddawane są wnikliwej ocenie specjalistów. Wszystko po, żeby zyskać stuprocentową pewność ich bezpieczeństwa, zgodnie z zasadą podwyższonego standardu i wysokiej jakości. Dopiero taki produkt – sprawdzony i bezpieczny – trafia w Wasze ręce.

Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Fotelik samochodowy Leo 10 Black (0-13kg) Baby Design

Fotelik samochodowy Leo 10 Black (0-13kg) Baby Design

Fotelik Leo, produkowany w kategorii wagowej 0-13 kg to idealny wybór jeśli zdecydowałaś się na korzystanie z jednego z wózków 3w1 Baby Design, ponieważ z użyciem adapterów bez trudu wepniesz go w stelaż wózka.

Produkty powiązane

Góra